VDU aplinkotyra
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 17:53:41 | Nuoroda
liabukas noreciau susipazinti su savo kolegomis kurie istojot i aplinkotyra parasykit i skype gyvaciuke3 arba el pasta butu labai malonu pabendrauti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 11:55:25 | Nuoroda
Sveiki kolegos, matau draugiskas burys cia susirinkes Tikiuosi susibendrausim ir mokytis nebus sunku.. Greit susimatysim Mano skype- wviolla
Žinutė parašyta: 2009-02-10 21:57:50 | Nuoroda

o gal kas is jusu neistojot i vdu tj stojot i lzuu?kaip ten reikalai su ekologija?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-16 15:14:44 | Nuoroda

Sveiki busimieji studentai:)

As esu aplinkotyros ir biologijos specialybes pirmo kurso studente.:) Istot cia nera labai sunku zinokit. Bet mokytis aisku, kad reikia:P Pati istojusi cia nesigailiu.... Jei reikia ko nors klauskit

Žinutė parašyta: 2009-03-18 22:00:29 | Nuoroda

Sveiki, turiu truputi klausimų apie šią specialybę. Kodėl daugelis iš jūsų minėjo kad pvz studijuos aplinkotyrą ir biologiją??? Juk tai kaip supratau yra atskiri dalykai???   Dar ar studijuojantys galėtų papasakoti ką ten mokinasi.., ar daug turi matematikos fizikos ir pan..?

Žinutė parašyta: 2009-03-18 23:51:43 | Nuoroda

Atlieku tyrima apie aukstuju mokyklu pasirinkimo priezastis :) uzpildykite trumpa anketa :) netruksite nei 3ju minuciu :) aciu :) www.apklausa.lt/answerform.php?form=1825 2

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą