KOKIA JŪSŲ NUOMONĖ Į ŠIANDIENINIUS "MOKSLIUKUS"?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-04-30 22:56:36 | Nuoroda
Aišku, kad kiekvienoje klasėje yra bent vienas gabus mokinys, neretai pavadinimas "moksliuku" Tad kokia jūsų nuomonė į tokius žmones? Jūs juos engiate ar kaip tik palaikote?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-04-30 23:02:44 | Nuoroda
Aišku kad palikau. Aš irgi norėčiau geriau mokintis tik labai tingiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-01 12:52:12 | Nuoroda
Aš vertinu teigiamai Šaunu,kad yra tokių žmonių.. Ir šiaip jie būna protingesni,galima padiskutuoti apie viską.... GErbiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 10:29:00 | Nuoroda
respectukas jiem
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 20:13:13 | Nuoroda
na tiesa pasakius pastebėjau, kad dažnas "moksliukų" turi charakterio problemų.. ir ne visada malonu ar įdomu su jais bendrauti. bet engti ir nelinkęs, gerai, kad išlieka ir darbščių bei protingų moksleivių.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 20:42:19 | Nuoroda
zinai kas kam problema atrodo... nes buna kad tie "nemoksliukai" turi ju dar daugiau ka tu vadini problema?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 22:34:05 | Nuoroda
mane pavyzdziui kai kurie klasej vadina moksliuke nes as gerai mokausi... bet esme tame kad man taip naturaliai iseina, nes as prie pamoku visiskai nesedziu, kaip kiti mano, kad jei gerai mokaisi tai turi grauzti knygas kiaura diena... ryt pvz kontras o as dar nepradejau mokytis... bet man savaime iseina gerai mokytis... tai tipo as jau moksliuke ir turiu charakterio problemu? ar kaip cia suprast?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 13:51:57 | Nuoroda
suprask jei kazkuo issiskiri is kitu - tu jau turi problemu yra taip mastanciu zmoniu, tik jie patys to nepripazista...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 18:36:20 | Nuoroda
Hmz.. mano tokia pati situacija, jau seniai turiu "moksliukes" statusa, kuris jau nusibodo tik deja niekas nesupranta kad nebutina iki isnaktu sedeti kad gautum gera pazymi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 19:18:52 | Nuoroda
nejaugi jums tikrai taip rupi, moksliuku ar nemoksliuku jus vadina??? kazkaip pati seniai isaugau is to amziaus kada viska imi i galva... gyveni sau ir del saves o ne del kazkieno nuomones...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-17 09:16:27 | Nuoroda
Pas mus mokykloj gerai besimokantys žmonės yra patys fainiausi Labai fainai su visais bendraut, pas mus tokių daug. tai kažkaip nėra skirstymo moksliukas, nemoksliukas. Žoždiu, pas mus viskas fainai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 15:16:25 | Nuoroda
mane kai kurie vadina moksliuke. bet man dzin. gerbiu tuos mokinius, kurie gerai mokos, tuos vadinamuosius moksliukus. jei gerai mokais, nebūtinai turi būt moksliukas. mano brolis labai gerai mokės, bet prie namų darbų praleisdavo gal 15min., nes turėjo kažkokių sugebėjimų bet jį vis tiek kiti moksliuku vadindavo, nors jis ir pamokas nelabai mėgdavo lankyt ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 15:16:25 | Nuoroda
mane kai kurie vadina moksliuke. bet man dzin. gerbiu tuos mokinius, kurie gerai mokos, tuos vadinamuosius moksliukus. jei gerai mokais, nebūtinai turi būt moksliukas. mano brolis labai gerai mokės, bet prie namų darbų praleisdavo gal 15min., nes turėjo kažkokių sugebėjimų bet jį vis tiek kiti moksliuku vadindavo, nors jis ir pamokas nelabai mėgdavo lankyt ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-19 16:18:18 | Nuoroda
gaila man tu vaiku,nejunta tikro gyvenimo skonio,aiksu moksliukas moksliukui nelygus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 16:42:53 | Nuoroda
uzknisa tie moksliukai. Bukit draugai, pasakykit kaip keiciasi determinantų skaičius skleidžiant juos minorais? aciu, nes jau suku galva visas 5minutes.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 21:14:03 | Nuoroda
As tai siaip nekenciau , ki gauna prastesni pazymi ir apssiverkia , o seip man tai jie nekliudo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 16:45:42 | Nuoroda
o va cia labai slidi tema tarp kitko, nes daugelio zmoniu suvokimas apie tuos vadinamus "moksliukus" yra skirtingas pvz, vieno moksliuka suvokia kaip toki, kuris gerai moksosi ir gauna desimtukus, net nebande jo pazinti uz mokyklos ribu ir sprendziantys viska is sisores:) kiti moksliukais laiko tuos, kurie kaip cia minejo apsiverkia gave bloga pazymi , yra nehigieniski, mikcioja ir pan. atsimenu, mane 7-8 klasej is tiesu vadino moksliuke, nes zmoniu poziuris apie moksliukus buvo del pazymiu gerumo, taciau nuo 9-10 klases viskas pasikeite, mane db labai gerbia visi moksladraugiai manau tas terminas "moksliukai" galetu tikti ne tiem zmonem, kurie elementariai gerai mokosi(sia pravarde jiem sugalvoja jiem pavydintys zmones), o tiem, kurie tiesiog neiskisa nosies is namu, o pastoviai mokosi ir nieko daugiau gyvenime nemato apart knygu:) bet norint pasakyt, kad zmogus toks yra, ji reikia is tiesu pazint, nes koki matai zmogu mokyloje, tai toli grazu realybes dazniausiai neatitinka:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 20:45:25 | Nuoroda
As moksliuku laikau tokius, kurie gerai mokos, grauzia knygas. Bet cia neesme... Tai problema tik todel, kad is namu neiseina. Neateina penktadieni bokalo islenkt, net sventese nesirodo... Mane kazkada irgi vadino moksliuku, nors namie prie knygu ne minutes nesededavau, tiesiog viskas savaime gaudavosi, bet veliau kai tik gabumu neuztekdavo, kai reikedavo mokytis, o tada jau nebevadino... Nes per 12 metu sulej nesu buves prisedes prie namu darbu normaliai... Gailiuos...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 21:54:15 | Nuoroda
Manau "moksliukų" egzistavimas visų pirma reiškia, kad Lietuvoje auga ir protingi žmonės kitavertus, dauguma man pažįstamų "moksliukų" turi bendravimo problemų, dažnai yra susikaustę, beveik nesidomi esamais Lietuvos ir pasaulio įvykiais, yra irzlūs ir nepakantūs kito nuomonei, nemėgstantys klysti, arogantiški. Manau "moksliukas" būtent ir yra tas savo pasaulėlyje užsidaręs teoretikas. O gerai besimokantys, tačiau gebantys būti ne arogantiškais šalia kitų prasčiau besimokančių draugų yra nuostabūs žmonės, kurių laukia tikra sėkmė. O tų "moksliukų", kurie visą gyvenimą bus teoretikai, pasaulyje neatradę sau vietos (nes patys nežino ko nori) manau bus viskuo nepatenkinti arogantiški mokslinčiai, kurių žinios nors ir turi vertės, tačiau žmogiškosios savybės jį, kaip asmenybę, menkina kitų akyse.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 00:28:37 | Nuoroda
nežinau, mane tj pvz.užknisa kai mane vadina "moksliuke" vien dėl to, kad aš lb gerai mokinuos ir noriu įstot į norimą univerą ir specialybę, o ne studijuoti, kažkokią neįdomią nesąmonę nors šiaip mane mažai kas taip jau vadina, nes aš nesu nehigieniška, kaip čia kažkas minėjo,žinau, kad ir kirpyklos egzistuoja, nesėdžių prie knygų per naktį einu ir į šokius,ir į visus klasės ir draugų balius ir dar plius gerai mokaus(tikiuosi su pagyrumu baigt) ir džiaugiuos, kad esu taip vadinama '' MOKSLIUKĖ"
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą