geriausi filmai...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 14:17:32 | Nuoroda
Bet už viską geriau - Simpsonai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 22:22:35 | Nuoroda
maybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 15:40:29 | Nuoroda
Cia daug geru filmu jau isvardinta, as nuo saves prideciau visus is eiles Davido Lyncho filmus, shawshank redemptiona, nu ir puses dbr aisku neatsiminsiu kuriuos noreciau rekomenduot, tai is neseniai ziuretu "Definitely, Maybe", "In Bruges", "Pan's Labyrinth", "No Country For Old Men", ai..pilna tu geru filmu :]] The girl next door. :]]
Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:30:37 | Nuoroda

www.filmai.in/uzeik-131012.html
 Užeikit čia. ;) Daug gerų filmų

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-06-21 16:36:41 | Nuoroda

Eden lake, tai filmas apie ziaurius paauglius, filmo siuzetas gan paprastas bet yra vaizdu kurie tikrai sokiruoja ir norisi uzsidengti akis, viskas perteikta labai tikroviskai ir negailestingai..

Žinutė parašyta: 2010-06-22 16:05:08 | Nuoroda
Sektor_Shiauliai rašė:
Aš pasiūlyčiau štai tokius filmus: A Beautiful Mind (Nuostabusis protas) A Way to Remember ( Skubėk mylėti) Green Mile (Žalioji mylia) Fight club ( Kovos klubas) П (Pi) Būčiau dar kelis rekomendavęs, kaip kad American history X ar Orange Clockwork, bet juos jau rekomendavo Pastarieji mano išvardinti filmai man įstrigo labiausiai, visus žiūrėjau po kelis kartus (išskyrus Pi ir kovos klubą). Smagau žiūrėjimo

 Aš ir žiūrėjau visus šiuos filmus po kelis kartus, patys geriausi! Dar pridėčiau "Forestą Gampą" ir "Gelbstint eilinį Rajeną"

Žinutė parašyta: 2010-07-09 18:09:20 | Nuoroda

iki kol pamačiau Tarkovskio Stalkerį turėjau tookį apetitą filmams. darbo dienom po 3-4 pažiūrėdavau.  ir dabar jau koks pusantro mėnesio nemačiau ne vieno. jokio poreikio neliko.
radau tobuliausią filmą koks tik gali būti. nesvarbu, kad rusiškai vieną kitą žodį moku, bet jis toks magiškas, kad taip įtraukia, kad nereikia nieko suprasti. tiesiog jauti. o vaizdai... nieko gražesnio nebuvau matęs, nors ten tik rūkas, peržėlę griūvėsiai ir tankai. ir knygų nebereikia skaityt, atsako ten į kokius 15 esminių klausymų dėl kurių reiktų visus nuobodylas kamiu, kantus, prustus per skausmą skaityt. tik kokius nesakysiu, o tai įdomumo atimsiu žiūrint :)

10/10 nuoširdžiai

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 20:15:10 | Nuoroda
jean-claude van damme rašė:

iki kol pamačiau Tarkovskio Stalkerį turėjau tookį apetitą filmams. darbo dienom po 3-4 pažiūrėdavau.  ir dabar jau koks pusantro mėnesio nemačiau ne vieno. jokio poreikio neliko.
radau tobuliausią filmą koks tik gali būti. nesvarbu, kad rusiškai vieną kitą žodį moku, bet jis toks magiškas, kad taip įtraukia, kad nereikia nieko suprasti. tiesiog jauti. o vaizdai... nieko gražesnio nebuvau matęs, nors ten tik rūkas, peržėlę griūvėsiai ir tankai. ir knygų nebereikia skaityt, atsako ten į kokius 15 esminių klausymų dėl kurių reiktų visus nuobodylas kamiu, kantus, prustus per skausmą skaityt. tik kokius nesakysiu, o tai įdomumo atimsiu žiūrint :)

10/10 nuoširdžiai

 Kaip as sutinku su tavim! Jau po Soliario buvau Tarkovski isiziurejusi, o kai pamaciau Stalkeri, isvis i pirma vieta salia Kubriko isstaciau:) Tai toks nuosirdus filmas, iki skausmo, tik vat gaila, kad po jo nekaip baigesi paciam rezisieriui ir vienam is aktoriu, mat toji Zona buvo filmuojama kazkokioje labai radioaktyvioje vietoje :(

P.S. - Kamiu ir Kantas visai ne nuobodylos:))

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:21:58 | Nuoroda

Lietuvos Ryte, man rodos birželio 26 buvo interviu su Tarkovskio seserim. Ir apie Stalkerį viena pastraipa. Baigėsi, man rodos, visiems trims aktoriams blogai. Visiems vėžys. Bet kas keisčiausia, kad filmą filmavo iš antro karto, nes pirma juosta, nesupratau, ar neatitiko naujoviškas formatas ir nėjo apdirbti ar sudegė per gaisrą. reikės išsiaiškinti :) tad filmavo iš naujo visą.
bet tikrai, gal ta radiacija, ta mirtis ten jaučias, kad tokį poveikį daro. tiesiog pažiūri ir jauties kaip apsivalęs. ir atrodo pats save pažįsti labiau :) ir meilė, ir prasmė ir baimės žmogaus atskleidžiamos, kad beveik viską sau pritaikai.
būčiau ankščiau pamatęs filmą, tikrai mokykloje per rusų pamokas nebūčiau savo nesąmonių daręs :D

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-10 15:14:15 | Nuoroda

El Aura - šiek tiek keistokas filmas, bet patiko. :)

Bumeris, Bumeris 2 - manau komentarų nereikia :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:29:56 | Nuoroda

Pritariu visoms jūsų mintims apie Stalkerį. Magnifique.

O pačią mane labai sužavėjo korėjiečio Kim ki Duk'o darbai. Lėlės, kvėpavimas, tušti namai. Tai filmai su minimaliu žodžių skaičiumi, bet velniškai iškalbingi ir susimąstyti verčiantys filmai. Lėlės- filmas, kuriame nufilmuotas pats gražiausias mano matytas ruduo. Tikrai verta pamatyti.;>

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-19 17:18:44 | Nuoroda

Rekomenduoju: Fight Club, New York I love you, The lovely bones, The beach, Vicky Christina Barcelona...

Žinutė parašyta: 2010-07-22 19:35:57 | Nuoroda

Man tai patinka šitas filmas vimeo.com/4824908 ir dar štai šitas vimeo.com/12707442 .

na ir iš esmės visi kiti Vincent Moon'o filmai, patalpinti vimeo

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-22 19:38:50 | Nuoroda

 O aš parekomenduočiau Eden lake

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:04:47 | Nuoroda

jei megstat sportiny zanra tai glory road lb geras, apie baltaodziu nepasitenkinima juodaodziais krepsininkais, coach carter, gaol1,2,3 dalys, tada musu mietos legenda, kovos klubas, rokis, Never back down :)

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą