VU, Skandinavu (danu) filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 15:09:06 | Nuoroda
Ka apie tai manote? gal yra studijuojanciu ar planuojanciu studijuoti? kaip manote, ar tai perspektyvu ir ar didelis konkursas?
Žinutė parašyta: 2008-06-18 14:47:59 | Nuoroda
Aš visai norėčiau studijuoti, antru numeriu parašiau Manau,kad perspektyvu, jei mėgsti kalbas ir turi galvą, kuri gali sugalvoti kaip su jomis išsiversti gyvenime dėl konkurso neįsivaizduoju kaip yra. Kiek teko girdėti, didokas konkursas. Bus matyt
Žinutė parašyta: 2008-07-04 18:04:00 | Nuoroda
mmm, cia mano pirmas numeris prasyme aiksu, apie studiju programa nelabai issamiai ka zinau, bet labai noriu i danus;) is studijuojanciu prisiklausiau apie geras perspektyvas, tik kad balai auksti tikrai.. taip isivaizduoju, kad nepasieksiu ir to minimumo (ziurejau pagal norvegus 2006 metu)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 20:36:13 | Nuoroda
Aš ją įrašiau trečiu numeriu,bet matant,kiek jau padavė prašymų į šią specialybę,tai labai tikėtina,kad nepateksiu..Bet programa tikrai įdomi ir nemažai žadanti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 13:18:50 | Nuoroda
gal galit placiau papasakot apie perspektyvas baigus sia specialybe.
Žinutė parašyta: 2008-07-05 13:53:23 | Nuoroda
nete turetu but daugiau info apie danu filologija.. seip gi vertimas, darbas ambasadose, imonese tarptautinese... manau filologu but labai gerai, jie reikalingi visur, kur reikia komunikuoti. nebutinai akademine veikla uzsiimti, pvz, mokytoju but.. visos imones nori kalba mokanciu zmoniu, juk dokumentus reikia moket pildyt, kalbas rasyt... zodziu as kaip busima filologe tai nepergyvenu del to
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 15:45:46 | Nuoroda
Taigi, užrašiau danų kalbą pirmu numeriu Konkursas išties su kiekvienais metais vis didėja tikiuosi, jog pakliūsiu Kiek pasakojo studijuojantys, tai mokytis tikrai reikės Bet ką padarysi, niekur nera lengva
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 18:49:23 | Nuoroda
o kokie jūsų konkursiniai balai? na, arba rezultatai :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 14:55:10 | Nuoroda
Pas mane ši specialybė 5 numeriu, bet tai visai viliojanti ji ;]] Tik mano balas žemokas..( su anglų egzaminu pakariavau šiek tiek, tai ojoj...nedaug procentų tegavau ;DD). O šiaip ši specialybė yra labai paklausi. O dar yra galimybė į Daniją išvažiuot pratęst studijas..ooojjj..super.;]]]
Žinutė parašyta: 2008-07-15 15:50:34 | Nuoroda
o tai kokius balus turit? mano ~1809, vargiai istociau.. nu bet nieko, kitur irgi gerai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:36:30 | Nuoroda
Mano tai 1803 ;DD Man atrodo, kad tikrai žemokas...pliugaustva, sutinku - kitur taip pat gerai ;DD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 16:06:55 | Nuoroda
na, mano 1848,4, būtų idealu įstoti (: o jei ne, tai į antrą numerį tikrai, gal net vf.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 16:59:50 | Nuoroda
as studijuoju skandinavu (norvegu) filologija, tai galiu biski papasakoti. mano nuomone, si specialybe VU filologyne yra viena geriausiu. destytojai puikus, aisku yra nuobodziu fruktu, bet ju yra visur kalba paprastai desto du destytojai, tos kalbos gimtakalbis (jusu atveju danas) ir lietuvis, mokantis ta kalba. mokslo kokybe tikrai nebloga. tiesa, pirmam kurse tenka nemazai skaityti, bet viskas imanoma nepersistengiant del perspektyvu, tai tikrai neblogos, nes jau po pirmo kurso mums pasiule darba susijusi su kalba uz labai gera atlyginima. nzn kaip tiksliai yra su danais, bet pas mus norvegus jei gerai mokaisi yra galimybe gauti univero rekomendacija ir isvaryt menesiui i norvegija vasara pasimokyti kalbos. as kaip tik dabar sedziu norvegijoj, smagiai leidziu laika ir dziaugiuosi, kad po metu studiju jau galiu susikalbet su norvegais, nors pries istodama nemokejau ne zodzio tai va, jei kas idomu, galit paklaust
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 17:03:15 | Nuoroda
o, kad ta savaitė greičiau praslinktų tiesa, nuo kurio kurso jau dėsto studijuojama kalba?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 19:28:11 | Nuoroda
nuo pirmo kurso vidurio bent jau mums taip buvo. bet cia tik baisiai skamba, nes is pradziu gal ir sunkoka, uztat labai greitai persilauzi ant kalbos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 20:59:40 | Nuoroda
reikėjo neklaust ;D įsivaizdavau, kad žymiai vėliau. Nors gerai praktikai. Daugiau ko paklausiu, kai sužinosiu, ar įstojau ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 19:55:00 | Nuoroda
Tiesa, Gzira, susidomėjau dar šiuo tuo: ar labai sunku turėti aukštesnį nei 8 vidurkį? Aišku, visiems skirtingai, bet kaip, pavyzdžiui, tau? Keista, prašymų paduota ne tiek ir mažai, bet beveik niekas čia neapsilanko ;P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 20:47:23 | Nuoroda
na, kaip cia pasakius pirmam kurse yra vienas dalykas, kuris tikrai sunkus (bent jau man) literaturos teorijos ivadas, kuri desto toks kietas riesutelis, visam filologyne zinomas nors jam irgi skandinaviukai patinka bet pas mus buvo viena, kuri neislaike jo dalyko. o siaip as pirmam semestre turejau auksta vidurki, dabar nukrito iki 8,6 , nes nesusidraugavau su filosofija bet siaip manau, kad jei jausies savo veziose (kaip as ) tai neturetu buti jau taip nezmoniskai sunku
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 22:42:34 | Nuoroda
kas teorijos įvadą dėsto? na, filosofijos aš nebijau, ten 3/4 mano vėžių, tik kad pakliūt pirma į skandinavus kaip nors reiktų:) dėkui; nujaučiu, kad po šitų reformų vidurkius turėtų pažeminti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:33:11 | Nuoroda
ot velniai, užkilo balas:) teks tenkintis antru. sėkmės įstojusiems
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą