geriausi filmai...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 23:05:12 | Nuoroda
sveiki , vat kaip studente po sunkiu studiju metu , manau, kad vienas is budu atsipalaiduoti - ziureti filmus . tai butu lb miela, jei kas koki tai filmuka rekomenduotumet... beje, sesijos metu tikrai pravercia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 23:50:29 | Nuoroda
Requiem for a dream - vienas iš man geriausių filmų.. degradavimo istorija iš serijos "norėjau kaip geriau, gavos kaip visad" 99 francs - nebloga ronijos dozė, super sumontuota bang bang you're dead - paauglių išsišaudymai mokyklose, kiek psichologinis my blueberry nigts - saldi romantika, bet gražiai viskas sudėliota..Jude Law irgi neprastas this is england - sknheadų ištakos american history x - rasinė diskriminacija, abortai - daug visko crash - irgi rasinės diskriminacijos tema trainspotting - po jo norisi nusiplauti rankas, nes jis toks puirvinas, bet vistiek super a clockwork orange - filmas sukurtas laaabai seniai, bet vis dar šokiruoja zeitgeist - religijas, rugsėjo 11 įvykiai ir t.t. sicko - dokumentinis filmas apie JAV sveikatos apsaugos sistemą skafandras ir drugelis - tiesiog nuostabu adomo obuoliai - nuo šito filmo pamėgau skandinavišką kiną 4 mėnesiai 3 savaitės ir 2 dienos - vėl abortų tema, šįkart su sovietiniu aspektu šiam kartui gal užteks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 18:29:20 | Nuoroda
aš dar pridėčiau.. eternal sunshine of the spotless mind-stebūklinis:) nebanali meilė ir nestandartinis jim carey, vien dėl to verta city of angels-nicolas cage;) atonement-meilės istorija, bet įdomi me and you and everyone we know-kažkas panašaus į american beauty
Žinutė parašyta: 2008-06-22 20:36:47 | Nuoroda
"Two for the money" - azartiskiems..
Žinutė parašyta: 2008-06-22 21:54:04 | Nuoroda
Aš pasiūlyčiau štai tokius filmus: A Beautiful Mind (Nuostabusis protas) A Way to Remember ( Skubėk mylėti) Green Mile (Žalioji mylia) Fight club ( Kovos klubas) П (Pi) Būčiau dar kelis rekomendavęs, kaip kad American history X ar Orange Clockwork, bet juos jau rekomendavo Pastarieji mano išvardinti filmai man įstrigo labiausiai, visus žiūrėjau po kelis kartus (išskyrus Pi ir kovos klubą). Smagau žiūrėjimo
Žinutė parašyta: 2008-06-23 00:22:53 | Nuoroda
prisidedu prie tų, kurie siūlo pasižiūrėti Beautiful Mind, This Is England, American History X, Adomo Obuoliai, o nuo savęs pridėčiau: City of God - http://www.imdb.com/title/tt0317248/ Reprise (norvegų) - http://www.imdb.com/title/tt0827517/ Green Street Hooligans - http://www.imdb.com/title/tt0385002/ Song for a Raggy Boy - http://www.imdb.com/title/tt0339707/ : )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 12:40:01 | Nuoroda
o is kur atsisiusti patarkit ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 13:47:15 | Nuoroda
Visom keturiom už jau anksčiau paminėtus Orange Clockwork, Fight Club. Pridedu: Eyes Wide Shut, There Will Be Blood, 25th Hour (vienintelis mane sugraudinęs filmas), 2001: A Space Odyssey (Kubrick`as - genijus), Birds, legendinis Taxi Driver. Ai, daug gerų filmų yra...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 21:02:06 | Nuoroda
O is siaubeku ka rekomendotumet ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 21:42:41 | Nuoroda
Siaubekų nemėgstu, tad rekomenduoju: Minėtajį "A beautiful mind"; "One flew over the cockoo's nest"; Banalu, bet "Lord of the Rings" galiu žiūrėti kiaurą parą "Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain" (arba "Amelija iš Monmartro"); "Wasabi"; ermmm... "The fifth element" (mačiau gal 15 kartų ir žiūrėčiau dar ir dar...) "True Lies".
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:01:41 | Nuoroda
visom galūnėm už "a beautiful mind" ir dar papildau savo sąrašą "vanilla sky"
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:27:34 | Nuoroda
"the sea inside" - apie eutanaziją
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:56:45 | Nuoroda
dar pažiūrėkit kempiniuko filmą, labai nuotaiką pakelia Patrikas Žvaigždė tinklinėm kojnėm... ;DDD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 00:14:08 | Nuoroda
hmm.. "The Edukators" - geriausios idėjos niekad nemiršta. Apie idealizmą ir jo ribas "Fight Club" - keistas.. bet geras "Prime" - tam, kad niekad neįsimylėtumėt per dar jaunų ar per daug vyresnių D ir pasitikrintumėt, kas jūsų psichologės vaikai "The Notebook" - gražūs vaizdai, geriausias bučinys, gražu ir tiek. "Love Actually" - meilė kitu kampu "Griffin and Phoenix" - tam, kad brangintume kiekvieną minutę. Panašu į "A Walk to Remember", bet labiau suaugėliška ir nėra amerikietiško skirstymo į loser'ius ir normalius "Babel" - drama. Panašu į "Nereikalingus žmones" nors veikiau "Nereikalingi žmonės" panašu į "Babel". Dar iš tos pačios serijos "21 gram". Labiausiai patiks fatalistams ) "The Great Expetations" - keistas... bet geras lyriškas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:28:20 | Nuoroda
brokeback mountain, cloverfield ir dar labai faina komedija weekend at bernie's...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 17:13:24 | Nuoroda
Na labiausiai istrige filmai man tai : 1.Kovos klubas.(Nerealus kinelis visom prasmem,toks kai paziuri dar permastai viska nuo pradziu,geru minciu prisirankioji ) 2.Pirma Matrica 3.Ziedu Valdovas trecia dalis 4.Blogis(cia toks svedu filmas labai geras http://www.obuolys.lt/kinozona/movie.php?MovieID=239) 5.25 valanda 6.Amerikos Istorija X 7.Bekrastes prerijos 8.Sindlerio sarasas 9.Beldziant i dangaus vartus 10.Stalingradas ir t.t. Tu geru filmu yra daxuje su trupuciu ,nueini i www.imdb.com , spaudi top 250 movies ir renkies nuo virsaus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:48:02 | Nuoroda
Kas nors parekomenduokit geru siaubeku ? Reik adrenalino...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 10:54:16 | Nuoroda
aciu visiems labai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:45:38 | Nuoroda
Paskutinis įstrigęs filmas: Laiškai iš Ivo Džimos (apie Antrąjį pasaulinį karą). Visai neblogas filmas „Pianistas“. O iš siaubiakų vienintelis, kuris paliko įspūdį buvo „Vaško namai“ (įdomus siužetas, paremtas psichologine įtampa, o ne šlykstukais, o komedijos elementų prideda Paris vaidyba). Smagaus žiūrėjimo visiems.
Žinutė parašyta: 2008-07-04 14:16:24 | Nuoroda
Rokis, Rokis II, Rokis III, Rokis IV, V ir VI dalys, mano nuomone prastesnės. Gladiatorius, Kasablanka, Žalioji mylia, Kukurūzų vaikai, Pragaro virtuvės vaikėzai, Klyksmas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą