MRU teisė ir policijos veikla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-23 20:08:59 | Nuoroda
Argentum rašė:

Šiandien ėjau cmek, tai dėl akių gydytojo nieko blogo pasakyti negaliu. Labai linksmas vyras. Šiaip šiandien būčiau viską ir baigusi, bet terapeutė... vat ji tai sukirtinėja... nepasirašė man, reikalauja pakartotinių tyrimų, prikabino man tokių ligų, kad aš jau vos ne viena koja grabe... regis, viskas užsitęs iki balandžio mėn...

 O kaip eiles? Daug zhmoniu? Draugas pereidinejo vasara, tai praejo tik kazhkur per savaite, nes zhmoniu buvo labai daug. Plius, ash ne ish Vilniaus, tai man autobusu pirmyn atgal kainuoja apie 17lt...Dar plius talonelai dabar po 2lt...Tai jei taip kokias 5 dienas ish eiles, tai..:D   

Rytoj varau pereidineti, bijau ;D

 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2009-03-23 21:03:10 | Nuoroda

desmondai,kai tavo draugelis sakei stojo i pasieni ir jo del akiu nepraleido,tai kai nuejo i privacia klinika ir patirkrino akis,tai jam cmek antra kart tikrino?

Žinutė parašyta: 2009-03-23 21:24:34 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

desmondai,kai tavo draugelis sakei stojo i pasieni ir jo del akiu nepraleido,tai kai nuejo i privacia klinika ir patirkrino akis,tai jam cmek antra kart tikrino?

 Netikrino. Bet pas ja reikejo eiti vistiek. Jis jai parode tyrimu rezultatus, ir ji jam tik pasirashe, ar ka turejo padaryt...

Žinutė parašyta: 2009-03-23 21:45:54 | Nuoroda

o tai kiek jis mate ,kad jo nepraleido pirma kart?

Žinutė parašyta: 2009-03-23 21:53:53 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

o tai kiek jis mate ,kad jo nepraleido pirma kart?

 Nezhinau, nesake, dabar jau pats turbut nepamena. Bet ash, kiek ji pazhistu, beveik 100% esu isitikines, kad jis mato normaliai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-25 14:06:38 | Nuoroda

na aš per vieną dieną viską perėjau. visi reikalingi gydytojai yra viename aukšte, tai nereikia, kur toli lakstyti. Aišku aš nespėjau pasidaryti testo dėl narkotikų (į laiką nepasižiūrėjau, nes priima tik nuo 8iki12h)  ir terapeutė liepe pasikartoti tyrimus pas save poliklinikoje. tai mane ir užlaiko. bet šiaip tai per vieną dieną tikrai yra įmanoma pereiti.

Žinutė parašyta: 2009-03-27 12:27:15 | Nuoroda

 Gal kas gali pasikyti. Jeigu regejimas 1,0 ir 0,5 - tai imanoma praeiti CMEKą?

Ir kaip ten su plokščiapadystę?

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-27 13:19:51 | Nuoroda

akys turi but ne maziau 0.6, o del ploksciapadystes tai www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdo c_l?p_id=220127 42 punkte parasyta, pasiskaityk, nlb asmeniskai gaudaus as apie ja

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-29 15:45:52 | Nuoroda

na, o ziurekit kaip cia su studiju kaina? visur kyla, kazin kiek cia kils, gal kas jau girdejot?

Žinutė parašyta: 2009-03-30 02:27:30 | Nuoroda

sveiki,kas stoja siemet i policija,parasykit i skype :Latevi7 arba i one:  tesiog@one,t  noreciau pabendrauti!gal kas  irgi nores!malonaiai lauksiu!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-08 20:52:15 | Nuoroda

 na kaip sekėsi cmek? ar jau yra perėjusių?

Žinutė parašyta: 2009-04-27 16:03:02 | Nuoroda

Galit papasakoti tvarka kaip stoti i sia specialybe? Nuo ko ka pradeti ir ka po ko daryti:)

Žinutė parašyta: 2009-04-27 16:05:07 | Nuoroda

ir dar kaip ten su fiziniu kruviu?kiek skaiciau studiju programa tai ten daugiau savigyna ir ginklai ar yra ir kuno kultura kokia tai?jeigu i universiteta stoji?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 00:02:03 | Nuoroda

Jei mano matkės, lietuvių ir istorijos valstybiniai gan neblogi, ar įmanoma įstot čia su užsienio metiniu balu? nes blyn nelaikau uzsienio kalbos, o žiauriai norisi čia įstot.  

Žinutė parašyta: 2009-05-24 11:50:34 | Nuoroda
antuanaz rašė:

Jei mano matkės, lietuvių ir istorijos valstybiniai gan neblogi, ar įmanoma įstot čia su užsienio metiniu balu? nes blyn nelaikau uzsienio kalbos, o žiauriai norisi čia įstot.  

 Matematikos čia stojant išvis nereikia. Įmanoma.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 17:47:12 | Nuoroda

o kaip ten del sweikatos apziuros kai akis tikrina? ten jie patys butinai tikrina ar uztektu atnest pazyma is privacios klinikos ? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 10:12:45 | Nuoroda

Jie patys ten viska tikrina, akiu riba i policijos mokykla yra 0.6 jeigu neklystu, nes as i policijos mokykla neperejau, bet perejau i MRU VSF su 0.5 ir 0.6 :)  butu buve 0.6 0.6 buciau tinkamas ir i klaipeda... Sekmes visiem stojantiesiems :) tikiuosiu susitiksim kaune :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 11:14:11 | Nuoroda

Viską tikriną kelis kartus, nunešus neužtenka, kad pasirašytų, tikrins dar ir tikrins siaubingai ;]] Cmeko patikrinimas tikrai griežtas ir jokių akių ar plokščiapadystės defektų negali būti ;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą