vgtu geodezija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 11:26:19 | Nuoroda
su kokiais balais dar realu istoti i mokama?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 11:50:28 | Nuoroda
nu tokie klausimai man tai idomus nueini i vgtu puslapi susirandi koeficientus ir skaiciuoji arba tiesio http://www.vgtu.lt/priemimas/skaiciuokle/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 02:36:57 | Nuoroda
Na geodezijos balai tikrai nera labai auksti bent jau pernai kad ir prasciau issilaikes egzus buvo istoje i nemokama beto istojimo tvarka nera svarbi po sesijos viskas pasikeicia
Žinutė parašyta: 2008-06-30 09:38:38 | Nuoroda
O man tai labai įdomu kas jau mokos,ar žada mokytis,kokia jūsų nuomonė apie geodeziją ir apie perspektyvas ją baigus... Mnau aš neįstočiau,nes mano balai žemi: Anglų (neišlaikytas), o iš mokyklinio tikiuos6 Matematika 65 Lietuvių 21
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 10:02:14 | Nuoroda
As jau pirmaji kursa baigiau dabar vyks praktika jippy smagu labai man tai idomus dalykas nors vienu metu buvo svarstymas mesti studijas sias bet viskas gerai vistiek pirmieji 2 metai buna bendru daug dalyku ir tik poto renkiesi krypti Gitunia, na cia uzsienio kalba nieko nelemia daugiau balu duoda fizika nors pas mus yra studijuojanciu kurie ir net nera laike fizikos egzamino ir balai is laikytu nera labai auksti
Žinutė parašyta: 2008-06-30 10:34:14 | Nuoroda
O tai kokia praktika bus??? bet ten labai sunku mokytis,ypač visokie braižymai ir t.t,ane???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:05:44 | Nuoroda
Reikai fizikos egzamino
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:26:28 | Nuoroda
Baigiau 3 kursa, mokytis yra begalo sunku, jei silpnai moki matematika ar fizika- geriau nestoti. Istoti lengva bet issilaikyti tenais - sunku. Pati stodama matematika 98%, fizika 91%. Islaikiusi valstybinius laikiau save protinga, bet istojusi...deja. Vos uzskaitau visus ezgus, nors daug mokausi ir saziningai. Kaskart is 100 zmoniu - 30 zmoniu nepjegia islaikyti visus egzaminus ir meta moksla, eina kitur. Anglu kalbos mokytoja - tikra pabaisa - reikalauja labai daug, reikia puikiai moketi anglu stojant i geodezija, nors trunka metus, bet vien del anglu galima mest moksla.. Visi tie laboratoriniai itt nera sunku labai, bet reikia buti atidziam. Nusirasyti sunku..daznai per egzamina posedziauja kas nors is vyresniuju destytoju kad butu tvarka ir saziningumas. Nors profesija bus gera ir grupiokai saunus (bent mano grupeje), taciau kas tingi mokytis, ar abejoja ar nori stoti, ar nelabai supranta matematikos ar fizikos patariu nestoti. Dar turite laiko , apgalvokite viska gerai Jei zmogus nori, viska gali...bet mokytis reikia daug ir saziningai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:00:37 | Nuoroda
Studente999----> Nesutikciau su tavimi nebutina ismanyti fizika ar matematika nors baigiau tik pirmaji kursa nieko tokio jau labai sunkaus nematau ... Mano netgi balai stojant mazesni negu tavo ir nepergyvenu .Pirmas kursas iveiktas ir jau greit prasideda praktika Beto ir fizikos egzaminas manau nelabai butinas nes pas mus ir nelaikiusieji egzamino istojo Na o geodezijos braizymai tai nera sunkus pati su malonumu brazydavau O del praktikos tei tikslei dar nezinau kai prasides viskas paaiskes bet manau bus idomu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 23:26:56 | Nuoroda
Restreint---> baigei pirma kursa, o as trecia manau prisiminsi mano zodzius baigdama 3 kursa zinok 2 i 3 kursas - sunkiausia sekmes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 15:47:47 | Nuoroda
na nezinau galbut ir bus bet fizika tei tik pirmame kurse ir matematika kaip sako kad sunkiausia pirmajame kurse del tokiu sunkumu cia turejau omeny
Žinutė parašyta: 2008-07-03 22:38:22 | Nuoroda
Kai paskaičiau jūsų rašymus susidariau nuomonę,kad man ten geriau net nebandyt stot,nes jei ir per plauką pakliūčiau tai žlugčiau ir išmestų mane iš ten... gal geriau net nerizikuot ir tuo labiau,kad nelabai įsivaizduoju kuo galėčiau dirbt...manau vaikinukam baigus šią spec žymiai lengviau darbą susirast nei panom...
Žinutė parašyta: 2008-07-04 00:16:43 | Nuoroda
hm na tikslieji mokslai tai man nekliūtis, bet vat kas liečia kalbas tai jau šakės, o jai čia bus bjauri anglų mokytoja tai šūds grūds tada...;///
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:34:41 | Nuoroda
Na nezinau ner tokios baisios tos anglu destytojos kaip kad cia sakoma beto paciam reik patirti viska tada viskas paaiskeja nes db tei sunku ka nors pasakyti o beto cia labai jau nuteikiama pries ta geodezija dauguma tei siaip tik baisiai sneka ypac jei kas nors nepasiseka
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-04 14:58:55 | Nuoroda
Mano brolis mokykloje buvo pirmunas, siemet baige 3 kursa, tai diena ir nakti sedejo prie knygu, net vyrisku malonumu atsisake rimtai, kaip jis sake tai yra sunku, pati norejau stoti cia, bet matika tik 58%, fizikos nelaikiau, lietuviu 65%, uzsienio 90%.. matematika nepergeriausiai sekesi mokykloje..tai brolis patare nestoti i geodezija, nes pasak jo neissilaikysiu ilgai toje geodezijoje.. beje, girdejau apie kazkokia anglu mokytoja, nzn gal ta pati, bet tikrai yra kazkokia bloga, ir su tuo englishu tikrai ziauru ten tad renkuosi aplinkos inzinerija!! Beje, studente 999, gal tu mano Andriaus grupioke? koks tavo vardas?
Žinutė parašyta: 2008-07-05 14:14:02 | Nuoroda
hmm na kad labai čia sunku, tai ir pats iš pažystamų žinau.. bet kažin ar kur nors iš VGTU profesijų apskritai yra lengva.. jei išlėksiu tai išlėksiu, kitamet į žemkę varyčiau tada žemėtvarką bent jau baigt, bet jei anglų nenužudys tai tikiuos kaip nors ir šitą baigt:)
Žinutė parašyta: 2008-07-07 15:41:01 | Nuoroda
Dabar jau pradėjau gailėtis,kad geodeziąj rašiau pirmoj vietoj,nes jei įstosiu tai jaučiu ir išlėksiu (tfu tfu ftu per kairį petį) bet tikrai dabar labai baiminuos,kad gali būt man ten per sunku....
Žinutė parašyta: 2008-07-16 02:11:34 | Nuoroda
Gitunia mane lygiai tokie pat jausmai dabar užplūdo.. dar ble ir brolis taip labai optimistiškai nuteikė, nes kad iš čia greičiausiai neišsikaptysiu;///(ir aš spjaunu per kairį petį tris kartus) šiaip jau pora metų kaip svajojau apie šią specialybę, kadangi paprastai į ją patekt nebūdavo taip jau paprasta kaip į kokias autimatikas ir valdymus įstot, tai teko ir nemažai praikaito praliet, kad stojamasis balas būtų pakankamas čia patekt, bet dabar vis labiau imu norėt papult į antrą vietą parašytą aplinkos inžineriją žodžiu nežinau kaip čia bus, bet my english is very bad
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 11:50:39 | Nuoroda
Parasiau geodeizja pirmu numeriu, veliau pasisakiaciau nuomones, pasikalbejau su sia profesija studijuojanciais ir nuprendziau pakoreaguoti prasyma, pirmoj vietoj parasiau aplinkos inzinerija, zin au kad ten istosiu ir ten lengviau..sumokejau 30lt, geodezija irasiau 6nr ir dziaugiuosi, kad i viska zvilgtelejau realiai. Kam rasyti ta, kur neissilaikysi, jei gali parasyti ta i kur istosi, busi patenkintas, ir tau viskas seksis...tikrai gaila jei isleks zmones po 2 studijos metu kol dar nevelu, galvokite 30 lt gali jums pagelbeti cia mano asmenine nuomone, prasau gerbti
Žinutė parašyta: 2008-07-17 11:51:38 | Nuoroda
Kaip pažiūrėjau tai čia dominuoja geodezija ir aplinkos inžinerija... Aš jai neįstosiu į geodeziją tai įistikinus 99,99% kad įstosiu į aplinkos inžineriją... Vakar susitvarkiau popierius... Dabar laukiu 23d... bet nežnau,man kažkaip įtartina,akd dar nėra patvirtinti mano pažymiai ir nesusnkaičiuoti balai prie specialybių... Beje, su kokiu balu jūs stojat???
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą