VU KHF kas bandys įstoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 15:18:23 | Nuoroda
Pirmiausia tai sveiki visi Kadangi pats ketinu stoti į ekonomiką ir dedu daug vilčių kad patekčiau ten,tai būtų įdomu gal dar yra kas ketina stoti į VU KHF ekonomiką?:D visai įdomų susipažinti su būsimais kursiokais:D arba šiaip kas stos į bet kokią specialybę VU KHF tai irgi galit pasireikšti..prisistatyti ..koridoriuose vieni kitus pamatę bent jau pasilabinti galėsim Cementofkės bus linksmesnės:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 13:17:52 | Nuoroda
labas busimas kursioke vat jau suzinojau rezultatus egzu ir esu tikra kad istosiu i vukhf ekonomika kaip tau egzai? beja ar planuoji bendrabutyje gyventi ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 13:45:47 | Nuoroda
oooo pagaliau atsiliepė kažkas ir dar kaip pasisekė,kad kursiokė Sakyčiau kad gan gerai egzaminai praėjo,turėčiau patetki į tą išsvajotą ekonomiką Matematika - 95, Istorija 93, o lietuvių - 35,bet pateikiau apeliaciją kaip tau? bendrabutyje tai tikrai norėčiau pagyventi,bet nemanau kad ten kaunietį priimtų fainai bus susipažinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 13:59:04 | Nuoroda
as ir turbut bandysiu i ekonomika ten, istorija 81, matematika 902, lietuviu 85.. manau tureciau istot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 13:59:45 | Nuoroda
atsiprasau matematika 90%
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:01:12 | Nuoroda
silvercloud, gerai čia su matke pavarei visi keliai į ekonomiką atviri
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:03:08 | Nuoroda
oo mūsų gretos didėja,tiesiog šaunu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:11:59 | Nuoroda
SVEIKI, būsimi kursiokai!!! ) a6 irgi planuoju VU KHF ekonomik1 pirmu rašyt, tik mane kiek neramina mintis, kad studijos bus gana sausos ir ne visai pagal mano pomėgius, poreikius, tarkim mane labiau žavi sociologija, bet Kaune vargana padėtis su ja, manau. Lietuvių - 92, Istorija - 87, Matematika - 78, Anglų - 70, turėčiau įstot, ane?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:15:29 | Nuoroda
tikrai įstosi tavo stojamasis balas gana aukštas bus na taip..ekonomika išvis toks sausas mokslas,bet ai...visokius vakarėlius darysim kad nebūtų taip sausa
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:18:08 | Nuoroda
o žėkit, kai skaičiuoji balą konkursinį, tai visus metinius vedat? nes čia man kai kas knisa protą, kad tik vieną geriausią reikia įvest, bet tada balas labai mažas gaunasi, svaigsta mano patarėjas, ane?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:44:12 | Nuoroda
Sveiki, aš irgi mąstau apie ekonomiką. O VU khf labai skirias nuo VU? Ar vis tiek tas pats kaip VU, nežiūrint į tai kad tai atskiras fakultetas kitam mieste? Iš tiesų tiek yra visokių nuomonių ir skirtingų kalbų, kad sunku besuprast, kur geriausiai ekonomiką studijuot...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:39:43 | Nuoroda
proela>> čia visiškai tas pats kas VU universitetas pačiame Vilniaus centre,dėstytojai tokia pačio lygio,diplomas net toks pats,tikriausiai bakalauro diplome net nerašo kad mokeisi VU KHF o tik VU įrašyta:) asmeniškai manau kad VU studijuoti ekonomiką geriausia,na arba dar KTU ekonomiką,bet ten jau su savo balais nepatekčiau tai aiii bus gerai ir taip O ten kas klausė dėl metinių..tai visus suvesk:D ten keistą patarėją turi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:43:59 | Nuoroda
a, dėkui aš ir manau, kad čia visai apsimoka studijuot, konkursas nėr labai mažas, bet nėr ir didelis, o jūs ką nors su ekonomika susijusio turit? nes aš tai išskyrus 9-10kl. pamokas kaip ir niekur daugiau savęs toj linkmėj netobulinau :> na nebent matematikoj, bet gal nebus labai sudėtinga mokytis :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 00:17:30 | Nuoroda
ša su tais konkursais...biški tyliau šnekėkite nes čia kaip kokia nepastebėta vieta kur nelenda gerai besimokantys žmonės:D nedaug kas žino apie šį fakultetą.. aš tai mokiausi ekonomiką čia pastaruosius du metus,tai esu atkalęs kažkiek tą verslo planą ir daugiau nieko dar paskaičiuoti moku matkę DD
Žinutė parašyta: 2008-06-30 00:58:39 | Nuoroda
čia tipo aš truputį į temą tik, nes ketinu stot į VU KHF, tik ne į ekonomiką, o į kultūros vadybą : ) tai vistiek hi ; )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 10:34:29 | Nuoroda
aha, šėliosim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:49:46 | Nuoroda
em, net nznau , gal istosiu MAtke 80, istorke 98, lt 64. bet ja raysiu ne pirmu numeriu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:20:11 | Nuoroda
copos>> rašyk verslas ir administravimas pirmu numeriu dieninę.tikrai įstosi. O poto pereisi į ekonomiką jei norėsi:) turi gan gerus balus bet tai kažkaip dar mažai čia prisijungė prie mūsų kompanijos kas stos į VU KHF ...kur visi kauniečiai prapuolę:D darysim mytą
Žinutė parašyta: 2008-06-30 18:32:28 | Nuoroda
o jūs visi jau stojimo dokumentus nunešę? ;D nes aš susidėjau į papkę ir galvoju, ar eit į ktu, nes arčiau, ar iki vu ;}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:43:24 | Nuoroda
nešiu į KTU, bet tik tada, kai gausiu atestatą :> ar manot, kad tai - klaida?:) apskritai, tai, regis, nereikia daug tų dokumentų
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą