VU KHF kas bandys įstoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:09:22 | Nuoroda
nezinau net, traukia labai skirtingi dalykai, nes mokykloje visiskai visi dalykai sekesi, nors pastangu nedejau. buciau mokiusis, butu ir rezultatai geresni esu is tinginiu, ir taip baisu pagalvot, kad universitete teks i mokslus kibt siaip masciau apie anglu filologija (nes manau butu idomu), lietuviu filologija (nes asmeniskai labai lengvas dalykas tik egzaminas nenusiseke), ekonomika (lyg ir yra perspektyvu) ir gal koks viesasis administravimas (tos pacios perspektyvos). surasiau ta prasyma skubotai ir atidaviau dar nezinodama egzaminu rezultatu. dabar kyla visokios abejones, kad imti perrasyt i vilniu, nes visvien planuoju isvaziuot (siaip jau esu klaipedete). va sitaip ir metausi ir neturiu ramaus gyvenimo jau pora dienu, siandien net skrandi susuko nuo to galvojimo labai pavydziu tiems, kurie turi tiksla ir kryptingai jo siekia
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:13:56 | Nuoroda
na, jei iš klaipėdos, tai gal ir nėra skirtumo didelio kur stoti. stok čia, pažiūrėk kokie čia faini kursiokai būtų ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:19:29 | Nuoroda
jei dar ir mokytis lengviau butu tai isvis pasaka siaip galvojau kaune gal kazkiek pragyvenimas pigesnis ir iki klaipedos su autobusu parriedeti irgi pigiau na cia tik svaiciojimai mano o tu porcik kazkur jau studijuoji ar dar planuoji kur stoti? gal netycia butent VU KHF?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:23:27 | Nuoroda
spygatau na kolkas neglumina tavo nikas o is kur esi ? gal ryt susitinkam kas Kaune..
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:25:01 | Nuoroda
jo, su studento pažymėjimu būtų pusė kainos. dar aš kartais kompaniją palaikyčiau ;D am, aš stoju į vu khf kultūros vadybą. kažkaip gal perdaug manau, kad įstosiu, bet tai žinaii.. :} kiek turiu pažįstamų, tai nieks lyg ir nesiskundė, kad ten mokosi ;}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:30:39 | Nuoroda
aham skamba lyg ir neprastai ;] dar kazin tik su kuom i bendrabuti sumestu. nesu kaprizinga, bet noretusi bent sugyvent su kazkuom velnias velnias kaip vercias viskas galvoj ir plesausi ar keist ta prasyma ar ne jau net atsispausdinau ta lapa bet matyt jau siandien su pavargusia galva nieko nebenuspresiu, paguoda bent ta, kad yra dar to laiko kazkiek noretusi, kad mokytis butu idomu, o ne taptu kancia...
Žinutė parašyta: 2008-07-02 00:40:47 | Nuoroda
o tai paskui negalima keistis? man rodos iš to pačio dalyko, kur įstoji būna bendrakursiai dažniausiai :> gal klystu. kaip vietinė, tai nežinau, nes nereiks varyt į bendriką ;> o koks tavo prašymas? o tai pvz tėvai nieko nepataria?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 07:57:27 | Nuoroda
Man irgi daug vargo su apsisprendimu kur stot. Domintų filologija, bet mokytoja dirbt nenoriu, ekonomika domiuos, nes kaip sakoma perspektyvu, o šiaip studijuot norėčiau chemiją, bet irgi nežinau, nes egzaminai gana geri ir nesinori bet kur ant durniaus stot...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 11:02:21 | Nuoroda
:> :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 11:33:08 | Nuoroda
nea, niekas nieko nepataria. mama tik sako, kad gal bandyt man i kauna, bet visuomoj jei jau isvaziuoju, tai didelio skirtumo kur juk ir nera... tai vat.. o i kokias specialybes stot patarimu negaunu is nieko, visi sako stoti ten kur pati noriu. o as metausi ir nerandu sprendimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 11:48:27 | Nuoroda
O pavyzdžiui, jeigu užsimanyčiau stoti į vakarines studijas, tai būtų kaina tokia pati kaip VU, kuris yra Vilniuje, ar čia kitokios kainos galioja KHF? Niekur nerandu info šiuo klausimu
Žinutė parašyta: 2008-07-02 12:29:21 | Nuoroda
mee, kaune pragyvenimas mažiau kainuoja. caramele, nepriklauso ar kaune, ar vilniuj, už tokias ir tokias studijas vu moki tiek ir tiek. tam sąraše reik pažiūrėti.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 13:09:27 | Nuoroda
Aš ir bandau į VU KHF, tik vadybą ir verslo administravimą..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:13:15 | Nuoroda
mee, stok tu į VU KHF Ekonomiką,ir būsime abudu kursiokai:D noriu kad kuo daugiau įdomių žmonių įstotų kartu su manim:) Ekonomikos studijos jau nebėra tokios populiarios kaip ankščiau,bet dar populiariumas išlikęs.Ekonomistų visad reikėjo ir reikės,jie gali dirbti bankininkais,auditoriais,firmos vadovais,vadybininkais,buhalteriais,direktoriais,ar salės darbuotojais:D supranti..perpektyvi specialybė ir gan įdomi:) siūlau tau šią ir rinkis:) Dėl gyvenimo Kaune..pasirink Kauną ir jei nepatiks Kaune studijuoti,galėsi bet kada pereiti į Vu Vilniuje,yra tokia galimybė:) aš ir taip padarysiu jei su manim niekas nebendraus,arba jei visi tik mokslais domėsis copos, aš tai esu visiškas kaunietis:D gyvenu tokiam nuostabiam kurorte - Vaišvydava:) nereali vieta,karieras,miškas,marios:D kviečiu atvažiuoti apžiūrėti, ir einam pasipliuškent?:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:20:49 | Nuoroda
spygatau, kadangi nusprendziau perrasyt ta prasyma, tai vis labiau galvoju apie ekonomika arba ta viesaji administravima. pagal konkursini bala pernai VU ar tai MRU neistoju, bet i VU KHF istoju. kolkas neatsisakau sitos minties ir tikrai parasysiu, tik dar mastau kelintu numeriu. kazkaip nervuoja, kad tokiu aukstu balu reikia. ir dar kakuciai mokytojai geru metiniu pagailejo tik va, keli pazistami i vln stoja, o i kns is pazistamu niekas. td jei jau viena isvaziuoju, taip norisi i draugiska kolektyva papult... ir taip norisi nesuklysti renkantis specialybe... isprotesiu tuoj nuo galvojimo, nes noreciau greiciau jau apsisprest ir gal 5dieni jau nunest pakeista prasyma ir dziaugtis bent trumpa ramybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:25:17 | Nuoroda
mee, kas liečia draugišką kolektyvą, tai aš tikrai draugiškas:D pamatysi galėsiu aprodyti ir Kauną, parodysiu kur skaniausi ledai,kebabai, gatves kuriomis negalima vaikščioti, viską!:D Rašyk tik VU KHF Ekonomiką pirmu numeriu ir būsi laiminga,nebereiks nervuotis:D o šiaip man ir nepasisekė su metinais dabar tai gaila kad padaviau lytų apeliaiciją jei man padarys kad neišlaikiau egzo tai nematysiu tavęs:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:28:04 | Nuoroda
daug prarasi na as kauno kazkiek macius, ana vasara dalyvavau dainu sventej ir atsiminimai labai nekokie vakarais baisu vaiksciot, nes stoja visiskai visos masinos ir liepia sest, o dienos metu skustagalviai apsaukia gyvatemis o jei dar su kambarioke nepasisektu, tai nu pragaras tiesa, bendrikuose gyvunu negalima? taip noreciau savo mylimiausia krameryte atsivezt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:31:50 | Nuoroda
oooooooooo tai jau žinau pas ką į svečisu eisiu į bendriką nes aš kaip suprantu tai kauniečiui niekas neduos bendriko?:D naa žinai tu tik džiaukis kad tau pypsina mašinos ir siūlosi pavežėti,reiškias graži esi nes negražiom tai niekas nepypsina ir į jas nekreipia dėmesio o kodėl galėtu neleisti kamerytę laikyti? jei ką tai nelegaliai atsivežk,per langą įkelk kad niekas nepamatytų ir augink
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:34:04 | Nuoroda
nesu as grazi, gal kaip tik baisi kaip karas tiesiog musu daug vaiksciodavo gal septynios. bet ne tame esme. o kramerytes per langa niekaip neikelciau, narvas tai didelis beje cia jau offtopic
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:54:32 | Nuoroda
dabar nuraminkit mane ir pasakykit, kad studijose nebus labai sunku ir nebus vien juoda matematika o kaip tik įvairių sričių paskaitos ir panašūs humanitariniai privalumai, m?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą