Padedame istoti i universitetus Didziojoje Britanijoje. NEMOKAMAI!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2014-06-06 14:19:25 | Nuoroda

Norite studijuoti Didziojoje Britanijoje? Nesusipazinote su stojimo i universitetus sistema? Praleidote paskutine paraiskos teikimo diena? Nerizikuokite savo vieta universitete, eidami per Clearing.

Galime jums padeti. Vision Education Consultancy agentura Londone padeda studentams is Europos bei Azijos. Profesionaliai ir nesaliskai suteikiame informacija, norintiems studijuoti Didziojoje Britanijoje, padedame istoti i Bakalauro BA, Bsc, Magistraturos MA, Msc ar Phd programas. Glaudziai dirbama su top 30 Didziosios Britanijos Universitetais (LSE, UCL, CULC), todel stojantieji per musu agentura turi pirmenybe ir musu rekomendacijos uzsitikrinti vieta universitete. Net jei jus nepasiekete ypatingai aukstu egzaminu rezultatu, mes galime jums padeti. Musu paslaugos NEMOKAMOS!

Esu Vision Education Consultancy atstove rytu Europos salims. Rasykite, klauskite, kartu uzpildysime stojimo anketa, pariksime universiteta. Musu web: www.vfeducation.com, mano asmeninis emailas:

 

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą