VU, Ekologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 09:08:36 | Nuoroda
aciu aciu taip, tas studiju idomumas labai subjektyvus dalykas. vieniem tas, kitiem tas idomiau... na ka gi. bus kaip bus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 22:56:05 | Nuoroda
Taip girdejau, ir uzsiregistravau, tik nezinau ar eisiu labai jau nusiminiau, kai rezultatus gavau .. ir chemija 72 ir bio 72, kazkoks prakeikimas .. tai va.. nezinau, kaip as taip, atrodo viska ten zinojau.. nebuvo gi sunkus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 02:04:22 | Nuoroda
Neliūdėk gi... Pažiūrėk iš geros (linksmos) pusės - ne bet kas sugeba surinkti po vienodą procentą iš dviejų dalykų egzaminų, juoba kai dalykai giminiški O jei rimtai, tai nesilaidok dar. Kokie metiniai, kiek iš lietuvių gavai (jei jau žinai)? Jei susirenki virš 1800 (1700?), tai drąsiai į VU. P.S. Su tavo bio ir chemijos rezultatais žmonės ir į mediciną įstoja, o čia matai į ekologiją nesugebėsi - ir dar kaip sugebėsi! Mygom prašymą registruoti! [nepiktai... ] O dėl renginio - aš eisiu, nors egzaminui paskutiniam reikia ruoštis (mažytė vieša paslaptis - žinau savo galimybes įstoti, nes jau seniai turiu rezultatus, seniai tai jau 2 metai... Daugiau pasakysiu, kai ateisi į Zoologijos muziejų ).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 13:58:46 | Nuoroda
Moki nuotaika praskaidrint aciu! idomu kas dar taip surinko Lietuviu surinkau 74 % , metiniai: matematika 9 , bio 10, chem 10, lietuviu 9. Skaiciavau konkursini bala i ekologija tai 1844.8 gavosi .. O del to renginio, nezinau ar mane uzregistravo, niekas nieko nepranese, gal per velai bandziau... neliko vietu Eisiu i Botanikos soda, gal nors ten priims
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 14:32:52 | Nuoroda
Aurra! Rašei Gritai Skujienei (dėsto bioetiką ir parazitologiją - pirmuonys, kirmėlai, nariuotakojai...), kad registruojies į 21:00 ekskursiją? Turėjo atrašyt - nesvarbu, buvo vietų ar ne. Man parašė, kad į kitus laikus vietų nebėra, todėl registruoja į papildomą 21:00 ekskursiją. O į Botanikos sodą irgi noriu - tik visiškai neaišku, nei kur rinktis, nei kur eiti... 20:00 prasideda seansas vaikams. Tai gal dar ir spėčiau į nežinia kada prasidedantį 'suaugusiųjų'... Ir lietuvių panašiai surinkai Liuosiai į VU įstosi. Net viduriai iš tos laimės atsiliuosins [ot bajeris... Čia kaip su idiotiškom "Vytauto" reklamom - nors šiaip gražiai padarytos - norėdams gauti tiek mineralų, kiek rekomenduojama per dieną, iš mineralkos - nuo ligoninės klozeto neatsiplėštum...]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 17:03:36 | Nuoroda
Taip ir rasiau bet atsakymo negavau .. ten iki 4 ryto, spesi!! gerai butu nors liuosiai svarbiausia istot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 17:47:12 | Nuoroda
Klausyk, jei labai nori, tai einam, nors ir atsakymo negavai. Galvoji labai ten tikrins ir radę 'nelegalą' ims ir išmes... Sakysiu, atsivedžiau draugę - dėl plius vieno žmogaus eksponatai, įskaitant banginio mandibulą, neišgaruos, o ir deguonies kaži kiek daugiau nebus suvartota
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 18:26:39 | Nuoroda
Visai neblogai butu bet as kaip ir su drauge eit susitarus , reik dar daugiau oro!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 18:56:41 | Nuoroda
Tada brangiai oras kaštuos:) O dar draugė (žurnalistė?) tikriausiai nė nebandė registruotis... Naj, reik nueit - jei išmes, tai išmes Svarbiausia - pamatysi, kaip darbovietė atrodys.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 19:23:27 | Nuoroda
as ir ja registravau kartu gal ir verta nueit ismes tai ismes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 21:58:51 | Nuoroda
Sveiki as irgi ketinu i cia stoti.. bio 96, chemes 75, tai gal pavyks.. (p.s. skaiciau del fotiku diskutavot - as primygtinai siulyciau imti veidrodini o ne ultrazooma.. savo d40 nekeisciau i joki muilinuka, pataupysi dar ir nusipirksi objektyvu kokiu reik Cia gal ir ne į temą, bet smagu jei būsimieji kursiokai bus dar ir bendrais pomėgiais užsiimantys
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 01:15:23 | Nuoroda
Uhu, gretos spėriau plečiasi Pavyks, rezultatai geri, nebent jei iš lietuvių 'netyčia' 2 balus tesurinktum Joa, truputį padiskutavom, bet blevyzgojimą galim paplėtoti... Mano nuomonė tokia: žmogus iš kūdikio staigiai nepavirsta dirbančiu reprodukcintis galinčiu subrendėliu/suaugėliu (nors tėvams gali atrodyti kitaip, ypač kai rods dar neatjunkytas vaikelis ženytis su užsienio piliečiu sugalvoja, bet čia atskiras kalbesys:) ); viskas eina palaispniui, iš vieno lygio į kitą. Taip ir man - juosta pyškinau ne taip ir seniai (vo, tik dabar teprisiminiau, kad po mažos avarijos dar aparate rūgsta keliolika neišnaudotų kadrų), muilinėm/kompaktais/ultrazoomais džiaugtis dar neteko, veidrodininiam pribrendęs dar nesijaučiu... Šiaip skaitausi mėgėjas su pretenzijom į entuziastą. Norisi vidutinybę lenkiančio plačiakampio gerai mikraujančio funkcionalaus greta DSLR lygio esančio aparato, o į proftechniką kol kas daug investuoti nelabai trokštu... Tie +keli centilitai sueis studijų procese... Aišku, veidrodis turi specifinių privalumų, tačiau taip pat yra jam vienam būdingų minusų. Taipogi veidrodžiaus nenoriu imti dėl 'gresiančio' LBA (lens buying addict). Tsakant, dabartinė tarpinė tarp žemės ir fotoaparato šiuo metu ir į tikruosius paprastuosius DSLR nesilygiuoja:) Na, kadangi prisipažinai, kad turi D40 (kol gerai visko nepasvėriau, irgi buvo aky pastrigęs) + būsim konspektais, mintimis, laiku, juoku, mokslu ir maistu besidalijantys kursiokai/grupiokai/bendramoksliai/draugai (kas labai gali būti; net jei noro didelio nebūtų - laikas savo padarys, šuo kariamas irgi papranta), tai gal retsykiais duosi pačiupinėti savo turtą (vaje, kažkaip pošlai išėjo, turiu galvoj nikoniuką)... Kas kelios dienos atrandu vis ką nors labiau įtinkančio, tačiau dabar jau daugiau nei kelios dienos stoviu prie FinePix S9600 ir seiles varvolinu... Šitas pakeitė S100FS su vieninteliu, bet labai stipriu atstumiančiuoju veiksniu - žiauria chromatine aberacija... Aišku, yra dievų sukurti Adobe produktai, darantys stebuklus, tačiau norisi gero rezultato be papildomų naktų, spoksant į aceriuko ekraną... P.S. Jeblinkšt, ant pirštų tikriausiai būtų galima gamtukus suskaičiuoti, kuriems da lampački ant fotografijos ir fotografavimo būtų...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 01:19:10 | Nuoroda
Čia aš, buvau slaptažodį pamiršęs, tai teko iš bėdos kapstytis, bet dabar nieko, ir atmintis grįžo, ir šaldytuve kažką skanaus radau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 14:47:25 | Nuoroda
Hmm nu čia dėl tų metamorfozių tai galima ir pasiginčyt - mažai kas šiais laikais pradėjo nuo kokių pinholų, o baigė profesionaliais dslrais. Dažniau ko gero atvirkščiai būna - visokiausi fotomenininkai ima degtukų dėžutėm ar telefonais fotografuot.. Juolab sakei kad fotografuoji juosta - tai jei ta juosta sukasi ne muilinukėj, o kokiam zenite, tai ne veidrodis, manau, bus žingsnis atgal.. Man irgi buvo iškilęs tas klausimas - ar pirkti dslr ar ne. Man irgi atrodė kad aš nepribrendus ir pan. Ir kad noriu macro ir didelio zoomo Bet pasirinkus dslr'a, kaip sakiau, nesigailiu. Kitinis lęšis makro fotkina pakankamai normaliai (aisku vabalam turbūt didesnio reiktų), o dėl artinimo pirkom 50-200mm (~600lt) - pasireškia LBA. Gal čia ir minusas, bet tvardytis galima O kokius dar minusus matai? (mano akim vienas didelis nikonų, o ypač d40, minusas - brangūs objektyvai, todėl apgalvok galimybę pirkti kokį canono body + pasirinktą objektyvą). Anyway, kalbėjau kažkada su kažkuo kas turi s9600, tai irgi patenkintas buvo tai jei ka čiupinėsim vieni kitų turtus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 17:42:33 | Nuoroda
Vat pinholais šiais laikais ne pradėti reikia, o užbaigti:) Jeigu gerą 'antikvarinį' pinholą pasidaryti sugebėjai, tai žemas lygis būtų 'vienkartinį' fotiką į rankas imti... Nu nežinau. Nori gero makro, gausi papildomai objektyvą ieškotis. O tuos +/- kelis kilolitus planuoju kitą vasarą ant lėktuvo bilieto išleist - skrisiu lankyt n metų nematyto draugo, taip kad neišeis užsidirbti ant 'priedų', nebent dar dar kitą vasarą, o tiek laukt nežadu. Naj, nėra vienintelio geriausio dslr, visi geri - ne aparatas nuotraukauja, o 'fotomeninykas'. Man svarbiausia geras makraujantis plačiakampis objektyvas (+ talpus akumas, išorinio flašiaus pajungimas, 'pilnas' manualinis valdymas - ir pritraukimas, ir fokusavimas, etc.), o super duper zoomo gali iš viso 'nebūti' - pakaks 10x, nors reiktų pagal židinį perskaičiuoti. Juokas pro ašaras, kai pamatai močną aparatą, kuriam gamintojai 'dėl visa ko' nepagailėjo 10.000 iso Svorio nebijau, lba bijau (tiksliau kišenė bijo). Vienžo, pirksiu ko gero tik rugpjūtį, taip kad laiko dar yra. P.S. Bus kasmetinė fuksų stovykla, bet ją į darbą iškeisiu - € $ (kaip Judžinas ponas Krabas sako: "Money money..."). P.S.^2 Kaip pageidavimai prašymo blanke išsidėstė? Šiaip teiraujuosi. Reikės per įstojimo įforminimą draugiškai vienu laiku sueit - eisim į kabaką pažindintis:) [ot nekantrumas...]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 01:47:35 | Nuoroda
nu žodžiu dar turi laiko 3 kartus persigalvot.. O gal žinot kuriom dienom tiksliai bus fuksų stofkė? Aš jaučiu arba dirbsiu, arba aktyviai atostogausiu po darbo, tai turbūt belieka kabakas o prašymo blanke dar niekas neišsidėstė.. ir šiaip jis neliestas dar Šiaip spėju bus 1- ekologija vu, 2-biologija vu, 3- biologija vdu, 4- ekologija lzuu ar panašiai kažkas..Ką jūs rašot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 14:58:44 | Nuoroda
Šiaip turėtų vykti kaip ir kasmet, apie rugpjūčio 24-26 d. prie Pailgio - tris dienas (~61 diena liko). Kuo tokiu laiku dirbsi? Dėl rašto darbo, rodos kažkur rašiau, kad tik VU Ekologija. Šiandien palankus vėjas. Einu dviračiu prasilėkt. Bus 'velniškas greitis, važiuoju pas tave...'
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:29:42 | Nuoroda
jau nebedirbsiu Bet vistiek vilties maža - suplanuotas rugpjūtis visas.. O klaudimas dar - kodėl nort stot į ekologiją?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 21:48:46 | Nuoroda
Ką dabar reiškia 'rugpjūtis suplanuotas'? Gerai, kur būsi 08.13 pirmą valandą dvidešimt trys minutės po pietų? Dėl motyvacijos ir norų - kažkur LŽŪU ekologyne kažką sakęs buvau. Suma sumarum: atitinka pasaulėvaizdį, nuokrypį, asmenines galimybes, mokslinius interesus + turiu savotiško 'žaliojo dziorgo'. Man ekologija iš visų (ojoj, kas suskaičiuos, kiek jų ten yra...) biologijos šakų patinka. Nenoriu koncentruotis vieno individo lygmeny (kaip kad gydytojai daro), noriu aprėpti plačiau. Man įdomiau sąveika nei tarkim kokio žmogaus kepenų biocheminis aktyvumas Aš pasisakiau, dabar kitų eilė Panelės, kaip atlaikėt lietuvių? Dabar jau visus rezultatus turit, galit matyt jau tiksliai, instosit ar su klaustuku...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 19:29:19 | Nuoroda
08.13 pirmą valandą dvidešimt trys minutės po pietų būsiu tolokai nuo lietuvelės na o atsakymo tokiu tikslumu kaip kad užduotas klausimas pateikti negaliu O dėl pasirinkimo - pvz jei stotum į biologiją, ko gero būtų plačiau nei ekologijoj Nu bet esmę supratau.. Aš tai nežinau išties kodėl.. Patinka man gamta ir sekas biologija, o knisinėtis protu vos suvokiamuose dalykuose, kaip kad molekulinėje biologijoje, nenoriu.. tai taip ir lieka ekologija O lietuvių atlaikiau gerai Labai gerai, nors niekada nemanaiu kad ją moku
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą