Lietuvos Studento Pazymejimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 14:18:52 | Nuoroda
Uzsiregistravau http://www.lsp.lt, jau daugiau nei pries savaite, ir kol kas vis dar raso, kad duomenys tikrinami blablabla.. Ar cia normalu, ar duomenis turetu sutikrinti greiciau?
Žinutė parašyta: 2008-08-05 14:38:17 | Nuoroda
jie į vu įstojai tai normalu, kiek girdėjau tai dar niekas neužregistruotas, o jei į vgtu tai kažkas netaip, mane labai greit užregistravo, na bet gal dėl to, kad pačią pirmą dieną dokumentus vežiau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 15:22:12 | Nuoroda
VPU irgi nera atsakymo...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 15:25:47 | Nuoroda
man ktu prireike mazdaug pusantros savaites bet db jau parasyta ka patikrina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 16:00:14 | Nuoroda
As is vgtu, taj kaj uzsiregistravau is kart rase kad ten duomenys pilnai suvesti
Žinutė parašyta: 2008-08-05 16:26:49 | Nuoroda
jie į vu įstojai tai normalu, kiek girdėjau tai dar niekas neužregistruotas, o jei į vgtu tai kažkas netaip, mane labai greit užregistravo, na bet gal dėl to, kad pačią pirmą dieną dokumentus vežiau... Na, aš iš VU, tai vakar pagaliau patvirtino, bet čia gal dėlto, kad laiškelį parašiau, nežinau.. Ryte parašiau, vakare jau buvo patvirtinta, o gal čia tik sutapimas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 17:16:35 | Nuoroda
Nei i vu, nei i vgtu... Istojau i kmu, bet jei ir kitur panasiai, tai nieko keista tada, o kaune turetu buti leciausiai su ju grazia politika studentu atzvilgiu... Aciu uz atsakymus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 17:21:13 | Nuoroda
Na, aš iš VU, tai vakar pagaliau patvirtino, bet čia gal dėlto, kad laiškelį parašiau, nežinau.. Ryte parašiau, vakare jau buvo patvirtinta, o gal čia tik sutapimas O tu Lina, jau esi pasirašiusi sutartį su universitetu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 18:36:27 | Nuoroda
tai jei gauni laiska i emaila tada jau skaitos jog patvirtino?
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-05 20:54:37 | Nuoroda
visų pirma, tai tuos LSP pradėjo suvedinėti tik nuo rugpjūčio 1 d. taigi db tik 3 darbo dienos praėjo, tai gal nereik tikėtis, kad taip greit suves viską, aš manau o jūs rimtai manot, kad LSP duomenis suveda, kai sutartis su univieru pasirašai? jei taip iš tikrųjų yra, tai man LSP šviečiasi tik rugsėjo pradžioj, kadangi sutarti pasirašau rūgpjūčio gale - rugsėjo pradžioj Lina777 -> o kas per laiškelis ten tavo nusiųstas?
Žinutė parašyta: 2008-08-05 21:02:39 | Nuoroda
O tu Lina, jau esi pasirašiusi sutartį su universitetu? Na, įforminant dokumentus pasirašiau, bet gal tu apie kokią kitą kalbi.. O kodėl klausi?
Žinutė parašyta: 2008-08-05 21:04:40 | Nuoroda
Lina777 -> o kas per laiškelis ten tavo nusiųstas? Nieko ypatingo, tik šiaip paklausiau kada planuoja patvirtint
Žinutė parašyta: 2008-08-05 21:09:25 | Nuoroda
o tai kaip cia taip? Jus dar sutarciu net nepairase? Taigi jusu nera univero duomenu bazej, tai ir tvirtinti negali... Pavyzdziui VDU iskart per iforminima pasirasem sutartis, taciau netvirtina, kadangi dar tik ryt papildomas priemimas... Sake, kai suves tuos naujai priimtus, tik tada tvirtins... Vienu zodziu, cia kiekvienas univeras savo taisykles turi
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-05 21:28:23 | Nuoroda
man irgi keista pasirodė, kad KU neiškart davė pairašyt tas sutartis, aš net išsigandau... galvojau, gal per greit išlėkiau iš univiero. bet tam lapelį, kur registruodama dokumentus gavau, parašyta sutarčių pasirašymo data. o gal KU irgi taip pat darys, kaip kad VDU daro... ai nžn.. kažkaip šūdas, jeigu LSP nuo sutarčių priklauso. norisi viską kuo greičiau susitvarkyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 22:20:18 | Nuoroda
Jop, vis dėlto mano paprasta logika neapvylė. Nėra sutartie_nėra patvirtinimo...Ot, nekenčiu laukimo,bet ką padarysi..
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-05 22:38:42 | Nuoroda
nu sumaltas reikalas... kiek dar ilgai reiks važinėt autikais už pilną kainą?!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 22:50:06 | Nuoroda
Zodziu manau kad greit visiems max savaites begyje patviretins, man siandien patvirtins nors as nieko nepasirasiau, esu KTU man pasirasyt reiks veliau, bet lsp jau patvirtintas, ryt nesu i hansa priduoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 12:21:46 | Nuoroda
as jau buvau issigandus, kad KTU man vienai nedave jokios sutarties tfu, jau ramiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 13:55:08 | Nuoroda
is VPU-Tyla
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 15:37:56 | Nuoroda
gal zinot mazdaug per kiek laiko pagamina lsp, jei tarkim koki rugsejo menesi priduociau anketa i banka?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą