pasirasom peticija del LT VBE www.peticija.lt/visos/1542
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 19:11:45 | Nuoroda
mane tai juokinat zmones jeigu neislaiket arba blogai islaiket tai tik jusu paciu bedos ir nereikia cia kaltint NECo pasimokykit geriau pakartotine arteja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 19:24:24 | Nuoroda
kas jums yra? kas is tos peticijos? keli simtai pries beveik 21000 yra beveik niekas. rasykit kiti apeliacijas ir pertikrins tuos jusu darbus ir bus aiski teisybe. sumasto peticijas rasyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:12:47 | Nuoroda
Sakykit ką norit, bet su lietuvių valstybiniu tikrai negeri dalykai darosi. Pripažinkim, kad gali pasitaikyti toks atvėjis jog gerai besimokantys gali susimauti, o nesimokantys išlaikyti, bet kaip paaiškinti tokius dalykus, kai egzaminas neišlaikomas sistemingai, po tris geriausius mokinius pas kiekvieną mokytoją, neišlaiko netgi tie kurie laimi pirmas vietas filologijos konkursuose, ir netgi sugeba išleisti savo knygas, o visiški beraščiai nemokantys net sakinio suregsti, egzaminą išlaiko?Nemanau, kad blogai jog žmonės kovoja už savo teises ir rašo peticijas,apeliacijas ir t.t
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:16:36 | Nuoroda
Pritariu, nelysk. http://peticija.lt/visos/1542/pasirasyti
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:22:19 | Nuoroda
pz gawau 99 verkiu dar iki dabar kur teisybe mano klasioke dura stume 12 metu,metiniam 4.o gawo 100 negaliu einu kartis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:24:55 | Nuoroda
to nelysk klausyk,nustok cia stumt ant tu vadinamu berasciu,tie kas tikrai sakinio nesurezga rinkosi mokyklini..ir siaip pasimokyk rasyti zodi "atvėjis"
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:30:44 | Nuoroda
Zinokit buna atveju, kai didziausi filologai neislaiko. Jie tiesiog viska supranta kitaip, iesko gilesniu prasmiu. Mano lietuviu mokytoja pasakojo atveji buvusi pries 5 metus, kai laureatas neislaike interpretacijos mokykloje, nes interpretavo modernu eilerasti kaip jis supranta, savaip, ne kaip mokytojos ar literaturos kritikai. taip kad buna, kad ir geriausi filologai suklumpa.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:38:09 | Nuoroda
nelysk, prašau pavyzdį. netikiu. mano patirtis rodo priešingai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:39:48 | Nuoroda
Tiesą pasakius, jūs mane stebinat. Juk ne pagal kažkokius kriterijus vertina, o sumuoja rezultatus ir žiūri kiek procentų aplenkei tai atsiprašau, kuo kalti tie, kurie gavo daug, kad jūs gavot mažai ir esat nepatenkinti? Galbūt laikas kartais pakaltinti ir save? Aš pavyzdžiui, gavau 92% ir esu to verta. Esu nepatenkinta kitu egzaminu, bet dėlto esu patyi kalta, juk jei kitas gavo daugiau, matyt, jis yra to vertesnis. Ar ne taip?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 21:55:00 | Nuoroda
To turtingas zuikutis: aik tu sau radai vieną klaidą!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:02:34 | Nuoroda
Jus juokingi. Beje, "Nelysk", tau su rasyba blogai, nekomentuok gal. Kaip galite argumentuoti savo peticija tokiais pareiskimais kaip "geri mokiniai gavo itartinai zemus balus, o islaike tie, kurie nebuvo to verti" ? Kas jus tokie, kad sprestumet, kas ko vertas? Ar jus bent matet ju darbus, kodel sprendziat apie zmones is ju pazymiu? Tai ne tas egzaminas, kur ivairus kalikai galejo pademonstruoti zinias, juk reikejo suvokti teksta ir logiskai isdestyti savo mintis, kai kuriems kaip matau, tai buvo sunku. Vien mano klaseje yra zmoniu, kurie venge lankyti LT pamokas, rukydavo ju metu, neatsiskaitydavo kontroliniu, zurnale turedavo vienetu, apie knygu skaityma as net nekalbu. Ir tikrai nemanau, kad jie kazkuo durnesni uz tuos, kurie stropus. Dar nezinau ju egzamino rezultatu, bet nenustebsiu, jei jie gaus gerai, NES tarp ju yra tokiu, kurie moka reiksti mintis, su kuriais idomu kalbetis, kurie turi savo poziuri. Tai gal visu dalyku egzaminams po peticija padarom, va pvz as is matematikos negavau tiek, kiek tikejausi, todel manau, kad ivyko klaida! Arba, tarkim, uzskaitykit man anglu kalbos klausymo neteisingus atsakymus, nes as ne taip supratau ir uzduotis buvo neteisinga! NEJUOKINKIT! Jus ka, tikites, kad perlaikymas kazkoks bus, ar kad vertintojai 20 000 darbu is naujo skaitys?! Patys sedejot salese, patys pasiraset, kad jusu darbo kodas atitinka koda sarase, tai kas kaltas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 23:54:48 | Nuoroda
"Abiturientai, turintys puikius metinius įvertinimus bei nepriekaištingai atlikę visus 3 žinių patikrinimus prieš egzaminą, gavo ypač prastus egzamino rezultatus." Labai vienareikšmiškai parašyta. Aš sąžiningai dirbau 12 metų ir iš patikrinimų turėjau puikius įvertinimus ir savo 91 proc esu verta. Be to, jūsų peticijoj, gramatinę klaidelę radau;).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:09:34 | Nuoroda
Dieve, man visa ta Jūsų peticija atrodo juokinga.. VAt žinokit iš tikrųjų paėmė ir BŪTENT JUms paskyrė nepatyrusius ir blogus ir išvis apgailėtinus vertintojus, kurie vat BŪTENT JUms, specialiai numažino balus. eina sau, kaip Jums taip nepasisekė.. Jeigu jau susimovėte, tai bent jau tai pripažinkite ir susitaikykite su tuo. NEjau manotem kad pusei Lietuvos, buvo paskyrę nevėkšlas vertintojus? tai juk skamba taip juokingai.. O dėl tų blogų ir gerų mokinių? TAi taip pat labai ginčytinas dalykas. Jei pvz vienas mokinys prasčiau mokosi lietuvių, bet matematikoje yra labai gabus, tai pagal Jus jis yra jau blogas mokinys.. Nusišnekate. Dažniausiai mokytojų lepūnėliai, kurie jautėsi esą ereliai ir susimovė per šį egzaminą. Per daug savimi pasitikėjote ir manėte jog viską puikiai mokate, dėl to ir įvyko kaip įvyko. Neieškokite kaltų ten, kur jų tikrai nėra. Juk ne veltui sakoma: iš didelio rašto, išeina iš krašto. GAl būtent taip ir įvyko Jūsų atveju. Gerai pagalvokite. Sėkmės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:26:58 | Nuoroda
Kad gimtosios kalbos egzaminai issigime-visiems aisku- tai Lansbergis, tai nebeaisku ar is viso pedagogo isislavinima turintys uzduotis ruose. Vakar telefonu is p .Cepienes gavau tokia informacija: dirbo 379 tikrintojai kasdien po 5 val.(O juk buvo jos planuota , kad kokybiskam darbui reiks surinkti 800!!!!!!!!) Paskaiciuokim: 379 tikrintojai x 5 val(=300min.)x 26 dienu( nors buvo sklelbiama, kad dirbo tik 3 savaites!!!!!!!!!!!! = 2.986.200 min. Kiekvienam abituriento darbui, jei kiekvienas tikrintojas tikrintu tik po viena darba 2.986.200 : 40.000 (tai apie 20000 abiturientu po 2 egzamino darbo dalis)= 74,6min (1,24 val). Taciau tie patys tikrintojai ,kaip teigiama, tikrino po 2-3 kartus. Toliau; 74,6 min : 3 kartu= 1 tikrintojas darbui tegalejo skirti 24 minutes. Kiek lietuvoje asu, kurie gali ivertinti rasini ar interpretacija per 24 minutes!!!!!!!!!!Tik pagal trafareta matematika taip galima patikrinti!!!!!!!!!O kur dar laikas is tu 5 valandu nusiziovauti, ora pagadinti????????? Tai va,mielieji…..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:41:45 | Nuoroda
wwalioo, kiek matematikos gavai? nes matau, kad nelabai tau sekas skaiciavimai...;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:54:30 | Nuoroda
padek suskaiciuoti,nes nervinuos. 379 tikrintojai dirbo 3 savaites(po5dienas)tikrino dvigubus 20.000 abiturientu darbus( 40.000 darbu)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:56:24 | Nuoroda
...tesiu. Egzaminu centras dar sakosi,jog tikrino ta pati darba 2-3 tikrintojai....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 13:42:53 | Nuoroda
wwalioo, tai vat, kad 24 min teksto suvokimui patikrint labai abejoju, kad reikia, nuo jo nubyra interpretacijai/rašiniui, jei teksto suvokimo arba iš rašinio turinio gauni 0, tai toliau tavo darbo nebetikrina. Trečiąkart tikrinama, kai yra neatitikimų tarp pirmo ir antro įvertinimo. Viskas čia normaliai, be to, neaišku kaip čia dar su tavo skaičiavimais;>.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą