ZOOM mokėjimo kortelės
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:32:11 | Nuoroda
paskola gal zadat kas pasiimt, ta studento
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:34:11 | Nuoroda
na tajp, čia tam vdu iškilo truputį problemų dėl tų kortelių jum ten geraj o čia wisokius popierius pasirašinėt rejkia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:36:33 | Nuoroda
as nezadu bent kolkas, nes atiduot vistiek reiks, o ir palukanu bus, taip kad bandysiu apseit. Juo, sake kazkokias anketas pildet tam VDU ir metet i urnas :D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 15:17:30 | Nuoroda
Man tos ZOOM korteles tai kaip tik nerimtos atrodo, vaiku zaidimas su tais taskais, ne kitaip. Pati jau keleta metu naudojuosi SEB banku, dabar pasinaudojau geromis salygomis ir akcija bei issiemiau ir Danske banko kortele. O tiems kas sako jog nerimtai skamba Danske bankas, tai cia buves Sampo. Tik dabar pavadinima pakeite
Žinutė parašyta: 2008-08-03 16:45:37 | Nuoroda
Aš irgi nuo seniau Sebu naudojuosi ir esu patenkintas, nereikalingi man jokie taškai. Pasiimi Virtuon ir Electron korteles ir daugiau nieko nereikia, nes gali ir internetu ir prekybos centruose atsiskaityti
Žinutė parašyta: 2008-08-03 18:12:23 | Nuoroda
ojei kaip jus cia dabar del tu zoom korteliu sukat galva..as tai turiu nuolatine hansa mokejimo kortele, o siaip tai tas zoom korteles mums dar pries egzaminus pagamino - dvi tetules is banko atvaziavo ir pasiule nemokamai tas korteles pasidaryt, tai va
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 20:23:44 | Nuoroda
Tai man ir banke nemokamai dare
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 12:59:23 | Nuoroda
Drįstu priminti, kad pasiūlymų studentams turi ne tik [url=http://www.zoom.lt/:2gada6lp]Hansabankas[/url:2gada6lp] ir [url=http://www.danskebankas.lt/studentui?r=plmenu:2gada6lp]Danske[/url:2gada6lp], bet ir [url=http://www.ub.lt/ShowPage.aspx?MenuC=2064&PageLang=LIT&ShowDoc=adv.studentu_projektas&PageFontSize=1:2gada6lp]Ūkio bankas[/url:2gada6lp], [url=http://www.snoras.com/lt/private/students:2gada6lp]Snoras[/url:2gada6lp], taip pat DnB NORD, Nordea, Šiaulių bankai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 13:18:29 | Nuoroda
turiu klausimeli ir as kai pridaviau dokumentus,ejau sau laiminga ir prisikabino tokia panele is Hansa banko,pasiule atsidaryt saskaita ir gaut tas dvi korteles. Uzpildziau viska,ka reikejo,negavau jokios sutarties,zodziu nieko negavau ir dar pamirsau paklaust,kada atsiimt tas korteles galva ir taip buvo susisukus nuo visko.. tai ka man dabar daryt? gal kas galit pasakyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 14:59:24 | Nuoroda
siaip jai zinai kuriam banko skiriuj ja pristatys tai per sav padaro jas, jei ne, tada eik i koki nors banka, duok pasa ir papasakok tapati ka cia papasakojei, gal pades
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 15:33:47 | Nuoroda
Nagli jie yra, lenda naxališkai prie studentų. Ir dar nori iš to rinkodaros tyrimus daryt - dauguma pirmakursių taip pripratę su viskuom sutikti, kad net ir leidžia savo duomenis naudoti rinkodaros tiksliais(tai vienas punktas iš hanza sutarties), ir gražiai ji jums suoks. Nepasirašykit - nesutinku ir taškas. Antras faktas - jie nori visi kad viską deklaruotum - ką valgei, kur buvai, kiek ilgai buvai - vykdoma gi visuotinio sekimo sistema - argi nežinote kad banko kortelėse yra čipai padedantys nustatyti buvimo vietą, tik dauguma banku ir vėl apie tai nutyli. Brukdami iškart kelias korteles jie nori Jus dar labiau pririšti - matyti viską ką Jūs darote, tada jau su VMI nebepajuokausi . Be to atsiminkit, kad nuo 22 metų galėsite nebenorėti skirtis su kortelėmis, o už kiekvieną reikės po 19Lt kasmet nuo 22m mokėti . Aš asmeniškai turėjau Hanza Visa Electron debetinę ir SEB Visa Virtuon, nuo 16m išsiėmęs, bet todėl kad Jų man reikėjo dirbant ir tebereikia. Į tą zoom'ą pasikeičiau banke, nes įbruko jog nereiks 19Lt kasmet mokėti, ir dar kažkokie ten taškai kaupsis, kuriais dauguma taip ir nepasinaudosim. Tačiau apie sumažintą dienos grynųjų pinigų išėmimo limitą iki 500Lt, vietoje 3000Lt, administratorė kaip vandens prisisėmus tylėjo - tik susidūrus su problema teko vėl ropoti į banką ir keisti limitą, nors kai keitė kortelę pažadėjo kad viskas bus identiškai kaip ir buvusioje. VU ta iš hanzos per dokų atidavimą taip pat prisipiso prie manęs, bet aš kaip tik pradėjau savo priekaištus ir moralus dėl to incidento jai aiškinti, jai kaip tik pasibaigė darbo laikas - šmikiai ir žulikai jie visi yra!