Stockholm School of Economics in Riga
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:35:25 | Nuoroda

ne tau vienam su ta matematika nekas buvo :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-09 02:19:13 | Nuoroda

o kaip siaip su laiku, daug nespejot atskiru daliu?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-11 12:52:38 | Nuoroda

kas i interviu vaziuos 15 diena is kauno ar kur netoli, parasykit :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:43:38 | Nuoroda

Kadangi jau yra rezultatai kurie pateko. Tai idomu ar daug chia is forumo pateko i SSE.

P.S. ash patekau ;]

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:32:28 | Nuoroda

sveiki,

gal galit daugiau maziau nusviest su kokiais valstybiniu egzu balais zmones prieme siais metais?mane prieme,bet kadangi daug teko girdet apie smarkiai kritusi lygi,labai smarkiai mastau,eiti cia ar neiti.kad i testus pakviete zmones su prastesniais valstybiniu balais tai faktas,bet vat idomu ar atsisijojo jie per testus ir interviu.buciau labai dekingas uz info

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:55:30 | Nuoroda

Jeigu tokie klausimai kyla tai gal geriau jau neik ;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:58:10 | Nuoroda

Nuo to, kokiais balais istos abitura siais metais, studiju kokybe tikrai nepasikeis. Nelabai suprantu is kur tokie klausimai :) Aisku, nebent tau svarbiausias dalykas stojant yra kitu zmoniu egzu rezultatai :) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:36:04 | Nuoroda

nu ir kodel jus cia taip?aisku,kad svarbu.man pvz yra skirtumas,dirbant/mokantis or whatever ar tu esi geriausias/prie geriausiu/ar sedi visai gale.jei esi geriausias,eini ieskot nauju issukiu i platesnius vandenis.man yra zymiai geriau pradet nuo galo ir po truputi sunkiu darbu islipt i pavirsiu,nei iskart pradet nuo gana aukstai.sse testais pasitikiu,jie tikrai fenomenalus.taciau jei i juos atvyksta 50 tikrai vertu sse ir 550 maziau vertu tada tokie testai tiesiog nebegali atsijoti tu maziau pazangesniu.vat todel man ir idomu daugiau maziau suzinot valstybinius ir isitikint,kad i sse einanciu lygis nera pakrites,nes tokiu atveju tik valstybiniai gali daugiau maziau tiksliai tai pasakyti.nzn kaip jums,bet man yra skirtumas ar paskaitose as sedesiu su 120 studentu,vertu sse,kada as turesiu tikrai stengtis,kad galeciau issilaikyt ju lygyje ar juos aplenkti,kad nesivilkciau gale,ar sedesiu su tarkim 50,vertu sse, ir 70 nlb,kada man uztektu nasarom paskaitinet kazka ir tie 70 jau butu uz mano nugaros.cia labiau psichologiniai dalykai,susije su motyvacija,ne visus tai veikia,bet man tai daro itaka,ypac kai kalbu apie studijas kad ir netolimam,bet uzsienyje,kurios yra ir mokamos.sse kasmet kelia studiju kaina,ne paslaptis,kad tai atbaido tam tikra dali studentu (cia is patirties,pats pora pazistu),tad ir kyla naturalios abejones,ar verta moket 2200eur ir vaziuot mokytis i sse.galbut geriau pabandyt gaut valstybes finansuojama vieta ism'e,kuris,tikiuosi,taip pat ne paslaptis staigiai kyla aukstyn krepseliu deka ir butent ju deka perima gabiausius mokinius,kurie neistengia moket 2200eur per metus sse.i savo ateiti as ziuriu labai rimtai,tad ir domiuosi,o tokie atsakymai teneisizeidzia moskitas kaip "Jeigu tokie klausimai kyla tai gal geriau jau neik ;)" tai ka zinau...man sse nera kazkokia meka,i kuria as einu akis isdeges,i nieka nekreipdamas demesio.man tai yra kazkokia kaina,kuria as turiu sumoketi vietoj studijavimo Lietuvoje.dabar as noriu suzinot,kokia yra ta kaina,kad galeciau padaryt sprendima.suveltai gavosi,bet tikiuosi supratot

 

p.s.tie 50, 70 ir 550 aisku neiliuostruoja situacijos,cia kaip pavyzdys,jeigu mano nuogastavimai pasiteisintu

 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 02:11:40 | Nuoroda

Seip manau kad tavo tie nuogastavimai pasitvirtins. Nes bent 70 bus tikrai blogesni, vis delto ish ~125 zmoniu priima 65% latviu, jokia paslaptis, kad jie nera patys geriausi ir konkursas i latviu vietas nera didelis. Kas liecia lietuvius tai manau, kad istojo bent pakankamai gerai pasirode konkursas buvo 5 i 1 ir seip jau stipresni uz vidutiniokus pazystami nepateko ;]

Nors kankino panasios mintys bet vis delto galvoju, kad Ryga gali pasiulyti daugiau nei ISM, (kitu variantu lietuvoj net nesvarsčiau ) ISM aplinka neišvengiamai žemesne o ir atsiliepimai negeriausi (net pacio ISM puslapis įdomias idėjas propaguoja – ju sekmės istorijų skiltyje aprašomas vaikinas kuris per daug laiko neskyrė mokslams o dirbo, ir gaunasi moralas toks kad ISM prie to minimaliai prisidėjo, o svarbu buti darbsciam ir nesvarbus kokiam univere mokaisi, ) Seip ar taip reikia ivertinti tai kad po 2 metu ivyktu krepšeliu (kartu ir top 30) rotacija taiga vien gaves nemokama moxla negali atsipalaiduoti ;]

Ar Rygoj geriau? Dar teks savo kailiu išbandyti. Nors kadangi yra zmoniu stojančiu po keleta kartu tai irodo kad SSE bent marketingas gerai veikia ir yra ko pasimokyti ;] Mano nuomone svarbu kad universitetas turetu ka duoti t.y. geri dėstytojai, jauki aplinka, intelektualiniai issukiai, praktinis darbas, maziau vadovėliu daugiau interactive learning. Visa tai lyg ir siulo SSE ko pasigendu Lietuvoje.

Nuogastavimai del kitu istojusiu (ypac ne LT) yra mano nuomone pagristi, taciau eko srityje kol kas Baltijos regione cia geriausias variantas. Gal but jei atsukčiau metus atgal buciau pildes prasymus i kitas užsienio univerus bet kai ant svarstyklių yra ISM ir SSE. Kazkaip nori nenori nusveria i SSE nauda.

P.S. Nemegstu girtis, bet bent viena kursioka geresni tai turesi ;]

P.S. 2 ;] Ar kasnors ish forumieciu studijuojančiu SSE eme paskola? Jei taip, gali apibudinti pacia paskolos emimo procedūra ir salygas?
 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:39:01 | Nuoroda

Oi oi oi, kiek dar reikės tau išmokt, stop_it;)

Pamenu ir aš pernai spangau apie "geriausius" ir pan. Dabar juokingai vaikiškas tas požiūris atrodo. Pasakyk tu man prašau, kas yra "geriausias" ir kaip jis nustatomas? Pažymiais gal? Nežinau kaip kiti, bet būtent SSE ir parodė man kad ne pažymiai svarbiausia. Apie tai kažkur rašiau netrumpą post'ą, gali pasiskaityt jei įdomi kitokia nuomonė.

O jeigu nori studijuoti tarp aukštus balus gavusių žmonių - prašau, yra VU ekonomika, tikrai labai gerai išlaikę ten sustoja (ir laisvo laiko turi - kas jį išnaudoja tinkamai, tai ir VU baigę gali pasiekti labai daug). Nejaugi nesupranti, kad tas mokestis ir yra tam, kad išlaikyti tuos pačius dėstytojus? Tai apie kokį dar SSE "lygio" kritimą kalbame??? Žiūrėk daugiau savęs kad patemptum mokslus SSE, o jau su kuo pasivaržyti (jeigu jau toks tikslas) tai atsiras, gali neabejoti. Bet kartoju - požiūris į mokslą ir apskritai gyvenimą bestudijuojant pasikeis dešimt kartų ir pradėsi studijose ieškoti kitų dalykų nei iš pradžių.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-16 21:11:22 | Nuoroda

Sveiki,

gal šiemet jau atsirado besidominčių studijomis Stockholm School of Economics in Riga? :) Jei turit kokių klausimų, nedvejokit, rašykit, pasistengsiu atsakyti! :)

 

  • Fizika / VBE 100
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-11-17 15:50:48 | Nuoroda


Jei kam įdomu SSE Riga pristatymai vyks šiose mokyklose:

Kėdainių Šviesioji gimnazija: Lapkričio 18 diena 11:30;
Vilniaus Jėzuitų gimnazija: Lapkričio 18 ir 19 dienos 8:00;
Utenos Adolfo Šapokos gimnazija: lapkričio 19 diena 14:00;
Utenos "Saulės" gimnazija, lapkričio 20 diena 13:10.

Laukiame Jūsų apsilankant

P.S. Apie kitų pristatymų datas pranešiu vėliau.

  • Fizika / VBE 100
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-12-13 21:09:41 | Nuoroda

 

 

Sveiki,

dėl stojimo, tai čia Latviai turi 65% vietų nuolat, kaip suprantu, o lietuviam ir estam yra padalinti procentai ar kaip?

Tada, toks labai žemiškas klausimas, matematika- jokių problemų, anglų vos 9 traukiu, egzą manau išlaikysiu 80+. Kiek sudėtingas yra intervių ir esė?

Žinutė parašyta: 2010-01-06 13:41:27 | Nuoroda
Kazkas tokio rašė:

 

 

Sveiki,

dėl stojimo, tai čia Latviai turi 65% vietų nuolat, kaip suprantu, o lietuviam ir estam yra padalinti procentai ar kaip?

Tada, toks labai žemiškas klausimas, matematika- jokių problemų, anglų vos 9 traukiu, egzą manau išlaikysiu 80+. Kiek sudėtingas yra intervių ir esė?

 Labas.

Lietuviu kasmet priima ~25-30, o estuku siek tiek maziau, jeigu neklystu ~12-15.

Del anglu kalbos, egzamino rezultatu tai manau uztektu, tik veliau gali buti nedideliu problemu rasant rasto darbus. Bet nemanau, kad tai kazkas baisaus. O interviu tikrai nesudetingas, labiau priklausys nuo tavo psichologines busenos ir nusiteikimo, negu nuo anglu kalbos.

Kas del ese, nera ji sudetinga. Siemet buvo duota skaitymo uzduotis, susijusi su mobiliaisiais telefonais ir bendravimu per atstuma, o veliau tokia tema reikejo parasyti rasinuka. Nera sunku, tik laiko labai nedaug, todel geriausia juodrascio nerasyti, o tik susidaryti plana. Nors, pamenu, as spejau greitukais pasidaryti juodrasti ir perrasyti, nes kitaip paprasciausiai nemoku. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-11 15:09:05 | Nuoroda

Besidomintiems SSE Ryga - dvi naujienos. :

1) Sausio 30d. SSE Rygoje vyks atvirų durų dienos, kur galite atvykti ir sudalyvauti prezentacijose apie mokyklą, pabendrauti su esamais studentais ir dėstytojais, pavaikštinėti po mokyklos pastatą. :)

2) Tiems, kas neturi galimybių sudalyvauti atvirų durų dienose taip pat turime neblogą naujieną - galite sekti viską apie SSE lietuvių studentų rašomame bloge, kurį rasite adresu sseriga.blogspot.com

Žinutė parašyta: 2010-03-04 22:16:28 | Nuoroda

 informuojame, kovo 8 dieną (pirmadienis) SSE Rygos ambasadoriu prezentacija vyks Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje. Prezentacijos laikas 14:40. Iki susitikimo

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-03-16 22:50:01 | Nuoroda

Artimiausios SSE Rygos prezentacijos vyks Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje kovo 17 dieną 9:50, Šiaulių Didždvario gimnazijoje kovo 17 dieną 14:20 bei Vilniaus jėzuitų gimnazijoje kovo 19 dieną 8:00. Iki susitikimo!

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-03-17 22:11:11 | Nuoroda

Taip pat kovo 19 dieną prezentacija vyks ir Kauno J. Basanaviciaus gimnazijoje. Laikas- 9:50 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-05-01 23:36:14 | Nuoroda

priminimas visiems besidomintiems- uzpildyti online forma beliko 8 dienos bei kiek maziau nei 30min :] neatideliokit paskutiniai nakciai (myliu sita fraze) ;]

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-05-09 18:16:08 | Nuoroda

 paskutines 23 valandos ir 45 minutes iki paraisku priemimo galutinio termino! paraiskos priimamos cia admission.sseriga.edu.lv/ iki rytojaus 18h

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą