Naujienos
Šiandien

Europos Komisija, paskelbusi konkurso „Tokios panašios. Tokios skirtingos. Tokios
europietiškos“ pradžią, kviečia visos Europos jaunimas kviečiamas pasidalyti savo
mintimis ir sukurti rašinį (iki 1 000 žodžių) vienu ar abiem klausimais Europos
Sąjungos plėtros tema:
Kokia Jūsų patirtis išsiplėtusioje Europos Sąjungoje? Kaip išsiplėtusi Europos
Sąjunga gali spręsti ateities uždavinius?

Vakar

Gruodžio 12–13 d. Londono karališkajame koledže Lietuvos nacionalinio vėžio
instituto direktorius prof. Narimantas Evaldas Samalavičius ir Jungtinės Karalystės
profesorius Joseph Nunoo-Mensah surengė tarptautinę konferenciją „Storosios žarnos
chirurgijos dilemos ir debatai“.

2014-12-16

Šį penktadienį KTU „Santakos” slėnyje savo veiklą pristatys žymus filosofijos ir
ekologijos knygų autorius, profesorius Timothis Mortonas. Kartu su išradėja Jae Rhim
Lee ir architektais Johnu Palmesino ir Ann-Sofi Rönnskog, jis užbaigs Kauno
technologijos universitete (KTU) gruodį vykstantį viešų tarpdisciplininių paskaitų
ciklą „Zooetika”.

2014-12-12

Švietimo mainų paramos fondas (ŠMPF) į 2014 m. „Kokybės konkurso“ apdovanojimų
renginį, kuris vyko verslo centre „Pirklių klubas“ (Vilniuje) lapkričio mėnesį,
sukvietė Mokymosi visą gyvenimą programos, Pažintinių vizitų
organizavimo, eTwinning, Euroguidance projektų ir Europos kalbų ženklo konkurso
nugalėtojus.


Naujausi skelbimai
Šiandien
 
21:08
Matematika, Fizika - studentams.
Disciplinos: visų sričių fizika, aukštoji matematika, tikimybės, taikomoji ir diskrečioji matematika, elektrotechnika, mechanika, atsparumas, matematinė logika, statistika, lauko teorija, chemija, dif. lygtys, grafų teorija, operacinis skaičiavimas, elektronika... Uždavinių sprendimai internete. 862215010 matfizika90@gmail.com
Vilnius
Šiandien
 
20:59
Rašau bakalaurinius ir magistrinius, kursinius, referatus, esė, praktikos ataskaitas, recenzijas, straipsnių analizes, refleksijas, reprezentacijas, pamokų planus, atlieku namų darbus iš istorijos, etnologijos, religijotyros, filosofijos, etikos, logikos, pedagogikos, edukologijos, logopedijos, literatūros, filosofijos, psichologijos, geografijos, bibliotekininkystės, kalbos kultūros, sociologijos, socialinio darbo, medicinos, slaugos, visuomenės sveikatos priežiūros, kineziterapijos, vadybos, švietimo vadybos, turizmo, politologijos, sporto edukologijos, žurnalistikos, viešosios komunikacijos, reklamos mokslų, viešojo administravimo, marketingo, rinkodaros, logistikos bei kitų humanitarinių ir socialinių mokslų. Atlieku SPSS ir kokybinius tyrimus. Moksliniuose darbuose naudojama naujausia literatūra. Perpardavinėtojų pasiūlymai nedomina. Dirbu tik su realiais studentais. Su manimi galite susisiekti telefono numeriu +37060671459 arba e-mail'u marius.darbai@gmail.com
Kaunas
Šiandien
 
20:51
NEBRANGŪS STUDIJŲ DARBAI. RAŠAU
REFERATUS, KURSINIUS DARBUS (įvairiomis temomis) IR PRAKTIKOS ATASKAITAS. Prezentacijos su POWER POINT programa. GALIMI SKUBŪS VARIANTAI. Vilnius. 860175900. Reikalavimus rašyti el.paštu studiju@gmail.com . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Vilnius
Šiandien
 
20:47
. . NEBRANGŪS STUDIJŲ DARBAI. RAŠAU
REFERATUS, KURSINIUS DARBUS (įvairiomis temomis) IR PRAKTIKOS ATASKAITAS. Prezentacijos su POWER POINT programa. GALIMI SKUBŪS VARIANTAI. Vilnius. 860175900. Reikalavimus rašyti el.paštu studiju@gmail.com . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Vilnius
Šiandien
 
20:38
NEBRANGŪS STUDIJŲ DARBAI. RAŠAU
REFERATUS, KURSINIUS DARBUS (įvairiomis temomis) IR PRAKTIKOS ATASKAITAS. Prezentacijos su POWER POINT programa. GALIMI SKUBŪS VARIANTAI. Vilnius. 860175900. Reikalavimus rašyti el.paštu studiju@gmail.com . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Vilnius
Naujausios žinutės forume
2014 12 05
15:03
 Sveiki, turiu N serijos Asus- kokybiškai padarytas, ilgai laikanti baterija, tikrai džiaugiuosi pirkiniu. Gal tik plotis ir svoris gan dideli, bet tobulų nebūna!
2014 12 04
19:54
 Darbas kompiuteriu, uzdelsiu, nes man taip reikia.
2014 12 02
22:31
Sveiki, net nenumanau, o informacijos pačiam KU tinklalapyje ne tiek ir apstu, todėl norėčiau paklausti, gal kas esat susidūrę su tokiu reikalu, ar nors kiek žinot jo tvarką. Esu II-am kurse, tačiau jau visiškai nusivyliau savo studijuojamu dalyku šiame universitete prasidėjus būtent III-am semestrui... Taigi, jei norėčiau išstoti pabaigęs 2 kursą, atsiskaitęs visus egzaminus ir kursinį, reikėtų man susimokėti už, pavyzdžiui, laiką, kurį jau studijavau ar išvis kokį mokestį? Nenutuokiu tokiuose dalykuose, tad klausiu jūsų, beje, studijuoju VF.    
2014 12 02
11:13
  Sveiki visiem, ieskomos dietologes, darbui. Jei ka domina butu malonu susitikti, aptarti darbo salygas. Prasau rasyti y e-mail lietuva@naturhouse.com.pl arba bronius.vaidaugas@gmail.com su CV. Taip pat gal kas galetu placiau informacijos, apie lietuvoje baigusius dietologus? kur apmokomi, kiek jau kursu baige? kontaktus mokymo ystaigos ir t.t. Aciu is anksto, geros dienos visiems... Mano kontaktinis telefonas +37064752325+37064752325 e-mail bronius.vaidaugas@gmail.com  
2014 12 02
11:12
Sveiki visiem, ieskomos dietologes, darbui. Jei ka domina butu malonu susitikti, aptarti darbo salygas. Prasau rasyti y e-mail lietuva@naturhouse.com.pl arba bronius.vaidaugas@gmail.com su CV. Taip pat gal kas galetu placiau informacijos, apie lietuvoje baigusius dietologus? kur apmokomi, kiek jau kursu baige? kontaktus mokymo ystaigos ir t.t. Aciu is anksto, geros dienos visiems... Mano kontaktinis telefonas +37064752325 e-mail bronius.vaidaugas@gmail.com
Naujausi rašto darbai
C++
2013-06-25
C++ egzamino paruoštukė
Elektronika  Paruoštukės   (12 psl., 55,72 kB)
GRAIKAI. 1. Helenistinės kultūros pradžia XI-VIII a. pr. K. 2. Archainių graikų kultūros laikotarpis VIII-V a. pr. K. 3. Graikų kultūros “Hukso amžiai” V-IV a. pr. K. 4. Helenistinė graikų kultūra ir jos reikšmė IV-I a. pr. K.
Istorija  Konspektai   (14 psl., 30,72 kB)
Darbas apie teisinį realizmą.
Teisė  Pristatymas   (2 psl., 10,79 kB)
Semantiniai sujungiamųjų sakinių tipai Prijungiamieji sakiniai Prijungiamieji daugiadėmeniai sakiniai Laipsniškasis prijungimas ir kt.
Lietuvių kalba  Konspektai   (3 psl., 14,25 kB)
Mokslo apie knygą ištakų galima ieškoti jau Antikos laikais, bet pradiniu mokslo apie knygą raidos laikotarpiu laikoma XVIII a. pab ir XIX a. pirmoji pusė, kai buvo kuriamas universalus mokslas apie knygą, vadintas bibliografija. Pradėti spręsti esminiai teoriniai klausimai apie tyrimo objektą (knygą), mokslo vidinę struktūrą, autonomiškumą ir santykius su kitais mokslais. Pirmos sistemingos knygos ir knygininkystės mokslinės refleksijos apraiškos pasirodo Johano Michaelio Francke‘s. Guilaame Francois Debure ir Michaelio Deniso darbuose.
Istorija  Paruoštukės   (7 psl., 16,77 kB)
Studijos.lt rekomenduoja