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 16:33:06 | Nuoroda
Xamas2008, o tai kaip cia kada pasirasai ta del rinkodaros? as pvz neturiu zoom'o ir neissiemiau nes man nereikia. bet siandien buvau banke del LSP issiemimo, tai dave ne tik anketa bet ir kazkoki kita lapa pasirasyti, kazkas del duomenu perdavimo LSAS per banka ir pan. Tai cia tas ir yra ar kaip? Pasimeciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 17:11:13 | Nuoroda
univere pasirasiau sutarti su dansko banku ir hansabanku del tu korteliu. rugsejo menesi tureciau jau gaut visas korteles, man uztenka vienos, nezinau kuria labiau apsimoka naudot. ir dar vis is galvos neiskrenta vienas faktas - hansabanko sutarty buvo parasyta jog mano duomenys gali buti teikiami ir tretiesiems asmenims. tai dabar dvejoju kuria naudot reiks :\
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 16:12:08 | Nuoroda
O sakykit, ar galima bet kokią b.kortelę pasidaryt? Tai nepriklauso nuo univero, kuriame ruošiuosi studijuoti? Aš šiuose reikaluose visiškai žalia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 16:31:35 | Nuoroda
Tai žinoma, kad nesvarbu. Iš tikrųjų banko kortelė ir ta nėra reikalinga, tiesiog būtina turėti sąskaitą. Bet be banko kortelės, iš bankomato nebūtų galima pasiimti pinigų, reikėtų eiti išsigryninti į banką, todėl kortelę gerai turėti. Bet reikia nepamiršti, kad kai kuriuos kortelės apmokestinamos metiniu aptarnavimo mokesčiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 17:00:25 | Nuoroda
Tu minėjai, kad ISIC kainuoja 30 Lt metams, taip? Tai kasmet atskaičiuojama po 30 Lt, ar tai vienkartinis mokestis? O kaip su Hansabanko kortelėmis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 17:14:35 | Nuoroda
Pirmiausia, tai ISIC nėra banko kortelė. ISIC yra tarpautinis studento pažymėjimas, suteikiantis teisę į daugybę nuolaidų visame pasaulyje. Tačiau Lietuvoje su ISIC nesuteikiamos nuolaidos transportui, nes valstybė ISIC nepripažinusi kaip dokumento. ISIC kortelė galioja metus laiko ir ji kainuoja 30 Lt metams, mokama prieš pagaminimą. SEB ISIC yra tarpautinis pažymėjimas ir SEB banko kortelė viename. Ši kortelė, kaip banko kortelė, nieko nekainuoja, kainuoja tik 30 Lt metams, kaip tarpautinis studento pažymėjimas. Mokama taip pat - prieš pagaminimą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 17:45:20 | Nuoroda
Oj taip, susipainiojau, pažymėjikas Ačiū, už info ;]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:40:44 | Nuoroda
As ir ka tik pasidariau tas zoom korteles, dvi uz dyka...sake kad limitas issimt menesiui yra 500 lt bet kai paklausiau bankininkes ar su dviem kortelem is tos pacios sask galesiu atsiim 1000 lt DD tai nezinojo ...nu krc ir taip aisku kad is vienos sask galiu tik iki 500 lt ir su 10 korteliu issimt bet kaip bankininke sito nezino? man lievai sita programa biski atrodo, labai jau ja hansa bankas reklamavo, bankininkai net po mokyklas vaiksciojo ir visiem siule tipo oi kaip gerai..nu bent jau uz dyka bet jauciu po menesio teks eit normalia kortele darytis ai dar vienas dalykas yra, ant tos korteles nereikia mano paraso???????? nes ten yra vieta parasui bet manes niekas neprase pasirasyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:01:33 | Nuoroda
O gal kas žino, kiek kainuoja kitos b.kortelės? SEB ISIC sakė 30 Lt metams O pvz. hansa banko?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą