del vf ir m..kada zinoti kuri rasyti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-26 17:14:19 | Nuoroda
norejau paklausti (gal kas nors galetu man paaiskinti) pildant prasymu lapa ir rasant studijas, kaip zinoti, kur susizinoti prie kurios specialybes galima rasysi vf, prie kurios m? (tik prasau detaliai paaiskinkit..)
Žinutė parašyta: 2008-06-06 11:11:45 | Nuoroda
prie visu dieniniu studiju rasyk vf (valstybes finansuojama) o prie neaivaizdiniu ir vakariniu , jei ten stosi, m (mokama) o su dieninem studijom jei nepakliusi i vf tai dar gali i dvf (dalinai finansuojamas) o veliau i i m,bet retai tas buna..dazniau buna puse nemoka o puse dalinai moka skirtys pagal sustojusiu konkursiniu balus i ta specialybe ir jei susidarys grupe skels per puse
Žinutė parašyta: 2008-06-06 12:11:40 | Nuoroda
Prie dieninių galima rašyti "m", jeigu sutinki mokėti pilną studijų kainą. Visur dieniniuose reikia rašyti VF, paskui kaip jau minėjo apsrendžiama kas VF, o kas VDF. Bet jeigu nori mokamai, reikia būtent taip ir nurodyti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 10:07:57 | Nuoroda
rasyk prasyme visur VF.ten jau jie patys pagal balus automatishkai paskirstys i vf tave ar i dvf
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 10:34:51 | Nuoroda
Aš pvz rašysiu 1.VF 2.M , nes jai nepaliučiau į vf dar galėčiau tikėtis pakliūt i m. Juk geriau įstot ten kur nori.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą