stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:10:07 | Nuoroda
tituska rašė:

Isvada: egzaminus islaiko tik abiturientai is gimnaziju.. Nesamone kazkokia.

 Nu kad as ne is gimnazijos ir neblogai islaikiau.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:16:05 | Nuoroda
kunkuliuke rašė:
torquoise rašė:

taip ir zinijau kad reikejo eit i prasciausia vidurine...:D 

 Turėtum gerus metinius, jeigu neužsirautum ant mokytojų, bet egzaminų gal net neišlaikytum tad jokios naudos. Aš anglų pradėjau mokytis tik devintoj klasėj kai perėjau į gimnaziją, nors vidurinėj turėjau 9 be jokio vargo nieko nemokėdama :)

 mokiaus gimnazijoj, kuri vilniuj toli grazu nepaskutine, taciau  visi papildomai samde korepetitorius cia... mokytojai mokydami kaip b lygi a lygio mokinius , duodavo kontrus normalius ir taip zlugdydavo mokinius...

islaikiau gerai egzus daugiau savo pastangom. 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:24:51 | Nuoroda

Su tuom gimanizijom tai išpūstas burbulas, nieko ten jose ypatingo nėra. Jei pats mokaisi tai bet kur bus gerai. Čia tik kažkoks neva prestižas. Pas mane mokykloj kas kiek mokėsi tas tiek ir gavo, net gal ir geriau nei tikėjosi. Reikia pačiam mokintis, o negalvoti, kad gimnazija už tave išmoks.Labai gerai, kad už mokymasi gimnazijoje neprideda balų.

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Matematika / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:28:46 | Nuoroda
drakas rašė:

Su tuom gimanizijom tai išpūstas burbulas, nieko ten jose ypatingo nėra. Jei pats mokaisi tai bet kur bus gerai. Čia tik kažkoks neva prestižas. Pas mane mokykloj kas kiek mokėsi tas tiek ir gavo, net gal ir geriau nei tikėjosi. Reikia pačiam mokintis, o negalvoti, kad gimnazija už tave išmoks.Labai gerai, kad už mokymasi gimnazijoje neprideda balų.

 Gimnazijoj vyrauja disciplina. Ten is pamoku nepribegiosi, nesamoniu nepridarysi. Isvada, gimnazija skirta problematiskiem vaikam, kuriuos reikia priziureti ir versti mokintis.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:52:29 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
drakas rašė:

Su tuom gimanizijom tai išpūstas burbulas, nieko ten jose ypatingo nėra. Jei pats mokaisi tai bet kur bus gerai. Čia tik kažkoks neva prestižas. Pas mane mokykloj kas kiek mokėsi tas tiek ir gavo, net gal ir geriau nei tikėjosi. Reikia pačiam mokintis, o negalvoti, kad gimnazija už tave išmoks.Labai gerai, kad už mokymasi gimnazijoje neprideda balų.

 Gimnazijoj vyrauja disciplina. Ten is pamoku nepribegiosi, nesamoniu nepridarysi. Isvada, gimnazija skirta problematiskiem vaikam, kuriuos reikia priziureti ir versti mokintis.

  Na as mokiausi gimnazijoj ir nebuvau is tu problematisku vaiku , taciau ir is pamoku pabegioti teko, ir mokytojus paerzint ir t.t. ,bet va palyginus sekmingai baigiau ta gimnazija. Disciplina buvo siokia tokia bet ,toli grazu ne tokia ,kokia turetu buti mokykloje ,kuri siektu kad jos abiturientai keltu mokyklos prestiza

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:01:02 | Nuoroda

Jokios disciplinos negali cia padeti. Reik kad butu stojamieji i vidurines. Tada butu i skirtingas klases atskiriami vaikai kurie turi motyvacijos mokintis ir tokie kurie neturi. Zinoma tokiam ankstyvam amziuje negalima uzkirsti duru i tobulejima. Todel pagal mokytoju rekomendacijas darantys pazanga butu perkeliami i geresnes klases, o problematiski vaikai i prastesnes. Visi manau esat patyre toki dalyka kai dauguma klases mokosi, o kazkas trukdo jiems nes neturi ka veikti. Is pradziu netgi buvau vienas is trukdanciu, bet gebedavau pats mokintis ir tuo paciu metu kitiems trukdyt, erzint mokytoja. 10-12kl isaugau matyt is to amziaus ir apsiraminau.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:53:03 | Nuoroda

;D as tai 11-12 atsipeikejau;D  tik atvirksciai, buvau rameke pusiau po to suvokiau kad per pamokas karts ir pajuokaut ir pakalbet galima, zinok tas nuosirdus darbas issijuosus 45 min o dar jei kokia 8 pamoka ar 7 tai jau tikrai nereik apsikraut, tu egzu kur nelaikydavom ir egzu pamses darydavom ir pajuokaudavom ir dar pamokai sieik tiek laiko likdavo;P taip kad linksmuoliu reik, be ju ir pamokos ne tokios butu;PPP visiskai nepritariu skirstymo, nebent tam tikrom pamokom ar kaip, as asmeniskai neistverciau su kalikais;DDD zinau kad protingi ne visi kalikai bet vis vien tas skirstymas butu ne kas, aisku bent namie maziau reiktu daryt per pamses gerai pasiruosus, bet alio, bendravimas visa kita man nuo sules buvo neatsiejama;P be to kai kurios mokytojos tikrai persisteng su tuo rimtuolisku poziuriu, 5 min per pamoka, juolab jei po piet, tai nieko blogo;P o del trukdymo tai is dalies sutinku, kontrai kai kurie siaubingi budavo;D klausinej, juokin, bet nieko, manau pazymiai del to lb nenukentejo, gi ne per visus kontrus bun;D

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:57:09 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

;D as tai 11-12 atsipeikejau;D  tik atvirksciai, buvau rameke pusiau po to suvokiau kad per pamokas karts ir pajuokaut ir pakalbet galima, zinok tas nuosirdus darbas issijuosus 45 min o dar jei kokia 8 pamoka ar 7 tai jau tikrai nereik apsikraut, tu egzu kur nelaikydavom ir egzu pamses darydavom ir pajuokaudavom ir dar pamokai sieik tiek laiko likdavo;P taip kad linksmuoliu reik, be ju ir pamokos ne tokios butu;PPP visiskai nepritariu skirstymo, nebent tam tikrom pamokom ar kaip, as asmeniskai neistverciau su kalikais;DDD zinau kad protingi ne visi kalikai bet vis vien tas skirstymas butu ne kas, aisku bent namie maziau reiktu daryt per pamses gerai pasiruosus, bet alio, bendravimas visa kita man nuo sules buvo neatsiejama;P be to kai kurios mokytojos tikrai persisteng su tuo rimtuolisku poziuriu, 5 min per pamoka, juolab jei po piet, tai nieko blogo;P o del trukdymo tai is dalies sutinku, kontrai kai kurie siaubingi budavo;D klausinej, juokin, bet nieko, manau pazymiai del to lb nenukentejo, gi ne per visus kontrus bun;D

 Tai kad as per diena 2-4 pamokas tik turedavau. Nelankydavau tu B lygiu, dailiu, kuno.k, informatikos ir t.t. Ateidavau tik kai kontrai budavo. I lytu eidavau retai nes mokytoja kiaura, nieko nemoko, zvengiam visa pamoka. Anglu pamoka, man vienas malonumas budavo, o per ista rimtai pasimokindavau, paklausydavau. Matematika irgi ne visada eidavau, tik kai noredavau pasprest kanors, smegenis pramankstint, arba kai kontrai budavo. Nemegau sulej tusciai sedet. Aisku kartais paprikolint galima ir per pamoka.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:04:16 | Nuoroda

na jeigu pvz dirbai ar ka tai gal ir nieko poziuris, ziurint ka veikdavai pamoku laiku, o del bendro isprusimo nueit tikrai vertejo i tuos b lygius, aisku jei jau taip mirtinai tau nuobodu tai ka padarysi;D as tai masciau kazka pan daryt kaip tu, bet darbo neradau normalaus, be to neketinau kol uz dyka mokina atsisaky.  jamam kas nemokamai, gi infliacija;D

 

Žinutė parašyta: 2010-01-05 21:20:40 | Nuoroda

i VDU

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2011-04-10 20:44:51 | Nuoroda

Parduodu sias potemes: KALBA 1, 5, 6 KULTURA 1, 6, 14 LITERATURA 1, 10, 11 . Rasykit:

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą