perspektyvumas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-08 12:57:48 | Nuoroda

patarkit kas siuo metu yra perspektyvu?kas naudinga ir kas gal bus ateity tures daug perspektyvu?

Žinutė parašyta: 2008-12-08 13:14:07 | Nuoroda

Informacinės technologijos ir viskas,kas su jomis susiję

Žinutė parašyta: 2009-01-29 23:08:40 | Nuoroda

Perspektyvos tai dar daug nuo pačio žmogaus priklauso. Manau, galima beveik kiekvienos specialybės pasiekt daug, tai ir bus tų perspektyvų. O šiaip dabar labai perspektyvūs mokslai, kurie "gyvena šia diena". Tai pvz.: biochemija, bioinžinerija, branduolinė energetika. Na, žinoma visada bus perspektyvų ir garantuotai turėsi darbą baigęs mediciną.

Žinutė parašyta: 2009-01-29 23:10:44 | Nuoroda

Dar norėčiau paklausti. Jei, tarkim, galėtut stot kur tik norit, nežiūrint į galimybes, tik į norą, tai kokią specialybę rinktumėtės?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-02 20:59:17 | Nuoroda

Girdejau,kad perspektyvu yra biochemija ir chemija bei bendrosios praktikos slaugytojai.Beabejo,gydytojai...

Žinutė parašyta: 2009-03-03 23:05:40 | Nuoroda

Na kiek girdejau dabar visi mano kad perspektyviausios yra inzinerijos, bet as manau, kad financai visada bus gerai 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-05 14:32:08 | Nuoroda
Antikvaras rašė:

Na kiek girdejau dabar visi mano kad perspektyviausios yra inzinerijos, bet as manau, kad financai visada bus gerai 

 Finansai gerai , bet darbas po mokslu - blogai... Labai blogai...

Žinutė parašyta: 2009-03-06 11:28:10 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Dar norėčiau paklausti. Jei, tarkim, galėtut stot kur tik norit, nežiūrint į galimybes, tik į norą, tai kokią specialybę rinktumėtės?

 Veterinarijos gydytojo. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą