LKKA: Sportine Rekreacija ir Turizmas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 11:42:18 | Nuoroda
hmz.. ir liudna ir linksma skaityti tuos forumus-pokalbius jusu idomios specialybes atrodo, kad ir sita.. bet kazkaip pries jus jauciuosi durna ir man be sansu kazkur gerai istot ruciux - nusiramink,nesijaudink...viskas bus gerai... būkim optimistais...
Žinutė parašyta: 2008-06-17 11:44:42 | Nuoroda
"hmz.. ir liudna ir linksma skaityti tuos forumus-pokalbius jusu idomios specialybes atrodo, kad ir sita.. bet kazkaip pries jus jauciuosi durna ir man be sansu kazkur gerai istot " - tai buvo ruciux pasisakymas į kurį aš atsakiau..na čia tik tarp kitko
Žinutė parašyta: 2008-06-17 11:50:47 | Nuoroda
hebbi - su informatika viskas gerai,lengviau nei vidurinėje,bent jau man aišku,čia irgi yra visokių dėstytojų,tačiau vienaip ar kitaip nėra sudėtinga išmokti tiek word'ą,tiek excel'į tiek, power point'ą dažniausiai viskas yra aiškinama lyg pirmą kartą mokytumeisi informatiką mes turėjom labai gerą vieną dėstytoją,kuri aiškino viską labai smulkiai ir aiškiai,vos ne nuo to,kaip įjungti kompą tad dėl to nereiktų baimintis,viską galima išmokti
Žinutė parašyta: 2008-06-17 11:53:06 | Nuoroda
Atrodo atsakiau į viską,ką čia man paliko Auris (tim-bo) bet jeigu dar kas domina,klauskite,pasistengsiu,-im padėti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 12:19:07 | Nuoroda
labai tau ačiū už naudingą info tikiuosi man pasiseks...
Žinutė parašyta: 2008-06-18 14:44:50 | Nuoroda
Na,džiaugiuosi,kad ši info kažkam naudinga... tikiuosi,kad tai padės įgyvendinti jūsų tikslus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 21:41:28 | Nuoroda
aš ir tikiuosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 11:57:40 | Nuoroda
Andre tau gal i kokia zurnalistika ar sociologija reikejo stoti.....sprendi zmoniu problemas kaip saulegrazas kapodamas ir su psichologija tau neblogai viska ismanai...jetau....db jau as kvailas pasijutau ...p.s......i airja as niekaip nenusigausiu nes ne ten keliauju Visi norintys stoti butent i sia spec....nedvejokit...kad ir kaip su tais egzais jum ten gavos....mano paties pavyzdys labai puikiai viska nusako....isvis nesitikejau cia patekti nes lygiai taip pat buvau prisiklauses kaip ten sunku patekti ir pn..bet paprasciausiai kai rasiau spec....pacias "nereliausias" supyliau saraso virsuje,suprasdamas kad nieko neprarasiu o jau realesnes ir gal ne tiek patrauklias po visko rasiau....num ir visgi istojau i 1nr rashyta spec....t.y. SRT tad auksciau nosytes paneles (ir vyrukai aisq )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 23:10:30 | Nuoroda
labuka speju,kad ne cia klaust reiketu,bet jus gi supratingi tjva,sportine rekreacija ir turizmas yra ne tas pats kjp turizmo ir sporto vadyba?
Žinutė parašyta: 2008-06-22 20:11:39 | Nuoroda
Auri,nieko įspūdingo aš čia nepasakiau,kad galima būtų jaustis kvailai...nebūtina būti sociologu ar žurnalistu,kad galima būtų pasakyti tai,ką pasakiau aš man toli dar iki to,kad išmanyčiau viską neblogai tad nereikia jausti kvailam... bet kuris,manau,iš mūsų galėjo tai pasakyti,tiesiog palikta buvo man ir aš atsakiau na,vistiek tu kažkur į tą pusę keliauji Paklausykit mūsų genijaus (tim-bo) patarimų..tai jums turėtų būti pavyzdys ir viskas bus gerai... nieko nėra neįmanomo
Žinutė parašyta: 2008-06-22 20:22:23 | Nuoroda
labuka speju,kad ne cia klaust reiketu,bet jus gi supratingi tjva,sportine rekreacija ir turizmas yra ne tas pats kjp turizmo ir sporto vadyba? milda__ --> na,sportinė rekreacija ir turizmas skiriasi nuo turizmo ir sporto vadybos,nors yra giminiškos specialybės,yra bendrų dalykų,tačiau ir nemažai skirtumų bakalaurai skiriasi tikrai net nežinau,ką čia konkrečiai apibūdinti,Auris (tim-bo) gal labiau galės jums padėti žodžiu tai yra atskiros specialybės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 01:34:55 | Nuoroda
asssssssss taip cia geras
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 13:23:53 | Nuoroda
As nerimtas su manim prasidekit tik tokie patys Vadyba - Darbas Rekreacija - Jegu Atgavimas.....psio...viskas tom pasakyta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 22:51:27 | Nuoroda
oj jūs šnekučiai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:50:23 | Nuoroda
Sveiki, Kaip manot ar imanoma su mokykliniu lietuviu egzaminu istoti cia ( geografijos 10, lietuviu valstybinio neislaikiau :/) plius dar tureciau turet keleta balu is sporto laimejimu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 14:20:51 | Nuoroda
Hmm.. suvedziau duomenis i balu skaiciuokle ir man suskaiciavo 19.4 balus, cia daug ar mazai, galima tiketis istoti ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 14:38:06 | Nuoroda
galima tikėtis įstoti... aš laukiu dar anglų valstybinio ir istorijos, iš lietuvių 49% surinkau, tikiuosi viskas bus čiki
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:33:34 | Nuoroda
ctx --> pas mus paskutiniojo priimtojo balas buvo 13.4, tad su savo 19.4 turėtum tikrai pakliūti bent jau pas mus su tokių balu būtum įstojusi viena iš pirmųjų,na aukštoje vietoje su papildomais sportiniais rezultatais ne vienas įstojo,net ir be geografijos kokios,kuris lemia daugiausiai beje,ką tu sportuoji? man įdomu,kiek jūsų bus iš viso labai smagu būtų,manau,jei daugiau,nei mūsų astuteem --> viltis miršta paskutinė,tikiuosi ir aš,jog jums viskas bus gerai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:36:52 | Nuoroda
visu pirma as ne JI, o Jis, o sportuoju plaukima. hmm tai yra gan geri sansai istot, jega.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:39:40 | Nuoroda
Labai atsiprašau ctx už šį nesklandumą,dabar jau žinosiu ir pasistengsiu be tokių klaidų šaunu,kad šansai dideli,tad turėtų viskas būti gerai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą