Medicina VU ir KMU 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-01 18:41:28 | Nuoroda
Sveiki visi esami ir busimi studentai, tai kaip gyvenam, kokios nuotaikos pries egzamina, kokius egzaminus ruosiates laikyti, kaip jiems ruosiates? Diskutuokim apie tai ir apie kita cia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-03 13:56:29 | Nuoroda
is vu studijuojancios drauges girdejau kad VU negauna lavonu pjaustyti (tipo neturi) o KMU beveik visi gauna paskrodineti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 10:55:14 | Nuoroda
as tai laikysiu matematika chemija lietuviu ir bio. bet daugiausia vilciu dedu i bio
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-14 15:10:24 | Nuoroda
Su matematikos VBE nesuku sau galvos. Kam vargti? + chemijos VBE brandos egzaminui liks dauuugiau laiko pasiruosti... O siaip, KMU jau nuo antro ar trecio kurso i klinikas leidzia, o VU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-14 19:25:46 | Nuoroda
As tai laikau lietuviu, matematika ir biologija (visus valstybinius).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-16 21:50:21 | Nuoroda
Aš esu KMU MF 1 kurse, tai mes jau turėjom šiokią tokią praktiką klinikose. Aišku, velėsniose kursuose bus kur kas rimčiau jau Kalbant apie egzus, tai pats laikiau Matke, Bio, Che ir LT. Su matematika įstojau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-17 12:31:39 | Nuoroda
jei as pasirinkau matkes b lygi, ar imanoma istot i kmu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-18 13:15:17 | Nuoroda
jz kiek is matieko surinkai ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-20 20:54:17 | Nuoroda
as irgi kmu mf pirmakursis. 1 kurse kaitpik mazai kas papjaustyt gauna,ciupinet per anatos darbus tai kasdien,bet pjausto nevisi istot ner gi sunku mat,xem,bio vienas is situ + lietuviu ir semestrai,nu bent anksciau taip buvo.o siaip xemija mokykloj pasimokyt verta ir a lygiu visai neblogai,nes xemijos katedroj vienas toks nelabai geras dede yra
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 11:14:20 | Nuoroda
tai galima su b lygiu matematikos prasisukt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:22:53 | Nuoroda
Gal kas zinot, gal jau yra paskelbtos prasymu priemimo dienos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:31:57 | Nuoroda
ziuriu visi cia mane ignoruoja atsakykit i mano klausima ir as atsiknisiu: ar uztenka matematikos b lygio i medicina istot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:54:08 | Nuoroda
laba diena, galbut busimieji studentai medikai vargsai jus vaikai:) kmu mf sunku sunku,kiek teko paciam matyt,ka jie ten mokosi. As pats esu KMU OF studentas,busimas odontologas, ir as matau, kaip tie medikai warvina skis prie knygu kiauras dienas,net normaliu atostogu neturi o odontologijos specialybe yra daug geresne: mokytis trumpiau reikia,mokytis lengviau,nuo antro kurso prasideda specialybes (idomus) dalykai ir kas swarbiausia,mazai paskaitu buna(na bent jau maziau,nei medikam) Tik va vienas keblumas yra-norint istot i odontologija reikia aukstesniu balu,nes konkursas yra didelis,o priima tik 90:) as ir pats tik antrais metais po mokyklos baigimo istojau i odontologija,per laikes biologijos egza. tjp kad mokykites, kol dar galit, kad paskui vargt nereiktu;) p.s. del anatomijos- tj ner jau twn ka pjaustyt beweik,preparatai yra labai seni,ispjaustineti per ilga laika ir netgi pradeje puti.Teks aisku ciupinet per darbus labai daug visko ir jei pamirsi per koli atsinest pirstines, destytojas lieps imt plikom rankom:) tai va, jeigu kam bus idomu,rasykit ir klauskit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:26:00 | Nuoroda
nu jau odontologai tu,nusnekejai biski aisku kad medikam daugiau mokytis reikia,ne apie ta net diskusija,o atostogu turi ir pakankamai.as pats mf ir stipendija gaunu,uztenka laiko ir patusint,pasportuot ir su panom pabut.o preparatai tai nepuva,formaline jie gi mirksta tik siaip toki jau 'uztampyti'. o preparuot gauna,bent jau medikai is pilotiniu tai tikrai, gedrimas rode dar plauciu preparata odontologes padaryta,taip kad neskleisk cia dezinformacijos ot argumentas maziau paskaitu ir maziau mokytis reikia, tai gal einam i profkes isvis, mokytis nereiks galesim gert kasdien nepamanei kad kaikuriem idomiau medicina,o ne apie danti 4 ar 5 metus mokytis vienintelis privalumas - kad fyfu daug,jau panos tai liux pas jus OF o cia delto matkes b lygio kur klause,tai aisku kad gali istot ir lengvai jei bio ar xem egzo apie 90 gausi,lt 50 ir semestruose ne penketai as tai is bio 92 gavau,lt 55 semestrai 9 buvo lyg,bet stipkes istojes negavau,o va tik nuo antro semestro.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:16:47 | Nuoroda
tai gal kolega, neteko formalino uostyt??? mes turejom smegenu kamiena formaline,tj apsivozt galima. Formalinas yra beweik visiem preparatam pakeistas i bijau suklyst bet manau, kad i kazkokios rusies gryna spirita,kuris yra maziau zalingas zmoniu sweikatai. Bet kai pakeite formalina spiritu,atsirado minusas tas,kad preparatai pradejo irti. Pats docentas Gedrimas sake per darbus kazkada. o del panu,tj tiesa-visokiu yra:D o tas argumentas,kad maziau mokytis reiskia, kad destytojai su odontologais kaip su zmonem bendrauja Beje, odontologijoje 5 metus ne tik apie danti mokomasi yra:D paskaityk tvarkarascius odontologu ir pamatysi. as pats i medicina norejau,bet pamaniau,kad ner man ten ko 10 metu vargt ir paskui is kysiu gyvent:D odontologija yra daug perspektyvesne uz medicina:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 08:41:11 | Nuoroda
Normaliai ir su medikais bendrauja,jei protingas zmogus esi,nenusisneki ar dar kokiu nesamoniu nedarai tai ir bendrauja zmoniskai, nors aisku visokiu pasitaiko zinau,kad ne tik apie danti,bet mes taip saipomes is odontologu, kad va mes apie visa zmogu,o jie apie danti na cia apie ta perspektyvuma tai tik tavo nuomone,paziuresim po kazkiek metu kas, ka ir per kur , o siaip tai zinai,durna ir baznycioj musa
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 14:39:22 | Nuoroda
sveiki:) aš norėčiau studijuoti VU mediciną. Man įdomu,kiek reikia mokėti už studijas.... kas žino, prašau, raštelkit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 15:03:36 | Nuoroda
Na va, visi stojamieji egzaminai i medicina jau baigesi? Tai kaip jums sekesi, kiek planuojate surinkti, kaip is vis egzaminai praejo? Pradedamas nuo saves, galiu pasakyti, kad parasiau blogiau ne tikejausi. Net nezinau kodel, atrodo ir nesijaudinau, bet galbut del to momento atsakingumo priveliau kelias nedovanotinas zioplas klaidas, is chemijos netekau 12-14 tasku. Idomu, kiek uz tiek dar galima tiketis gauti Na o kaip kitiems abiturientams?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 15:08:27 | Nuoroda
aš biologijos neįsivaizduoju,kiek gausiu...o vat chemijos tai mždg 78 iš 100 taškų surinkau. Nebuvo lb sunkus, be to, kvailų klaidų padariau. Nžn, ar įstosiu:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 23:20:58 | Nuoroda
na tai kas is forumieciu stos i vu ar kmu medicina ar odontologija? as bandysiu i odontologija.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą