Prisipazinkit: Kas I POLITIKA ir VIESAJI ADMINSITRAVIMA?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-08 00:29:36 | Nuoroda
As praktiskai daugiau niekur ir nenoriu, tai sita dalykeli per visus univerus rasysiu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-08 14:47:04 | Nuoroda
Aš irgi visur šitą rašysiu... Betk ažin, ar bent kur įstosiu Nos labai norėčiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-08 17:24:16 | Nuoroda
cia mano svajoniu mokslai... ech sansu istot beveik nera...bet bandysiu... o gal
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-09 16:15:20 | Nuoroda
Dar ir laimes dalykas cia pakliuti, kaip i kokia ekonomika... Jei ne paslaptis, i kuri universiteta zadat stoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-09 16:26:35 | Nuoroda
į MRU ..o tai kokie jūsų metiniai pažymiai arba vidurkis,jei jau taip nusiteikę,kad mažai šansų įstoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-09 17:29:06 | Nuoroda
Lietuvių 9, matkė 7. istorija 10 anglų 8. Žodžiu, neįmanoma.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-09 23:21:02 | Nuoroda
O visi dalykai A lygiu? ..visus valstybinius laikysi šių dalykų?..mano tai tokie: Lietuvių 10,matkė 10,istorija 10,anglų 9..bet gal dar ištemsiu ir ant 10
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 12:05:42 | Nuoroda
Viska parodys egzaminai... Na, bet jeigu geri metiniu pazymiai, tai ir su egzais tvarkele turetu buti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 12:08:38 | Nuoroda
Aha, visi A lygiu ir visus valstybinius laikau O tu ? Tiesiog aš galvoju, kad neparodo pažymiai žinių. Kartais tie gerieji mokiniai paima ir neišlaiko..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 12:15:45 | Nuoroda
Dar nereiketu pamirsti ir kito faktoriaus - mokyklos, mokytoju... Pas viena mokytoja Gali tureti 10 to pacio dalyko, o pas kita vos ant 8 istempti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 13:17:05 | Nuoroda
Na joa,sutinku..pasitaiko taip,kad gerai besimokantis išlaiko egzaminus prasčiau už tą,kuris šudą malė visus metus ..aš tai mate laikysiu mokyklinį,o kitus valstybinius..na bet VA matiekos kaip egzo nereikia,tai viskas liux
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 13:27:15 | Nuoroda
"gerai besimokantis" subjektyvi savoka Labai daznai budavo taip, kad as nieko nedarydamas ir nesiruosdamas is anksto gaudavau daugiau, negu kurie sedejo namie ir kale kazka kazkokiems mokslams. Tai taip iseina, kad as nesimokau, o tiesiog slystu Aisku, buna kad ir nukrenti neblogai, bet ne esme O va su matematika ir man problemos... Pasiemiau valstybini, bet bijau neislaikyt...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 13:29:04 | Nuoroda
Beje, kas yra VA?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 14:15:23 | Nuoroda
Klausykit, visi gi žinot, kaip mokytojai elgiasi 12oj klasėj.. Žinau tikrai ne vieną atvejį, kai mokytojai pakelia pažymius Juk visi supranta, kai tas pažymys bus svarbus stojant. O ir šiaip, sunku vertinti žinias pažymiais. Kaip jau sakėt, vienas gali 10 turėt iš anglų pas mokytoją vienoj mokykloj, o mokėt kaip 7kininkas kitoj. Aš pati matematiką abejoju, ar išlaikysiu. Per bandomąjį 2 prpcentus gavau, buvau antra pagal gerumą klasėj Taigi... ;] O šiaip svarbu man tik išlaikyt, o daugiau... VA-viešasis administravimas kaip suprantu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 14:20:40 | Nuoroda
Siaip tai ir turetu taip but, bet kad matematikos visur reikia, isskyrus VDU. Tai tada gal susipina logika... Ktu, Mru ir kitur matematika svarbu vaidmeni vaidina stojant i VA. KTU isvis matematiku Meka, tai ir i socialinius kisa sita.... Siaip tai buvo gimusi geniali mintis, kad VA yra kazkokia aukstoji mokykla, ale tokios lyg ir nezinau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 14:29:55 | Nuoroda
Riomerį nereikia man atrodo. Tik pažymys svarbu. O apie KTU patyliu, ten išvis pieva, prikišta nereikalingų dalykų, kokių tik begali būt...Išvis tą matkę iškelę jie. tikriausiai ten nesupranta, kad nereikia tos matematikos VA. O aš į VDU nelabai noriu, Kaunas atbaido... ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-10 14:32:04 | Nuoroda
Šiaip apie politiką KU neblogų dalykų girdėjau, tik nežinia, ar tiesa
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-11 05:18:57 | Nuoroda
Apie KU, kaip apie universiteta, as irgi girdejes neblogu atsiliepimu, bet vienintelis trukdis man yra atstumas... Visgi is Dzukijos i Zemaitija toloka, bet visai nieko butu ir ten studinti... O siaip daugiausiai vilciu sieju su VDU, is Alytaus i Kauna visai netoli... Ir dzin man, kad Kaunas - ne miestas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-11 14:18:33 | Nuoroda
O aš iš žemaitijos žadu link sostinės traukt. Na nemanau, kad Kaune galima gyventi, bet gal kaip nors... ;DDD Paskutinį kart įspūdis buvo toks šiurpokas, bet gal vistiek išgyvenčiau...;] Šiaip svarbiausia įstot...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-11 18:49:21 | Nuoroda
Siaip tai svarbiausia man istoti, o miestas, kuriame busiu, antras pagal svarba dalykas... Gal keliai pasuks i kokius Siaulius, kas ten zino...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą