Verslo Vadyba -> VGTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 15:56:59 | Nuoroda
Sveiki:) Niekas ziuriu forume apie sia specialybe nekalba, arba neradau, kad kalbetu. Taigi, ar bus stojanciu? Galbut kvailas klausimas, zinoma, kad bus. Na, tuos kurie zada stoti i sia specialybe prasom prisistatyti, galbut busim kursiokai!Internete skaitinejau ir radau gan nemazai informacijos sia tema, bet noretusi isgirsti is tu kas studijuoja sia specialybe. Yra tokiu zmogu?:} Visgi, neramina vienas dalykas - ar istosiu. Nors matematikos rezultatu esu patenkingas (90%), bet deja nesu tikras del likusiu egzaminu. Taip pat laikiau fizika, nors ji stojant i VV visai nereikalinga, plius turiu tik B lygio Istorijos metini pazymi, kuris yra 8, tad mano balas yra gan zemokas, kai skaiciavau su VGTU skaicuokle. Na, taip nujauciu, kad VV rasysiu pirmu numeriu, bet abejoju ar pasiseks, nors matematikos rezultatas is ties teikia vilties. Kokiais balais zadat Jus istoti/stoti?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:05:02 | Nuoroda
Sveikas. Aš taip pat svarstau apie VGTU verslo vadybą. Matematiką išlaikiau 84%. Iš lietuvių ir anglų tikiuosi nemažiau 70, tai su tokiais balais šansų patekti tikrai turėčiau ir gan nemažai. Taip manau remdamasis 2007 metų statistika. Manau rašysiu vienu iš pimųjų numerių (2-4).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:15:11 | Nuoroda
jei norit minimalaus mokymosi,tada verta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:33:40 | Nuoroda
Kad daugiau as nematau ka noreciau mokintis. Istorijos nelaikiau, tad i ekonomika neistosiu. Ar yra kas nors panasaus i ekonomika, bet be istorijos? Kazkaip pradejo po laiko traukti visokios vadybos ir panasiai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 00:17:14 | Nuoroda
Streno, man yra lygiai tokia pati situacija. Nelemta istorija, visur jos reikia, kur nors kiek idomiau. 9-10 klasej isvis norejau informatika studijuot, o dabar tikiuos jos NEstudijuot Baisu ka gali pakeisti pora metu... Bet velu jau keist kazka. Bonifa, mokaisi ten?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 09:25:52 | Nuoroda
nesimato, pas mane panasi situacija. As 11 ir puse 12tos klases maniau, kad studijuosiu informatika, bet apsigalvojau ir tikiuosi jos nebestudijuoti. Pradejau galvoti apie VV, bet reikia stebuklo, kad istociau. Na, gal kaip nors. Nesimato, kur zadi stoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 13:36:10 | Nuoroda
Kai kuriu situacija panasi i mano visalaik galvojau, kad stosiu i technologines sritis ( taip ir bus ) bet kazkaip pradejo traukt Vadyba ar verslo vadyba tik per velai pradejo nes reikia istorijos valstybinio, o as jo nelaikiau, o bendrinio 10 niekur neuzteks... dar anglu reikalinga ir lietuviu lietuviu mokyklinis tik, o anglu gal islaikysiu taip, kad reikia viska nuspresti 10 klasej, o tu nuspresk nezinodamas ko nori
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 14:08:05 | Nuoroda
tai kad stojant i KU ekonomika nereikia istorijos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 16:25:57 | Nuoroda
KU už daug kilometrų nuo VU bei VGTU Ieškau sau vietos savo mieste. Šiais metais galimos ir mokamos vietos. Manau bandysiu laimę patekti į VU verslo informacijos vadyba mokama. Nežinau ar yra šansų, bet parašyt niekas nedraudžia. Dar seniai norėjau į VU ekonometriją. Bet ten balai taip pat labai aukšti. Gaila su tom mokamom vietom dar didelė nežinia. Blogiausiu atveju lieka VU bioinformatika... Bent kiek įdomiau nei sausa informa.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 19:22:40 | Nuoroda
o as isties noreciau paklausti apie esmini skirtuma tarp VGTU istaigu vadybos ir verslo vadybos, kur geriau, ir kuo skiriasi karjeros perspektyvus pabaigus viena ar kita specialybe?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 22:07:52 | Nuoroda
annisenn, i tavo klausima deja negaliu atsakyti. Tai va va.. Zinok tu zmogus desimtoje klaseje ko tau reikes gyvenime. As dabar lyg ir gailiuosi delto, kad nepasirinkau Istorijos A lygiu ir nelaikiau egzamino, gal kas gero butu buve. Na, kadangi mano matematikos balas yra gan aukstas, tai tikiuosi is kitu egzaminu surinkti daugiau nei po 50%, tada galbut kaip nors istosiu i verslo vadyba. Dabar del tu mokamu vietu.. Jei tarkim as dabar neistoju i Nemokama ir istoju i Mokama, tai sekanciam pusmeciui galiu pereiti i Nemokama jei mano balai yra pakankamai geri? Gal kas galetu placiau sia tema. Ir beje, ar yra VGTU -> VV mokamos vietos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:13:19 | Nuoroda
dabar padare kad ir i dieninius galima stoti i mokama, bet kiek zinau pasirasai sutarti kad visus metus finansuosies is savo kisenes. beto manau tokiu bus tikrai mazuma kurie rasys mokama, pvz as visur rasysiu vf, ir manau tikrai istosiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:25:11 | Nuoroda
Jei pasirasai visiems metams, tai tada prastai annisenn, tau gerai, nes tu turbut zinojai kur nori stoti. O as matai, kai tik dabar sugalvojau stoti i VV ir neturiu visu reikia egzaminu is kuriu tureciau susirinkti tinkama bala. Tarkim istorijos pazimys A lygiu butu zymiai geriau, nei dabartis mano 8 istorijos B lygio. Tikrai prastai jei pasirasai sutarti visiems metams :/ Gal kas zino kiek kainuos mokamas mokslas visiems metams? Ir as poto bus galima pereiti i nemokama mokslas po tu metu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:32:02 | Nuoroda
Apytiksliai 4-5 tukstanciai metam gaunasi. Paziurek vgtu tinklapyje turi but parasyta. Buvau rades. Bet tokiem kaip mes cia yra issigelbejimas... Teks imk paskola JEI KA ir moket uz moksla. Nes tikiuosi i VU Verslo informacijos vadyba istot, bet balu truksta biskeli.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:32:55 | Nuoroda
http://www.vgtu.lt/priemimas/lt/Imokos_ ... s/782.7221 va cia yra vgtu kainos, tai kaip suprantu studijuojant mokamame uz semestra dieniniam moki 2057,90 Lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:52:09 | Nuoroda
Aciu uz informacija! Speju, kad teks tenkintis Mokama vieta, bet cia butu sakes Gerai, o dabar tada sakyk.. Ar toks dalykas kaip Dalinai Valstybes Finansuojama vieta egzistuoja? Ar tik VF ir M? Man irgi truksta baliuku, bet labai abejoju ar tevai sugebes surasti tokia suma + dar kur pragyvenimas vilniuje. Nors is kitos dalies stoti i nenorima specialybe vien delto, kad neistojai ten kur nori irgi nekas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:58:36 | Nuoroda
Nu suma tikrai nemaza. 16tukstanciu keturiem metam. Paskola tektu imt. O dvf niekur nedingo. Viskas liko kaip buve, tik prisidejo mokamos vietos. vf dvf m
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 00:04:57 | Nuoroda
rasai vf o BP ziuri ar istoji vf o paskui ar istoji i dvf
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:20:50 | Nuoroda
Na, ka.. Lietuviu egzaminas nieko gero neatnese. Tik 29%. Prastokai. Tikejausi bent 40%. Dabar telieka tiketis, kad anglu egzaminas bus bent jau 60% ar virs. Kaip kitiems stojantiems i sia specialybe?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:51:41 | Nuoroda
matieka 78, lietuviu 80, anglu 59. planuoju sicia stot
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą