Dantų technika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-04 10:34:15 | Nuoroda
Gal kas studijuoja dantų techniką utenos ar kauno kolegijose?Ar sunku istoti,ar idomu mokytis?O stojamaji egzamina sunku islaikyt? Buciau labai dėkinga uz info
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:41:01 | Nuoroda
juokinga specialybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 19:06:03 | Nuoroda
Įdomi specialybė, kurią svaojoju mokytis, ir tikiuos įstoti
Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:47:47 | Nuoroda

aš tai labai norėčiau įstot, labai jau atsibodo ieškot info apie įstojimą... nebeaišku ką 2010 metais bereikš tas manualinis patikrinimas..., nebeaišku ar būtinas chemijos egzas, ar bus galima pasirinkt tarp matiekos ir chemijos.... kalbu apie Utenos kolegiją...

Žinutė parašyta: 2010-01-24 18:24:32 | Nuoroda

taigi ir as norėciau isbandyti laime stojant y sia specialybe , pritariu giedrtia, norėciau suzinoti info kaip bus siemet jau nusibodo ieskoti info apie ta manualiniu gebejimu testa kursus ir pan. kur juos mokytis ir ko jiems reikia??? ar symet nebereiks chemijos egzo ??padekit nes nuprotesiu besvarstydama ka daryti ..noriu y sia specialybe ..

  • Biologija / VBE 45
  • Chemija / VBE 5
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-02-22 21:59:21 | Nuoroda

( KĘSTUTIS, sesės vardu esu prisijungęs :D )aš tai namie pats drožinėju tuos dantis, visai patinka, neblogai sekasi, manualiniui egzaminui vieną pasirinktinai tereikia mokėt išdrožt (kiek žinau), tik abejoju ar eis įstoti dėl egzaminų rezultatų, nes tikrai gerų reikia... sako lengviau įstot utenoj, ten 03.05 - 03.30 vyks pasirengimo manualiniam egzaminui kursai... O Kaune manualinis egzaminas nieko nebereiškia tik atskiria jau mokančius kažkiek, nuo visai žalių...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:53:23 | Nuoroda
vycka2 rašė:
juokinga specialybe

 o kas čia juokingo? išties labai gera profesija tiems, kurie to nori... Geri pinigai, ramus darbas... Mano draugas senokai baigęs sakė , jog ir mokslai nėra sunkūs.. Ir kolkas tikrai nesigaili :) tad sėkmės visiems stojantiems :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:55:45 | Nuoroda

Sveiki. Esu abiturientė, ir laikiau stojamąjį egzaminą Kaune. Lankiau kursus jie kainavo 500 litų, jie NEBŪTINI. Ėjau privačiai mokytis pas technikę.Taigi noriu pasakyti tiek, kad kursuose neišmokino to, kas būna per egzaminą. Per kursus drožėm dantis, bet tik formas, per egzaminą duota labai sunkų su daug ravelių kramtomąjame paviršiuje. Taip pat reikia išlankstyti vielą su replėmis, duos figurą. Pvz: apskritimas sujungtas su kūgiu, apskritimas su tirkampiu, negali buti jokiu nelygumų. Šiais metais stojo 200 , taigi buvo be šansų patekti. Ten stoja iš kelių kartų ir mokosi drožti kelis metus, konkurencija didelė. Esu labai pasipiktinusi kolegijos atstovais. KORUPCIJA vyksta. Kursus vedė dėstytoja, kuri ateidavo ir išeidavo, mums nieko neaiškino, pirmą dieną atėjome, visi susėdome ir drožėme, o kaip drožti , nuo ko pradėti , neaiškino . Taigi , prieš stodami gerai pagalvokite, nes darbas labai sunkus, nešvarus, aišku dirti reikės su aparatais, bet reikalauja ypač didelio kruopštumo. Jeikgu kitais metais stosiu, į kursus neisiu, nes nėra jokios prasmės, jūs tik sužinosite ko reikalauja, o įstoti pirmais metais maža tikimybė. Aš neįstojau, gal bandysiu kitais metais dar kartą. Sekmės, jeigu kils kokiu klausimų kreipkitės :)

Žinutė parašyta: 2011-01-09 20:30:15 | Nuoroda

kokiu egzaminu reikia norint istoti i aciu uz atsakyma :)

 

 

Žinutė parašyta: 2011-04-03 20:15:21 | Nuoroda

Aš norėčiau paklaust, kokių egzaminų reikia norint įstoti į dantų techniką ir kokie yra stojamieji, jei išvis tokių yra.?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą