LKKA: Sportine Rekreacija ir Turizmas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:22:41 | Nuoroda
Dar vienas klasuimas, sios studijos vf ar m? kiek zinau istos tik 20 zmoniu siemet, gal zinot kiek is gali buti vf o kiek m?Ar cia m tik neakivaizdinem?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:53:14 | Nuoroda
kiek daug stojančių... man turbūt šansų nebus .. ;| eh..
Žinutė parašyta: 2008-06-27 19:09:19 | Nuoroda
Pas mus įstojo 25 (dabar likę 24) žmonės,o iš jų 11 vf ir 14 dvf, m nėra,tik neakivaizdinėse studijose. Mano nuomone, turėtų skilti per pusę studentai ir būti padalinti į vf ir dvf.Tai tik mano spėjimas/nuomonė,kaip bus iš tikrųjų,nežinau. astuteem - bent jau kolkas nėra tiek čia jų ir daug (manęs ir Aurio (tim-bo) neskaičiuok,nes mes jau antrakursiais tapome ) nenuleisk rankų ir siek šio savo tikslo iki galo šansų yra kiekvienam tikrai..nenusimink... aš irgi išgirdęs pernai stojančiųjų čia skaičių truputį sunerimau,bet vistiek rašiau ją sąrašo viršuje ir man pavyko,tiesa įstojau gale sąrašo,bet tikslą pasiekiau todėl manau,kad stengtis verta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 20:11:38 | Nuoroda
na, kolkas rezultatais nesiskundžiu ;D em.. antroje vietoje ją rašiau, matysim kaip bus, bet į politikos mokslus abejoju, kad įstosiu
Žinutė parašyta: 2008-06-28 16:53:00 | Nuoroda
Na,bet jeigu rezultatais nesiskundi ir jie yra geri,tai gal neverta abejoti,kad įstosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 18:34:58 | Nuoroda
Norejau paklausti. O sportiniu laimejimu balus, stojant i sportine rekreacija ir turizma, dalina is triju ar prideda visus balus? Man turetu prideti 9, tik nezinau as dalins is 3..
Žinutė parašyta: 2008-06-28 20:00:15 | Nuoroda
Informacija apie papildomus balus: Papildomi balai už sportinę veiklą pridedami pasirinkus kūno kultūros, treniravimo sistemų, sveikatos ir fizinio aktyvumo bei taikomosios fizinės veiklos studijų programas. Pasirinkusiems kitas studijų programas papildomi balai už sportinę veiklą pridedami padalijus juos iš trijų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 22:32:58 | Nuoroda
draugė sakė, kad šiemet fizinį pasirengiamumą reiks praeiti????
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 22:39:49 | Nuoroda
As sita skaiciau, o rekreacija prie sveikatingumo priskiriama?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 23:38:22 | Nuoroda
bet ta balu ksaiciuokle prideda visus balus o ne trecdali papildomu tada truputi sunkiau bus istot
Žinutė parašyta: 2008-06-29 00:00:23 | Nuoroda
Istorija --> šiaip tai priskiriame ir prie sveikatingumo. Štai pora apibrėžimų,kas yra rekreacija.(p.s.sugalvojau ne aš ) Rekreacija - tai žmogaus ir rekreacijos aplinkos sąveikos, kurios metu rekreacijos aplinka daro įtaką žmogui, atkurdama jo jėgas, energiją, ai kurdama malonius pojūčius, išgyvenimus, ir žmogus daro įtaką aplinkai, ją tausodamas ar darydamas jai (gamtinei aplinkai, papročiams) žalą, to kariais net nesuvokdamas, procesas. Rekreacija - žmogaus ir aplinkos sąveikos procesas, o šios sąveikos rezultatas - žmogaus darbingumas, sveikatos būklė, ilgaamžiškumas; astuteem --> apie fizinio parengimo testą,bent jau aš,nieko negirdėjau ir neturiu tokios informacijos,kad jis vėl būtų vykdomas.Jis nuo kažkurių metu nebevykdomas mano žiniomis,jo nereikėjo atlikinėti ir mums (įstojusiems 2007 m.) Aš,manau,kad stojamųjų fizinio parengimo testų,kaip buvo anksčiau,jums laikyti nereikės,tačiau tikslios informacijos neturiu. ctx --> ta balų skaičiuoklė daug ką prideda arba atima,tad reikia atsargiau su ja ne,nu šiaip visko gali būti...bet nenuleiskit rankų ir siekit savo tikslų iki galo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 13:59:43 | Nuoroda
aišku...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:13:15 | Nuoroda
Na, tikiuosi ir as,kad nebus jokio fizinio pasirengimo:D Nes nesportiskumo isikunijimas esu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 17:19:41 | Nuoroda
as gerai supratau kad siemet vietu ti 20 bus i sia specialybe ???????
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 17:30:01 | Nuoroda
Ar ymanoma ystoti su anglų-31 Lietuvių-32 geografija-6????
Žinutė parašyta: 2008-06-29 20:39:09 | Nuoroda
miglytee --> na,kažkieno žiniomis,tai taip,lyg ir 20 vietų,tačiau niekas taip užtikrintai,kaip supratau,nežino,galbūt jų bus ir daugiau. Čia reiktų klausti jau pas pačius LKKA žmones,kurie užsiima studentų reikalais. Istorija --> nesijaudink,kūno kultūros akademijoje visi tampa sportiškais ne,šiaip tai nesijaudinkinkit, nemanau,kad jums reikės laikyti kažkokį stojamąjį testą,tik pažymas pristatyti užteks Stifler --> Čia reikalingi šie dalykai: egzaminai: geografija,lietuvių k.,anglų k., bei istorijos metinis pažymys,tad trūksta tavo vieno įvertinimo. Geografijos,kaip pagrindinio stojamojo dalyko pažymys gan neaukštas,tačiau sunku pasakyti,koki šansai nežinant visų įvertinimų, bei koks lygis šiemet stojant bus. Ir,kaip jau minėjau,nėra 100% žinoma,kiek čia studentų bus priimta šiemet. Pasiskaityk šios temos pradžioje,pirmame ar antrame puslapyje (ir šiaip visą temą gali perskaityt),koki balai buvo pernai...gal tau bus aiškiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 22:13:46 | Nuoroda
_andrew_ , kaip suprantu tu mokaisi sioje specialybeje, ttaip?:) gal gali pasakyti, kas tawo manymu yra geriau : sporto ir turizmo vadyba ar rekreacija ir turizmas? ) kuom aplamai sios spec skiriasi ?:) pati tai labiau noreciau i sporto vadyba, tik va kad lb mazai zinau apie ja, jokiu atsiliepimu tikslesniu, bet mane baisia traukia viskas kas susije su turizmu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 22:47:43 | Nuoroda
Nu as kiek supratau tai i sia specialybe bus 20 vf ir 4 m taigi isviso 24, nors dar tikslei nezinau. Jo as irgi nzn kuo skiriasi sios specialybes, bet kazko Vadyba manes netraukia Miglytee mane irgi traukia turizmas taip pat kaip ir archeologija Stifler nu bus sunkoka manau istot tau, nebent pereinamasis balas bus mazesnis arba nedidesnis nei pernai t.y. ~13.5 , nu o seip jei tu istosi tai ir as tureciau istot
Žinutė parašyta: 2008-06-30 00:11:50 | Nuoroda
kaip suprantu tu mokaisi sioje specialybeje, ttaip?:) gal gali pasakyti, kas tawo manymu yra geriau : sporto ir turizmo vadyba ar rekreacija ir turizmas? ) kuom aplamai sios spec skiriasi ?:) pati tai labiau noreciau i sporto vadyba, tik va kad lb mazai zinau apie ja, jokiu atsiliepimu tikslesniu, bet mane baisia traukia viskas kas susije su turizmu miglytee --> na taip,aš mokausi šioje specialybėje ir kątik pabaigiau pirmąjį kursą na,pasakyti,kas geriau,man sudėtinga,nes nesimokau turizmo ir sporto vadybos,nors iš esmės ir turim bendrų dalykų. Aišku,aš galiu sakyti,kad rekreacija ir turizmas geriau,bet čia tik mano subjektyvi nuomonė,nes esu šios spec.studentas pirmiausia šios spec. skiriasi suteikiamais bakalaurais Vadyba (turizmo ir sporto) - vadybos ir verslo administravimo bakalauras, vadybininkas, o sportinės rekreacijos ir turizmo - rekreacijos ir turizmo bakalauras bent jau pavadinime,sportinė rekreacija ir turizmas labiau susijęs su turizmu ir turi daugiau turizmo ypatybių šiaip aš rekomenduočiau rinktis šią specialybę,nes ir mokytis yra įdomu,pvz.nuo rugsėjo mes jau turėsim praktiką Birštone kelias savaites nors aišku,kiekviena specialybė yra savotiškai įdomi ir turi savų privalumų paprašiau kolegos iš turizmo ir sporto vadybos,kad labiau papasakotų tavo sukurtoje temoje tai spec.jis sutiko padėti ir daugiau galėtum sužinoti ten o kas susiję su sportine rekreacija ir turizmu,klausk,su malonumu padėsiu
Žinutė parašyta: 2008-06-30 00:15:10 | Nuoroda
viltis miršta paskutinė o pernai paskutinio įstojusiojo balas buvo 13.4 kas žino,kaip bus šiais metais,galbūt ir nukris laikas parodys,bet stengtis,patikėkit,verta
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą