!SOS! DEL SOCIALINIU MOKSLU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:43:58 | Nuoroda
tai va turiu tokia problemele labai noriu istoti i socialinius mokslus i vpu, viko arba i su... bet kiek skaiciuju savo bala balu skaiciuokleje, mano balas labai zemas...na o egzu rezultatai yra tokie:LT 16%, matematika 13%, fizika 29%, prancuzu 34% ir istorija 3% gal galetumet patart kur stoti su tokiais balais?
Žinutė parašyta: 2008-07-01 13:02:28 | Nuoroda
As tai ruosiuosi sawo prasyme kazkelintu numeriu irgi rasyti VPU socialiniai mokslai, ir pagal praeitus metus sprendziu kad balai neauksti, pvz as su tokiais lasiwai istociau i dienini: LT - 85 Ista - 62 Matke - 5(MBE) Jei kas galit placiau papasakokit apie sia specialybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 13:14:03 | Nuoroda
Tomyte greiciausiai nepavyks įstoti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 13:18:46 | Nuoroda
Tomyte - panarsyk internete, praversk "kur stoti", turetum atrast kazka patinkancio, kur nereikia itin aukstu balu
Žinutė parašyta: 2008-07-01 14:14:40 | Nuoroda
Tomyte kap tau vilniaus teises ir verslo kolegija, ten tikrai aukstu balu nereikia, uzeik www.vtvk.lt ir pasiziurek
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:09:12 | Nuoroda
net nezinau, vartau as ta knyga ir vis neapsisprendziu buvau istoju i VGTU pramones inzinerija, meciau po pirmo pusmecio, nepatiko labai ir nesiseke, tai dabar noriu istot ten, kur nebutu braizybos.... del vtvk galvojau, bet nera patinkanciu specelybiu, vtvk butu paskutinej vietoj tik.. tai va, baisu daros bijau, kad vel istosiu ir vel gali nesisekt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:24:50 | Nuoroda
islaikyta nemazai sudetingu ir svarbiu egzaminu, tik nelb suprantu, kam tu ju tiek daug laikei, pvz, fizika, matematika. I soc mokslus reikia daugiau humanitariniu: uzsienio, lietuviu ir istorijos. tiksliuju mokslu nebent tik metiniai reikalingi, nes jie studiju programoje irgi yra itraukti. Ne daug, bet yra.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:31:11 | Nuoroda
Tomyte, o nebandei ziuret Vilniaus kolegijoj VK? Gal ten ka rastum
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:55:45 | Nuoroda
mat istorija tik siemet laikiau, vien del socialiniu mokslu, bet kaip matot laaabai nepasiseke man... vilniaus kolegijoj ziurejau, tai bandysiu gal i prekybos vadyba, nelabai auksto balo reikia bet mane labai traukia i socialinius, dabar net darba gavau vaiku darzelyje prie neigaliu vaikiuku, tai labai noreciau istot ten, bet nesigauna... nebent stot reikia i mokama, tik gaila pinigeliu, bet del mokslo gal verta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:57:33 | Nuoroda
beje labai malonu, kad paded
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:20:50 | Nuoroda
Tomyte, manau, kad verta moket uz moksla, jei tau ta spec.labai svarbi, idomi, kaip sakant miela sirdziai Tik vat db tos reformos labai susuko galva visiems.Neaisku, ar is mokamo i nemokama pereit galima veliau... As, pvz., rasysiu viena spec.i mokama, nes nezinau, ar papulsiu i pirmasias. Labai tikiuosi. Bet kaip ten bebutu, tewai sutiko moket, jeigi reiks.Dar ir pati pasispausciau su pinigeliais, susiverzt dirzus nebutu sunku (P.S. Linkejau sekmes tau pries ist.egza, bet matau nelb padejo)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:26:08 | Nuoroda
na mano tevai irgi pasiruose moket uz moksla ir pati siek tiek bandau uzsidirbt... rasysiu taip pat i mokama, bet gal pavyks ir i nemokama o kur tu bandysi kleckiuke stot?
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:31:05 | Nuoroda
Pvz as rasysiu taip: VPU lt filologija (vf) VPU lt filologija (m) ir taip tikrai nieko neprarasiu, nes jei rasai tik vf, tai niekas tau nesiulys po to i mokamas studijas, jei tos raideles neirasei
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 21:29:49 | Nuoroda
as ir tikriausiai taip darysiu bet m rasysiu paciame gale ir tik ta specelybe kuria tikrai noriu studijuot..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:01:49 | Nuoroda
gal dar kas turi kokiu patarimu kur stoti su tokiais balais siaip labai noreciau viniuje studijuot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:08:58 | Nuoroda
Tomyte, as viska i VU surasiau (prasyma vesiu kita sav.). 1. Verslo informacijos vadyba 2. Informologija 3. ir 4. Archyvistika ir Archeologija (del siu dar nznau, kuri bus 3, o kuri 4). O 5nr rasysiu VIV'a i mokama. Bet laaabai tikiuosi, kad siemet KB kris, tai tada gal kaip nors tilpciau i pirma arba antra spe.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 10:17:08 | Nuoroda
man taip reikia info apie sia specialybe
Žinutė parašyta: 2008-07-02 17:00:23 | Nuoroda
ar yra kas VPU socialinius mokslus ruosiasi studijuot???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:12:28 | Nuoroda
Tomyte, o tu i dienines studijas nori? Jei neiseina i dienines, i vakarines bandyk, ar nenori? Ten zemesnio balo reikia, nebandei skaiciuoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:33:38 | Nuoroda
net negalvojau tokio varianto del vakarinio o ka tu manai apie vakarini?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą