VDU politikos mokslai ir viešasis administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:29:39 | Nuoroda
kas ketinate stoti?su kokiais balais ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 22:38:55 | Nuoroda
aš labai labai labai labai labai labai labai noriu jei praeitų metų žiūrėsim tai visu balu rodos lenkiu paskutinį įstojusįjį.. įdomu ar tas balas labai kyla
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 22:57:08 | Nuoroda
gerai, kad matematikos laikiau mokyklinį pasirodo 2,2 balo lenkiu paskutinį įstojusįjį liux tikiuosi nieko nesumaišiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:25:31 | Nuoroda
as paskutini irgi lenkiu net 3balais bet kazkaip neramu vistiek, ir siaip skaiciuokles balu blogos nete skirtingai skaiciuoja o kai pasakiciavau pati pagal formule dar kitoks balas gavosi, tj kokie egzaminu rez?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:40:40 | Nuoroda
skaičiuok vdu skaičiuokle, jei ten stoji na pas mane istorija 95, lietuvių 87 ir anglų 59, na matkės mokyklinis 10
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:47:57 | Nuoroda
nzn nznz nerandu as niekaip ten skaiciuokles gal nuoroda gali nukopinti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:48:51 | Nuoroda
radau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:51:01 | Nuoroda
ar bandyti i mokama su tokiais balais? ist 76, anglu 49, lietuviu 21, matematika 9 (mokykl)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:03:12 | Nuoroda
Na mano istorija 96, lietuviu 59, matematika 56 ir anglu 25 tai va pagaliau su normalia skaiciuokle gaunasi 36.55 pernai maziausias buvo 35.3 tai i mokama pabandyti verta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:17:12 | Nuoroda
dviem balais lygiai didesnis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:21:16 | Nuoroda
papasakokit kas nors kas žino apie šias studijas VDU univere. aš dabar mąstau ar geriau ekonomika VU KHF ar Politikos mokslai VDU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 10:47:33 | Nuoroda
na labai įdomiai mąstai pirma pagalvok ką labiausiai mėgsti: ar istoriją ar matematiką, nes aš tai dievinu istoriją todėl ir stoju į politiką, nes studijuoti gryną istoriją nėra taip perspektyvu. vdu tinklapyje yra gana išsamiai aprašyta politikos mokslų programa, gali pasistudijuoti ir pamatysi ką reikės mokytis (daug daug Europos ir Lietuvos politologijos ). na man asmeniškai matematika laaaaabai nepatinka ir nenoriu savo gyvenimo praleist skaičiuojant nors turiu pažįstamų, kurie įstoję į ekonomiką vu Kaune ir yra labai tuo patenkinti. tai tikrai gana skirtingos sritys ir neverta į jas stoti vien dėl įsivaizduojamo prestižo, sėkmės apsisprendžiant
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 13:45:21 | Nuoroda
jei nezinociau kiek jau dbr stojanciuju sakyciau lb nepopuliari specialybe, tai kur gi visi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 14:00:12 | Nuoroda
Aš rašiau paskutiniu numeriu šitą, nes nelabai noriu į Kauną. Šiaip universitetas geras, atmosfera ten irgi super, o balas apie 37, tad jei man nepasiseks, susimatysim.
Žinutė parašyta: 2008-07-07 13:33:39 | Nuoroda
nes aš tai dievinu istoriją todėl ir stoju į politiką, nes studijuoti gryną istoriją nėra taip perspektyvu Tik ar nesuklydai? Istorijos, tokios, kokią teko mokytis mokykloje čia praktiškai nebus (na, per pirmus du metus galima pasirinkti papildomą dalyką - Lietuvos valstybės ir visuomenės raidą, tai irgi istorijos kursas, beje, labai įdomus, bet hm... kitoks -> http://www.milosz.lt/rustis/lvvr_2008pav/lvvr2008p.htm ). Apskritai, sakyti, kad politologija labai perspektyvi specialybė, tai nepasakyti nieko. Norint išpešti iš politikos mokslų studijų daug naudos neužteks jų vien baigti. Reikia ir gerai mokytis, ir nemažai domėtis papildomai, dalyvauti visuomeninėje veikloje ir t.t. Tai neįmanoma, jeigu dalykas tau nepatinka ir stojama vien tik dėl kažko, kas miglotai apibūdinama kaip prestižas ir perspektyvumas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 14:06:18 | Nuoroda
manau siemet balas dar turetu nukristi..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 18:10:53 | Nuoroda
studijavau mokymosi programą ir neblogai žinau kur stoju. nesu garantuota, kad tai man tikrai patiks, bet šiuo metu savęs kitoje srityje neįsivaizduoju o mes juk dar augame ir niekas nėra garantuotas, kad įstojęs į savo svajonių specialybę neliks nusivylęs
Žinutė parašyta: 2008-07-07 21:28:24 | Nuoroda
Tokiu atveju linkiu sėkmės ir tikiuosi rudenį išvysti istojusią į PMDF. VDU nėra eilinis universitetas - čia nemažai fantastiškų dėstytojų, kurie ne tik gerai dėsto, bet ir su studentais mėgsta padiskutuoti neformalioje aplinkoje (kad ir prie alaus bokalo ), be to turime įvairiausių studentų organizacijų ir kitų įdomių, ir naudingų dalykų, todėl, manau, kad pasirinkai net labai tinkamai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 22:00:12 | Nuoroda
ačiū
Žinutė parašyta: 2008-07-07 22:20:48 | Nuoroda
Kaip jums fainai, as ir labai norejau i VDU politikos mokslus, irgi viska issitudijavau ir issinagrinejau, tik istot siemet jau be sansu 1,7 balo iki pernai paskutinio istojusio truksta O siemet, manau, dar pakils balai, taigi ne kas Na, bet mokslai ne vilkas, i miska nepabegs, kaip pasakytu mano mokytoja, tai galbut kitais metais perlaikysiu egzus ir labiau pasiseks Bet siemet tai tik i VDU stoju, daugiau nieko nerasiau, taip traukia mane sis univeras
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą