stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-29 20:35:03 | Nuoroda
dovaile rašė:
Indr_e rašė:
Neruse rašė:

Hm, mažai gamtamoklsių čia. O šiaip mano svajonė VU molekulinė biologija :)

 Aš taip pat po medicinos rašysiu molekulinę biologiją

 O apie ka dar galvoji, be medicinos ir molekulines biologijos?

 Biologiją gryną arba chemiją, bet čia tik kaip atsarginiai variantai, kuriuos rašysiu į sąrašą

O pati kokias dar specialybes esi nusižiūrėjusi?

Žinutė parašyta: 2009-01-03 19:20:47 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:
MiiLe rašė:

Labutis, gal kas nors planuojat i KU su geografija ka nors? :)

 As i VU arba VPU geografija taikysiu ;) o tu tik i KU?

 i VU nlb noriu, bet gal ir bandysiu :)viskas priklausys nuo egzaminu rezultatu.

Žinutė parašyta: 2009-01-03 20:42:08 | Nuoroda
MiiLe rašė:
svajotoja_ rašė:
MiiLe rašė:

Labutis, gal kas nors planuojat i KU su geografija ka nors? :)

 As i VU arba VPU geografija taikysiu ;) o tu tik i KU?

 i VU nlb noriu, bet gal ir bandysiu :)viskas priklausys nuo egzaminu rezultatu.

 Kodel nelabai nori?

Žinutė parašyta: 2009-01-04 15:49:06 | Nuoroda

sveiki, gal kas planuojat i KMU Farmaciją?Pati bandysiu ten lysti, jej nepavyks tai Kauko yra farmakotechnika..ten tikrai tureciau pakliut ej viskas gerai :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-01-04 19:14:05 | Nuoroda

As planuoju antroj vietoj farmacija rasyti Paskui gal kineziterapija, o daugiau dar neapgalvojau

Žinutė parašyta: 2009-01-05 17:12:39 | Nuoroda
Nepyk rašė:

Mokykloje mokausi gerai, metiniai 9-10, bet kaip bus respublikos mastu, tai nežinau. Dabar esu pasinėręs į matematiką ir anglų lankau papildomai, nes manau, kad čia esu silpniausias. Aš esu iš nedidelio miestelio prie Šiaulių, o pati iš kur būsi. Ar žadat kas važiuoti į aukštųjų mokyklų mugę?

 As is Kauno :) Nu man metiniai ir tokie turetu but, tik lietuviu mokytoja bjauri... reiks eit su ja kaip nors "tartis" :D :D :D nenoriu 8 atestate...  as ir matke kartais palankau, bet ka zn.. kolkas atsiputus jauciuosi :D gal atostogos kaltos... ? :D

Žinutė parašyta: 2009-01-05 20:55:48 | Nuoroda

Dovaile kaip mokslai tau?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-01-06 19:18:29 | Nuoroda
Sveiki :) Turiu cia toki reikaliuka, jei kas turite daugiau informacijos arba planuojate studijuoti kazka panasaus i mano specialybes parasykite i e-mail :) pasidalintume mintimis :) As labai noreciau kazka susisieti su kulturos vadyba ar archyvistika :) visai dar noreciau i informacijos saugos vadyba :) Taigi, jei ka vienija tokie patys interesai lauksiu pasisakymu: :)
Žinutė parašyta: 2009-01-07 20:47:59 | Nuoroda
dovaile rašė:

As planuoju antroj vietoj farmacija rasyti Paskui gal kineziterapija, o daugiau dar neapgalvojau

 Bet jei lyginant KMU mediciną ir farmaciją, tai į farmaciją sunkiau įstot. Taip, kad neįstojus į KMU mediciną, šansų į farmaciją kaip ir nėra, nebent jei pirmoj vietoj VU mediciną rašai (nors ką tik KMU stojimų balus 2008 metų pažiūrėjau, tai gana nedidelis skirtumas vf minimalaus balų šių specialybių, tik šiek tiek farmacija mediciną pralenkus. Tik  mokamų vietų minimalus balas farmacijos mažesnis, tik kai pasižiūri į studijų kainas tai maža nepasirodo)  

Dar ir pati vis suku galvą kaip čia geriau susidėliojus specialybes sąraše

Žinutė parašyta: 2009-01-08 16:08:42 | Nuoroda

Žmonės, ar supratot ką nors apie tą naują mokėjimo sistemą universitetuose? Aš tai nlb.Kiek suprantu, keliasdešimt žmogelių išvis nemokės, o likusieji mokės pilną sumą?

Žinutė parašyta: 2009-01-08 16:44:18 | Nuoroda
alvittaa rašė:

Dovaile kaip mokslai tau?

 Pakankamai gerai, aisku, didziausias viltis dedu i biologija, nors ir kiti dalykai tikrai gerai einasi

Žinutė parašyta: 2009-01-08 16:52:46 | Nuoroda
Indr_e rašė:
dovaile rašė:

As planuoju antroj vietoj farmacija rasyti Paskui gal kineziterapija, o daugiau dar neapgalvojau

 Bet jei lyginant KMU mediciną ir farmaciją, tai į farmaciją sunkiau įstot. Taip, kad neįstojus į KMU mediciną, šansų į farmaciją kaip ir nėra, nebent jei pirmoj vietoj VU mediciną rašai (nors ką tik KMU stojimų balus 2008 metų pažiūrėjau, tai gana nedidelis skirtumas vf minimalaus balų šių specialybių, tik šiek tiek farmacija mediciną pralenkus. Tik  mokamų vietų minimalus balas farmacijos mažesnis, tik kai pasižiūri į studijų kainas tai maža nepasirodo)  

Dar ir pati vis suku galvą kaip čia geriau susidėliojus specialybes sąraše

 Kiek as skaiciau tai 2008 m. KMU minimalus balai buvo: Medicina- 17.85 Kineziterapija- 17.72  Farmacija- 17.79 , Ar cia blogi duomenys?

Žinutė parašyta: 2009-01-08 18:59:10 | Nuoroda

sveiki  norėjau paklausti, gal žinot, kaip galima būtų sužinoti apie vf vietų kiekį kiekvienoje VGTU studijų programoje??? Nes man nesiseka rasti tokios informacijos internete  Iš anksto dėkinga  

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-01-09 14:48:17 | Nuoroda

To dovaile >>> Visi geri, tik farmacija min. vf 17,94  Aš tai šią informaciją KMU tinklapį radau.

Žinutė parašyta: 2009-01-10 14:41:30 | Nuoroda
Indr_e rašė:

To dovaile >>> Visi geri, tik farmacija min. vf 17,94  Aš tai šią informaciją KMU tinklapį radau.

 Laiko dar daug yra viskam susideliot   Kaip tau su mokslais? Itemtai mokais?

Žinutė parašyta: 2009-01-13 19:45:23 | Nuoroda
glycerine rašė:

sveiki  norėjau paklausti, gal žinot, kaip galima būtų sužinoti apie vf vietų kiekį kiekvienoje VGTU studijų programoje??? Nes man nesiseka rasti tokios informacijos internete  Iš anksto dėkinga 

praeitais metais visa informacija buvo galima surasti lamabpo.lt linklalypeje, kuriame buvo registruojami dokumentai.

jei tu stosi 2009 metais, tau sie duomenys vargu ar pades, nes jie tikriausiai keisis pagal busima mokslo reforma...

Žinutė parašyta: 2009-01-13 19:47:01 | Nuoroda
kimono90 rašė:

Žmonės, ar supratot ką nors apie tą naują mokėjimo sistemą universitetuose? Aš tai nlb.Kiek suprantu, keliasdešimt žmogelių išvis nemokės, o likusieji mokės pilną sumą?

 kolkas dar niekas neaisku. net universitetu valdyba nezino kas bus kitamet :/

Žinutė parašyta: 2009-01-13 20:31:59 | Nuoroda
dovaile rašė:
Indr_e rašė:

To dovaile >>> Visi geri, tik farmacija min. vf 17,94  Aš tai šią informaciją KMU tinklapį radau.

 Laiko dar daug yra viskam susideliot   Kaip tau su mokslais? Itemtai mokais?

 Na pvz. biologijos neapleidžiu nė dienai, jei mažiau namų darbų tai dar ką nors paskaitau, skiriu jai daugiausia laiko. Chemijai kiek mažiau,bet jau nemažai ankstesnių metų egzaminų užduočių esu padariusi, kelis mėnesius ėjau ir papildomai. Na, o toliau seka ruošimasis lietuvių kalbos egzaminui, laiko taip pat tam negailiu

O kaip pačiai sekasi ? 

Žinutė parašyta: 2009-01-15 16:30:50 | Nuoroda

 O istorikai cia nesilanko? .

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-01-15 17:01:25 | Nuoroda
Njateneri rašė:
R@minta rašė:
FitasX rašė:

Na,o aš turiu vienintelį tikslą - veterinarija (LVA) :)

 Turim bendrą tikslą ;D

 Ką gi, ir mano tikslas toks pat :D

 na mano taip pat ;DDD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą