pasirasom peticija del LT VBE www.peticija.lt/visos/1542
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:59:18 | Nuoroda
YRA LAPAI SU KODAIS IR PAVARDEM JEI KA
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:59:53 | Nuoroda
Durniau tu,jie savo sistemmoj visus duomenys turi ir mato tavo visus pazymius.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:01:38 | Nuoroda
jie ir tavo lankomuma sulioj zino,ar jus apsimetat dx ar kas jum yra
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:02:12 | Nuoroda
TEISINGAI.TAIGI ISPUTETE DIDELI BURBULA.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:02:31 | Nuoroda
karalaitis> TU BL LOPAS ZIUREK KAD TAVO TRIUSIKAI NASLIAIS NETAPTU, CIA VISAIS DURNIAIS VADINDAMAS
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:04:33 | Nuoroda
blem man patinka kai karalaitis paraso...taip grieztai trumpai viska isdesto
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:07:55 | Nuoroda
O ar turejau labai plestis? Man tai keista kai tokie klausimai pas zmones buna..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:09:37 | Nuoroda
to Justis - gal patylek, nes tu apeliuotojus labai nusmugdai.. Nieko nepadarysi: Mazai islaike nori per apeliacija surinkti daugiau, geriau islaike - issaugoti savo balus. Nieks tu balu nebepakeis jau bet suprasciau, kad kovotumet del kokios matematikos ar siaip, o dabar del lietuviu ,kuri nedaug svarbos turi.. O kiek verke pries rezultatu paskelbima(" kad tik islaikyciau, kad tik islaikyciau") - islaike, bet pamate, jog kitam pasiseke labiau - iskart puola. Bus smagu, jei paskelbs, kad rezultatai yra teisingi irn ieks nesuklydo.. aisku protestuotojai toliau rekaus.. Net neabejoju, kad peticija naudos neduos jokio - rasykit jus ja, bet zymiai naudingiau kiekviena rasyti apeliacija ir aiskintis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:10:30 | Nuoroda
tai visgi kas slepsis po sluotom? sukelet bilekoki balagana ir tai praloset .. graudu ..nu bet isitikinot , kad tikrai jus blogai paraset.. galit ramiai miegot : jus tikrai luzeriai nevadinciau taip , jei butumet prieme savo bala ar bent jau nestume ant gerai islaikiusiu .. as jusu vietoj slepciaus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:11:58 | Nuoroda
NU AS BUCIAU ISLAIKES ANT 1% IR MAN PX BUTU, BET DABAR YRA KAIP YRA, REIKS EIT I JOABANA PERLAIKYMA
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:13:06 | Nuoroda
O KAS CIA STUMIA ANT GERAI ISLAIKYSIU??
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:13:37 | Nuoroda
Tu ir per perlaikyma susimausi Neislaike ir dar cia sukauja.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:14:33 | Nuoroda
Kiekvienais metais būna tas pats praktiškai...Kažkas netinkamai įvertinats, kažkas gavo per daug( to, kuris gavo mažiau, akimis žiūrint).... Kur jūs teisybės ieškot? Nesimato aks aplinkuj ir be egzaminų vyksta..?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:16:51 | Nuoroda
karalaitis> Tu duche man rodos prisisnekesi, is kalbos matau kad totalus kaimietis esi
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:20:05 | Nuoroda
Vienintelis duchas cia tik tu esi,as nesivaizduoju kokiu daunu reik buti,kad neislaikyt lietuviu egzo. Eik karves ganyt,o ne kaimieciais svaidykis. Erelis visciuko kailyje. Ir negrasink cia man,ereli netinis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:20:26 | Nuoroda
sutinku, kad gal KAI KAM ir galejo buti ten kas nors sukeista, ne taip, bet KAI KAM. 1)jeigu esate nepatenkinti savo rezultatais, gal tikrai kai kurie smarkiai save pervertinote, arba jeigu esi kalikas tai dar nereiskia kad tu PRIVALEJAI gauti 100%!!!! 2) as stiprioje gimnazijoje turejau 8 (del kurio reikejo dar ir kaip stengtis, per didziausius vargus, nors lt man sekasi tikrai pakankamai gerai, net olimpiadose dalyvavau) bet gavau 85%, ir siaip visi musu gimnazijoje gavo dauga maz panasiai kaip ir tikejosi 3) jeigu tu kokiam balbieriski turejai 10t ai NEREISKIA kad TIKRAI tavo zinios tiek vertos. yra mokytoju kur is oro gali prirasyt, nes gi vaikas STENGIASI. bet YRA KAIP egzas parodo realia situacija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:22:52 | Nuoroda
Krc nera man ka su tavim blaivam sneket, kaip sakoma duok durniui kelia, neturiu noro cia gincytis su kazkokia slyksberniu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:23:19 | Nuoroda
Justis - man regis nevertas tu to islaikimo buvai - no offence Gal ir buvo suklysta, bet tai tikrai nebuvo taip masiska. O cia kaip ugnis viskas issiplete. Paziurejau svetimoj mokses rezultatus (musiskei niekas nerodo - tipo privatu), tai kaip ir viskas normoj - gabiausios mokines surinko daugiausia, o tie kurie nelabai gabus lietuviu vos vosi islaike arba neislaike.. Aisku buvo ir netiketumu, bet ju visuomet buna.. surinkau 82 - tikrai daug, tiek nesitikejau - 60-70 tikejausi, bet kai pagalvoji - blem tikrai galejau tiek surinkti..
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:26:46 | Nuoroda
Cia nebuvo gincas,as tiesa pasakiau. O jei tu zmogu kaimieciu pavadini tik del to,kad jis taves nachui nepasiuncia ar dar kaip kitaip nenusikeikia tai zinok rimtu problemu su galva turi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:27:50 | Nuoroda
Visiskai nesuprantu, kam toks draskymasis tarpusavy. Puikiai suprantu tuos, kurie tikejosi neblogai islaikyti, taciau viltys nepasiteisino. Nemanau, kad sie zmones teigia, jog visi, kurie islaike labai gerai buvo liewakai, kurie nieko nemoka. Taciau gandai neatsiranda is niekur, jei taip kalbama, vadinasi kai kur galejo buti tokiu nutikimu. Ir nieko nuostabaus, mat turbut visi sutinka, kad tokios sandaros lietuviu egzamina labai sunku vertinti objektyviai. Kai kam tiesiog nepasiseke. As mokausi gerai, taciau pati labai nerimavau del lietuviu kalbos. Tegul zmones daro, ka nori. Reiketu pabandyti pamastyti, ka jus darytumete ju vietoje. Man tik nepatiko siulymai perlaikyti (peticijoje). Zinoma butu nepakenkes dar geresnis balas, bet as jau gyvenu ATOSTOGU REZIMU, todel apie perlaikyma nebejuokaukime :]]. Sekmes.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą