stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:07:39 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

 Labas :) manasis balas 19, 42, galima sakyt, kad mūsų tokie patys. Į MRU T vf turėtume įstot tikrai, nes socialiniuose krepšelį gautume, o dėl VU abejočiau... Aš irgi ten noriu, pirmu nr rašysiu, bet vargu, ar tilpsim.

 O į mokamą nerašysi?  aš pirmu nr VU teisė VF, antru VU teisė M. Tai tikiuosi bent ten tilpt, nors faktas, kad VF geriau būtų, bet kai pamatai kitų balus, tai ir paskutinė viltis išblėsta  (Be abejo čia nėra visų, kurie planuoja ten stot, bet kiek yra, tai jų gan aukšti balai..)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-03 16:48:15 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

 Labas :) manasis balas 19, 42, galima sakyt, kad mūsų tokie patys. Į MRU T vf turėtume įstot tikrai, nes socialiniuose krepšelį gautume, o dėl VU abejočiau... Aš irgi ten noriu, pirmu nr rašysiu, bet vargu, ar tilpsim.

 O į mokamą nerašysi?  aš pirmu nr VU teisė VF, antru VU teisė M. Tai tikiuosi bent ten tilpt, nors faktas, kad VF geriau būtų, bet kai pamatai kitų balus, tai ir paskutinė viltis išblėsta  (Be abejo čia nėra visų, kurie planuoja ten stot, bet kiek yra, tai jų gan aukšti balai..)

 Nea, M nerašysiu, man labai gaila mano tėvų iš tikrųjų :D Kas žino, gal per plauką praslysim į VU VF, nes maksimalus balas, turint visus šimtukus ir matematikos A lygio 10, gaunasi 20, 40. Nežinau, nemąstau apie tai dabar, šiuo metu laukiu išleistuvių, nors per jas ir sėdėsiu kaip adaptuotas, nes atestato negausiu :D

Žinutė parašyta: 2009-07-03 17:39:49 | Nuoroda

Apeliacija davei ? 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:28:38 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Apeliacija davei ? 

 Daviau. Virnas dalykas, kad tikėjaus daugiau už matematiką, kitas - kad tik procento trūko iki pagyrimo. Tas pagyrimas tiesiogiai nieko nereiškia, bet ir įdomu, ką ta apeliacija gali :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:55:05 | Nuoroda

Viena drauge dave apeliacija, prirase gan protingu argumentu kodel ir pavaduotoja nesutiko patvirtinti, kol visko neisbrauke ir neparase kazko panasus i "manau, kad mano darbas ivertintas neobjektyviai". Tiesa ta, kad per visa mokyklos istorija (ji ten dirba, kaip ir, ilgokai), nei viena apeliacija nebuvo net priimta nagrineti. Ir numanau del ko.. Nervina tokios "visazines"... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:57:31 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

 Labas :) manasis balas 19, 42, galima sakyt, kad mūsų tokie patys. Į MRU T vf turėtume įstot tikrai, nes socialiniuose krepšelį gautume, o dėl VU abejočiau... Aš irgi ten noriu, pirmu nr rašysiu, bet vargu, ar tilpsim.

 O į mokamą nerašysi?  aš pirmu nr VU teisė VF, antru VU teisė M. Tai tikiuosi bent ten tilpt, nors faktas, kad VF geriau būtų, bet kai pamatai kitų balus, tai ir paskutinė viltis išblėsta  (Be abejo čia nėra visų, kurie planuoja ten stot, bet kiek yra, tai jų gan aukšti balai..)

 Nea, M nerašysiu, man labai gaila mano tėvų iš tikrųjų :D Kas žino, gal per plauką praslysim į VU VF, nes maksimalus balas, turint visus šimtukus ir matematikos A lygio 10, gaunasi 20, 40. Nežinau, nemąstau apie tai dabar, šiuo metu laukiu išleistuvių, nors per jas ir sėdėsiu kaip adaptuotas, nes atestato negausiu :D

 Aaa, nu ir man vienu momentu buvo kilus tokia mintis dėl lietuvių egzo, bet noriu per išleistuves atestatą gaut ir šiaip, kaip kažkas sakė,  kai paduodi apeliaciją, ten viską tikrina 'per padidinamąjį stiklą', tai jaučiu tų pačių 79 nebeturėčiau

Kai skaičiavau savo konkursinį balą pagal pernykštę formulę, daug mažesnis gavosi, o pagal šiemetinę- didesnis, tai gali būt, kad kils ir konkursinis balas šiemet..

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-03 21:52:00 | Nuoroda

Kaip manot, ar sunku įstot į VDU liet.filolog, mano balas apie 13, 15?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:06:06 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

Kaip manot, ar sunku įstot į VDU liet.filolog, mano balas apie 13, 15?

 Sunku. Su tokiu balu manau kolegija svieciasi.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:38:00 | Nuoroda

o į klaipėdą?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:35:01 | Nuoroda

Mano KB= 15,26...kazin ar istociau i slauga ar kineziterapija KMU?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 23:36:42 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-07-05 04:16:09 | Nuoroda

Kaffeeklatch> nesivelciau sia tema i diskusijas, nes tikrai mazai domejausi, bet manu, kad siumeti pereinamojo balo kilima del konkursinio balo skaiciabimo turetu kazkiek kompencuot studentu srautas i uzsieni... Paskaiciavau, kad is mano laidos ten traukiasi vos maziau nei puse;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:57:41 | Nuoroda
Smilga ilga rašė:

Kaffeeklatch> nesivelciau sia tema i diskusijas, nes tikrai mazai domejausi, bet manu, kad siumeti pereinamojo balo kilima del konkursinio balo skaiciabimo turetu kazkiek kompencuot studentu srautas i uzsieni... Paskaiciavau, kad is mano laidos ten traukiasi vos maziau nei puse;)

 Na, čia buvo tik spėjimas :) nžn kaip bus, matysim

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 14:38:16 | Nuoroda

Jeigu kam nesunku, gal galetumet pasakyti savo nuomone, ar imanoma istoti i KU ekonomika vf su tokiais balais:

Matematika 92

Istorija 94

Lietuviu 81

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:02:26 | Nuoroda

Sveiki, bandau uzpildyt prasymo apmokejima internetu bet man ismeta >>Gavėjo sąskaitos numeris nesutampa su gavėjo pavadinimu ar asmens kodu (Gavėjo kodu)<< nors rasau tai kas reikalinga na tai ka uzsireginus pateike, nebezinau ka daryt internetu iki liepo 7 tegalima paduot o as dar nesu suimokejus

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:25:08 | Nuoroda

kaip manot su  16.76 gauciau krepseli technologiniuose moksluose?

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:46:32 | Nuoroda

norejau paklaust,juk rodos prideda 1bala stojant jei baigi su pagyrimu,tj skaitos kad wisi egzai wirs50 ir metiniai9-10,neuztenka wien metiniu9-10?na jauciu ne,bet siaip uzsinorejau paklaust..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:49:48 | Nuoroda
Leeee rašė:

norejau paklaust,juk rodos prideda 1bala stojant jei baigi su pagyrimu,tj skaitos kad wisi egzai wirs50 ir metiniai9-10,neuztenka wien metiniu9-10?na jauciu ne,bet siaip uzsinorejau paklaust..;D

 Pridedavo. Dabar jau nezianu ar prideda. VDU bent jau ne.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:53:23 | Nuoroda

Stojant į kokį kontretų universitetą gal ir prideda, konkurse dėl VF - ne.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:05:11 | Nuoroda

bet prideda kada egzai wirs 50 ir metiniai 9-10,ar uztenka wien metiniu pwz9-10?na as znau kad ne wisur prideda,bet kai kur wis dar,jei aisku uniweru saituose nepasenusi dr info..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą