bio 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-11 12:42:01 | Nuoroda

kaip manot kox bus?

Žinutė parašyta: 2008-12-15 15:54:08 | Nuoroda

kad nieko gero nereikia tiketis tai faktas, kazkodel tikiuosi genetikos, dauginimosi nes pernai lyg ir nebuvo

Žinutė parašyta: 2008-12-15 18:11:24 | Nuoroda

jungiuosi prie biologų . Beje , gal žinot kur rast ankstesnių metų bio egzaminų atsakymus?Kai pasprendžiu, noriu pasitikrint ar gerai atsakiau.

Žinutė parašyta: 2008-12-15 19:33:47 | Nuoroda
Nusipirk knyga, "Ar moku biologija", kainuoja apie 20 litu, bet ten visi biologijos egzaminai nuo gal kokiu 2004 metu su atsakymais. Beje as taip pat planuoju laikyti biologijos egza, galvoju apie valstybini, bet kazkaip baisoka pasiziurejus i ankstesniu metu uzduotis.
  • Biologija / VBE 44
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:38:28 | Nuoroda

Birželio penktoji parodys, kokių staigmenų paruoš mum. O dėl dvejojimų ar valstybinį ar mokylinį laikyt, manau, reiktų naudotis proga, kad šį metą dar yra perlaikimai ir mėgint laimę valstybiniame, o gal pasiseks, kad po to nenorėtusi nagų nusigraiaužt pamačius VBE užduotis, kad buvo pilnai įkandama ir tau. 

Žinutė parašyta: 2008-12-16 22:45:09 | Nuoroda
tai pas mane tokia biologijos mokytoja, sako neprileisiu prie egzamino, jei atestate bus maziau nei 9 is bio, labai saugo savo prestizini varda, nes jos kiti mokiniai gaudavo apie 50 - 60 procentu, taj net nezinau ar ji mane prileis prie to valstybinio egzo.
  • Biologija / VBE 44
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2008-12-18 18:39:29 | Nuoroda

Jo, kažkas paminėjo tą biologijos egzaminų knygutę, tai ji labai gera. Visi atsakymai, net rašinėliai parašyti.

O šiaip gal kas laikėte bandomąjį mokyklose? Kaip sekėsi?

Kur ruošiatės stoti? Įdomu labai, ar daug konkurentų turėsiu ;D

Žinutė parašyta: 2008-12-20 18:56:57 | Nuoroda
rasiau mokyklini praeitu metu, tai gavau 8, manau kad neblogai, bet galvoju apie valstybini, ten kur kas sunkiau
  • Biologija / VBE 44
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2008-12-22 18:56:55 | Nuoroda

sveiki. Rasem bandomaji tai is 130 surinkau 78. nzn net kiek galeciau gaut uz valstybini? o gal man mokyklini laikyt.... ka manot? :)

Žinutė parašyta: 2008-12-22 23:50:15 | Nuoroda

Kadangi užduočių parinkimas laimės reikalas, tai turi pats nujaust kiek stipriai ką moki, bet kaip jau minėjau, jei tik mokytojai "neužsisėda" bandykit laimę valstybiniam, turėsit visvien galimybę perlaikyt jei nepasiseks. Nors tai gal netaikytina, jei esi labai jautrus žmogus, nes dar vienas egzaminas - dar vienas psichologinis išbandymas. Taip, kad kiekvienam asmeniškai reikia viska pasverti.

Žinutė parašyta: 2008-12-23 17:15:47 | Nuoroda

gavau 98 is 130;D ne 78...
o cia indre ziuriu visiems tokia tik patarineja. zinove  puiku

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-01-04 09:19:08 | Nuoroda

Net nezinau,kaip cia bus...  baisu su tuo biologijos egzu...noriu i KMU,bet ten reikia labai geru rezultatu..o man su biologija nera labai taip jau ir gerai... gerai,kad dar papildomai einu

Žinutė parašyta: 2009-01-06 19:11:36 | Nuoroda

ish patikimu saltiniu  suzinojau, kad  kas renge biologijos uzduotis kad siemet bus daug  anatomijos.

Žinutė parašyta: 2009-01-07 17:58:05 | Nuoroda

O kur ras tą knygelę „Ar moku biologiją“, nes man internete verčia tik knygutę „Ar moki biologiją“, bet joje tai tik sutrumpinta info, o ne egzaminai su ats. Ar tikrai teisingą pav. užrašėt? O jei teisingą, tai kaip ji atrodo?Beje, čia sprendžiau 2005 metų vbe, bet suabejojau dėl kelių ats. Gal galėtume padiskutuot, kaip atsakytumėt į pirmos dalies  3,4,9,13(man atrodo kad A atsakymas),17. Po to antros dalies 2 klausimo 3(ten kur su inkstais),  ketvirto klausimo 3(kur su dvyniais).Užduotys yra nec.

Žinutė parašyta: 2009-01-07 20:33:31 | Nuoroda
kimono90 rašė:

O kur ras tą knygelę „Ar moku biologiją“, nes man internete verčia tik knygutę „Ar moki biologiją“, bet joje tai tik sutrumpinta info, o ne egzaminai su ats. Ar tikrai teisingą pav. užrašėt? O jei teisingą, tai kaip ji atrodo?Beje, čia sprendžiau 2005 metų vbe, bet suabejojau dėl kelių ats. Gal galėtume padiskutuot, kaip atsakytumėt į pirmos dalies  3,4,9,13(man atrodo kad A atsakymas),17. Po to antros dalies 2 klausimo 3(ten kur su inkstais),  ketvirto klausimo 3(kur su dvyniais).Užduotys yra nec.

 2 klausimo 3) energija panaudojama  aktyviajai pernašai - gliukozės, aminorūgščių ir druskų jonų įsiurbimui.

4 klausimo 3) nes individai vystosi skirtingose zigotose, o jas apvaisino skirtingi spermatozoidai, kurie galėjo nulemti ir skirtingą lytį.

 

Žinutė parašyta: 2009-01-15 17:06:59 | Nuoroda

as jau laikiau mokykloj valstybini bandomaji, tai surinkau 60proc.

Žinutė parašyta: 2009-01-22 20:00:29 | Nuoroda

 as kita savaite bandomaji mokykloj laikysiu... bet... nesitikiu geru balu, nes vis neprisiruosiu pasimokyt... :p

Žinutė parašyta: 2009-01-23 20:03:46 | Nuoroda

Kaip bebūtų keista, dėl biologijos egzamino nesijaudinu. Galbūt tai priešlaikinė tylos prieš audrą būsena, po kurios, matyt, įkniubsiu į paniką ir nežinosiu, kaip stabdyti laiką. Visgi aukštų egzaminų rezultatų reikalavimas stojančiam būtent į mediciną didelis, todėl tam tikras akstinas mokytis kokybiškai yra. Kiek žinau, praėjusių metų užduotys buvo vienos lengviausių, tad šiais metais egzaminų centras stengsis paruošti sunkesnes :)

Žinutė parašyta: 2009-02-03 19:39:21 | Nuoroda

Na va, laikem bandomaji, tai gavau 69 taskus is 95. Siaip visai dziaugiuosi, nes buvo ten ir ekologijos, kurios dar net nesimokem :) Is valstybinio tikiuosi kokiu 85-95% , yra dar laiko mokytis... 

Žinutė parašyta: 2009-02-11 13:59:36 | Nuoroda

patariu nusipirkt knyga "Biologija" J. Martinioniene, L. Lapinskaite, P. Stankeviciene. Cia tikrai visas kursas yra, ir beveik identiskai atitinka VBE programa. As bent jau kai mokiaus egzui, atsispausdinau is interneto programa ir punktais pagal ja mokiaus, ta knygele visa idemiai perskaiciau, uzteko 5 dienu ir egza islaikiau 80 balu, jei 7 dienas skirsit, gal i 100 islaikysit, sekmes ;)

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą