Anglų filologija: VU (kauno f.) ar VDU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 21:15:41 | Nuoroda
Sveiki Noriu į anglų filologiją,tik universitetą nežinau kurį pasirinkti...Gal kas galėtų patarti? Gal yra studijuojančių anglų kuriame nors iš universitetų?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 11:47:12 | Nuoroda
as studijuoju anglu filologija vpu, 2ame kurse. pirmas kursas tikrai buvo idomus, o nuo antro jau labai jauciasi pedagogika. gailiuosi kad stojau, nepatarciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 15:12:33 | Nuoroda
Jei patinka ar nepatinka vienam, nereiškia, jog taip pat bus ir kitam. Kiekvieno nuomonė yra labai šališka... Pasiskaityk kiekvieno universiteto tinklapyje aprašytas studijų programas ir bus daugmaž aišku...
Žinutė parašyta: 2008-06-10 17:12:42 | Nuoroda
Aš į VDU stosiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 17:31:28 | Nuoroda
laima,jei ne paslaptis, o kodėl būtent į VDU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 17:34:36 | Nuoroda
Jau šitam forume kažkur rašiau, kad VDU baigusieji nėra patenkinti studijų kokybe. Turiu kalbų mokytojų jį baigusių, kurios davė patarimą į VDU nestoti, kadangi, remdadamosi savo asmenine patirtimi, šio universiteto kalbų katedrą laiko prasta. Jų teigimu daug geriau VU Kauno humanitarinis padalinys. Į diskusiją nesivelsiu, čia net ne IMHO, o teisiog pasakyti kitų žodžiai šia tema, kurie, manau, yra čia naudingi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 17:03:22 | Nuoroda
as tajp pat noriu stot i anglu filologija, parasiau VU ir VPU, dar rejks vaziuoti i kolegijas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 19:55:03 | Nuoroda
as ir lb noriu i anglu filologija:) pirmoj vietoj rasysiu VDU, antroj VU KHF, 3 KTU
Žinutė parašyta: 2009-01-26 23:06:39 | Nuoroda

As studijuoju VDU ir esu kol kas patenkinta (2 kursas). Aisku yra tam tikru dalyku, kurie galetu butu pakeisti, kazkam labiau skiriama demesio, bet taip jau visur yra, kad atsiranda ir pliusu ir minusu. Pvz, pirmam kurse nespejom iseiti visos gramatikos knygos, reikejo kai ka ruostis savarankiskai, nes nera laiko viska issianalizuoti. Destytoja savarankiskam pasiruosimui duodavo temas, kurios tikrai nereikalauja labai detalaus analizavimo, verto paskaitos laiko. Stai cia rasit, kaip atrodo knyga is kurios mokemes mes bei dabartiniai pirmakursiai :  www.pearson.ch/LanguageTeaching/Grammara ndStructure/1449/9780582403833/Longman-A dvanced-Learners-Grammar.aspx . Destytojai zmogiski, nereikia bijoti, tik gerbti kaip zmones, galincius ismokyti. Dar vienas dalykas bendrai apie universiteta, rudens semestrais penkis sestadienius vyksta paskaitos pirmadienio, antradienio ir t.t. tvarka, nes truksta savaitgaliu semestre. uz tai turit visa menesi atostogu sausi, tiksliau dar pries kaledas baigiasi sesija. BET per sausi pora savaiteliu yra skirta praktikai, tai tiriamasis darbas. Pirmam kurse mokysites sudaryti list of reference, o antrame tirsit pasirinktus zodzius British National Corpus tekstyne. Tai tiek. :)

Žinutė parašyta: 2009-02-19 10:15:00 | Nuoroda

as studijuoju anglu vu, maniau kad noriu, o paaiskejo, kad tai visai manes netraukia, ketinu perstot. pagalvokit ar tikrai norit, nes paskiau jei nepatiks, keiksites visus metus:D

Žinutė parašyta: 2009-02-20 20:09:44 | Nuoroda

o kelintam dabar kurse mokais ir kokiam universitete?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-22 00:05:17 | Nuoroda

Man irgi kilo klausimas: VU ar VDU. Gyvenu Kaune, bijau, kad Vilniuje pragyvenimui reiks daug pinigėlių, net jei ir visiškai mane finansuos valstybė. Nežinau: VU Leidyba, Lietuvių filologija ir ispnaų (bus šiemet?), LF ir naujoji graikų, Klasikinė filologija ar VDU Politika kokia.. Pirminis apsisprendimas buvo VU KHF LF ir reklama, bet jau suabejojau ;/

Norėjau ir anglų filologiją, bet pati anglų mokytoja atkalbėjo: tokių anglų žinovų kaip prišikta, kalbą ir taip mokėsiu (kad ir studijuodama lietuvių fil., kad ir išvažiavus į užsienį..), įstoti be problemų, žodžiu, dabar norisi kažko konkretesnio :)

Žinutė parašyta: 2009-03-03 23:03:22 | Nuoroda

Mano kambarioke VDU anglu studijuoja o buvus klasioke VU(kaune)... nezinau... atrodo abi patenkintos... 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą