VU KHF kas bandys įstoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 15:28:13 | Nuoroda
ai dr klausimelis,o koks tikslus barako adresas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 17:53:46 | Nuoroda
eee čia geras klausimas, kada pirmakursiai i tas savo auditorijas renkasi? gal reikia truputį ankstėliau ateit nei tos ceremonijos prasidės?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 01:07:27 | Nuoroda
marygretta, barakas randasi gustaicio 6. Jau dukart buvau ten. Tik atidariau kambariuko duris - taip ir atsisedau ant pirmos kedes... Trumpai tariant, baisiau nei baisu... Net bomzu prieglaudos geriau irengtos... Nemaniau, kad dar buna tokiu sovietmecio liekanu... Valdytojas pasigyre (o gal apgailestavo... ), kad i menesi jie gauna 20tukst is studentu. O kur tie pinigai prasmenga? Kaip supratau is jo kalbos, tai dabar remontuojami visokie dARBO, t.y. valdzios kabinetai. Zurnalistams ten tikrai geras straipsnelis butu! Ir visai rimtai apie tai galvoju... Zodz, mano kambary: 1. langas suskaldytas, dalies lango nera, o ta vieta lipnia juosta uzklijuota 2. uzuolaidu NERA (pirmas aukstas, o priesais stovi kitas pastatas) 3. Karnizu NERA (ir, pasak valdytojo, ne visi karnizai tinka del sien byrejimo) 3. mediniai dazyti lango remai katastrofiskai atsilupe, nudrengti - viskas trupa 4. sienos ir lubos nuo iki padengtos voratinkliais 5. Sienos su atsilupusiais dazais, krentanciu tinku 6. Sienos isdauzytos skylem 7. Grindyse skyles 8. baldai: 4 isluzusios lovos, 3 stalai (vienas is ju atnestas is virtuves-visas supjaustytas, nudegintas, apterliotas), 4 kedes (2 is ju suluzusios - neatsisesi). SPINTOS NERASTA!!!!!!!!!! Barake: 1. dusai ir wc - geri atremontuoti (bent jau tiek gerai). Bet cia tik pirmam aukste. Kitur - tragiskas vaizdelis 2. virtuves imitacija, t.y., uzsilikus sovietmecio dujine, mini stalas salia ir siuksline. VISKAS!!!! Nei kriaukles, nei saldytuvo, nei kedziu! P.S. is virtuves padarytas rukomasis 3. koridoriu sienos atsilupinejusios, byra 4. antrame ir treciame aukstu koridoriuose trenkia slapimu (nuo nesutvarkytu wc) Tai va, liaudis, galit isivaizduot, kokiom salygom teks gyvent... Ir uz tokias salygas teks pakloti 130lt per menesi. Yra logikos? NE.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 01:12:12 | Nuoroda
nepaminejau - kai kurie langai uzkalti - neatsidarysi. Pats pastatas is isores - COOL. Tikrai. Ir aplinka super (neziurint nenupjautos zoles ir prisiukslinimo).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 18:30:01 | Nuoroda
Manau norint gauti bendrika, visada yra rizika gauti prasta, kaip yra tikimybe gauti ir gera. Isivaizduoju tavo lengva soka. Nenusimink, manau uz 130Lt Kaune niekur negautum stogo virs galvos. Tokia jau tu studentu dalia kaip bebutu, manau, jei esi darbsti ir bus noro, pati apsitvarkysi kambari. Jei bus dar kambariokiu, bus dar lengviau. Galetumete susimesti pinigu, isidet nauja langa, isidet zaliuzes, nusipirkt naudota spinta. Jei tame kambary mastai gyvent iki studiju pabaigos, investuoti verta. Bet jei nori, kad tas kambarys tau priklausytu ir kitamet, reikia moket uz nuoma ir vasara. Bent tokia tvarka yra daugumoje universitetu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 21:36:58 | Nuoroda
dabar remontuojami visokie dARBO, t.y. valdzios kabinetai Pats valdytojas mums minėjo, kad antrame aukšte, kuriame aš gyvensiu, jau ilgą laiką "remontuojami" ir du dušai. Kalbant apie dušus, jie yra tik pirmame aukšte, tad teks dalintis visiems trijų aukštų gyventojams - truputį baisu. Ypač pamačius tuos plikagalvius dėdes - statybininkus. mediniai dazyti lango remai katastrofiskai atsilupe, nudrengti - viskas trupa Langai mano kambaryje atsidaro (bent jau viena pusė - kitoje nėra rankenos), bet darinėjant truputį rizikuoju, nes kliba, traška, o dažai taip pat atsilupę, byra ir t. t. Pasisekė bent dėl to, kad stiklai visi. Bet vis vien abejoju, ar labai šilta žiemą bus. Reiks kamšyt, spėju. sienos ir lubos nuo iki padengtos voratinkliais Čia jau tau gal pasitaikė apsigyvent kokio nevalos kambaryje, nes mano kambary sienos švarios, bent jau voratinklių tikrai mažai, skylių dar nepastebėjau, užtat yra daug kažkokių nuotraukų su kažkokia moterimi ir vienas su Dima Bilan, kas yra truputį baisu. Dabar tik tikiuosi, kad juos pasikabino ne būsima mano kambariokė. Bet šiaip, kad ir kas bekabino, matyt, ne veltui, nes kelis nulupus pamačiau "mama" ir pan. užrašus. Kol kas neradau, ačiū Dievui, jokių rusiškų keiksmažodžių, bet dar turiu visus metus - visko, spėju, rasiu. Grindyse skyles Pirmą kartą apsilankiusi bendrabutyje, gavau sudalyvauti "ekskursijoje" po jį. Nepamenu, kuriame aukšte, bet į vieną tokią duobę vos neįlipau, būčiau dar koją išsisukus ar pan. - laiku mama perspėjo, nes žygiavau įsijautus tiesiai į ją. Truputį baisoka. Akmenų kokių pridėtų... baldai: 4 isluzusios lovos, 3 stalai (vienas is ju atnestas is virtuves-visas supjaustytas, nudegintas, apterliotas), 4 kedes (2 is ju suluzusios - neatsisesi). SPINTOS NERASTA!!!!!!!!!! Mano kambaryje kol kas trys lovos, bet vis bijau, kad atneš ir įgrūs dar vieną, nes truputį keista - iš pradžių siūlė kitą kambarį, kuriame buvo keturios lovos, bet atsirado kažkokia trečiakursė, kuri turi pirmumo teisę renkantis, tai man teko "blogesnis" kambarys, kuris šiaip jau yra geresnis (drąsiai sakau), nes ji pasirinko tą keturvietį. Laukiu dabar, ką [b:rahe7ulh]tokio[/b:rahe7ulh] padarys. Spinta yra, bet atsivežiau savo spintelę, nes joje vietos visiems kelių žmonių daiktams tikrai neužteks. Stalas pas mus tik vienas, tad tau, manau, dar pasisekė - turėsit po vieną stalą vienam žmogui (?). ;D Taigi galėsit ir mokytis (jei tai darysit) vieni kitiems netrukdydami. ;} Mūsų stalo kojos, beje, visai smagiai kliba. Kėdės tik trys, senos, bet atsisėst galima, ačiū dievui. Šiaip ar taip viską galima susitaisyti, atsivežti. Piniginei, žinoma, ne į naudą, bet gyvent juk norisi gražiai. ;} dusai ir wc - geri atremontuoti (bent jau tiek gerai). Bet cia tik pirmam aukste. Kitur - tragiskas vaizdelis antrame ir treciame aukstu koridoriuose trenkia slapimu (nuo nesutvarkytu wc) Dušai, kaip minėjau, tik pirmame aukšte (tų dviejų antrame net nesitikiu sulaukt suremontuotų), o ir jų būvis manęs nesužavėjo, tiesą pasakius. Hm, kalbant apie antrą aukštą, vienas jo "galas", kaip minėjo valdytojas, suremontuotas, todėl iš jo tualetų kvapai nesklinda. Man pasisekė, gyvensiu būtent šiame gale. virtuves imitacija, t.y., uzsilikus sovietmecio dujine, mini stalas salia ir siuksline. VISKAS!!!! Nei kriaukles, nei saldytuvo, nei kedziu! P.S. is virtuves padarytas rukomasis Taip, virtuvės ir manęs nesužavėjo, bet vienoje iš jų (nepamenu, kuriame aukšte, nes per savo "ekskursiją" aplankiau visus) yra [b:rahe7ulh]net [/b:rahe7ulh]ir kriauklės. Tai tiek. :} Šiaip labai baisu gal nebus, apsitvarkysim juk, susipažinsim visi (teks, manau). Mane, jei atvirai, labiau gąsdina tik tie statybininkai ir faktas, kad prošal važiuoja tik vienas autobusas - aš viena tų, kurios vėluoja visur, tad šis dalykas ne į naudą.
Žinutė parašyta: 2008-08-31 08:46:30 | Nuoroda
Ehej, man ir idomu ir net neramu, kada gi i tas auditorijas rinktis reikia?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-31 13:52:43 | Nuoroda
O aš net nežinau,kur tas kiemelis, kur vėliava kels ir kur apskritai ten rytoj eit!?
Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:25:40 | Nuoroda

sveikuciai busimi studentai na as irgi zadu duoti pirmu numeriu i VUKHFlietuviu filologija ir reklama, gal yra cia stojanciu? aukstus balus turite?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:28:03 | Nuoroda

sviekuciai busimieji studenciukai na as taip pat zadu pirmu numeriu rasyti VUKHF lietuviu filologija ir vadyba, gal yra bendraminciu?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:34:31 | Nuoroda

labutis dar nesu visiškai tikra, bet, matyt, rašysiu į pirmą vietą šią specialybę  : ) dar dvejoju dėl leidybos

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:36:06 | Nuoroda

t.y. filologiją ir reklamą, ne vadybą

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:36:23 | Nuoroda

nuomoju butą visai netoli VU KHF kiek suprantu, ne per toliausiai nuo barako, su visaais patogumais:)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-01 13:06:16 | Nuoroda

Sveiki :) o tarkim VU KHF vadyba ir verslo administravimas taip pat kaip ir VU? ir siaip kokios nuomunes apie VU KHF vadyba ir verslo administravima ir kokios apie VU ta pati?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:27:35 | Nuoroda

Kas siemet zadat stoti? :) 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-31 11:51:11 | Nuoroda

Na, gal istojo kas nors is cia esanciu i VU khf ekonomika, m? :)

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą