bio 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-05 20:20:09 | Nuoroda

Ačiū už padrąsinimus :) Tik va dar 4 valstybiniam be biologijos laukia:).

Būtų įdomu sužinoti kur ketinate stoti? Atsirastų kolegų stojant? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-05 21:16:54 | Nuoroda

As i KMU slauga noreciau...Bet bijau del to,kad mano chemija bus mokyklinis...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-05 21:17:23 | Nuoroda

O kur tu,Gendaki?

Žinutė parašyta: 2009-03-05 22:39:28 | Nuoroda

Norejau i kmu medicina, tik va nezinau, kaip cia man bus su ta biologija

Žinutė parašyta: 2009-03-05 23:01:44 | Nuoroda
Gendakis rašė:

Norejau i kmu medicina, tik va nezinau, kaip cia man bus su ta biologija

 Idomiai čia tu, nesimokydamas normaliai biologijos norėjai į mediciną ...

Žinutė parašyta: 2009-03-05 23:18:21 | Nuoroda
Indr_e rašė:

 Idomiai čia tu, nesimokydamas normaliai biologijos norėjai į mediciną ...

 negali sakyti, kad visiškai nesimokiau, taciau nesiruosiau biologijos egzminui

Žinutė parašyta: 2009-03-06 01:33:05 | Nuoroda

@Muuuuu

As irgi turiu planuose VU MF, taciau nespjaunu ir i KMU. Viskas priklausys nuo konkursiniu eiliu: KMU valstybes finansuojamas studijas rasysiu pries VU mokamas

Žinutė parašyta: 2009-03-06 13:15:26 | Nuoroda

as tai veterinarine medicina i lva:) 

Žinutė parašyta: 2009-03-06 14:45:41 | Nuoroda

Aš pimu numeriu rašysiu greičiausiai VU MF Kineziterapija , o antruoju LVA vet. med. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-06 18:05:49 | Nuoroda

Tai su chemijos mokykliniu i KMU jau be sansu istot? ech...;(

Žinutė parašyta: 2009-03-06 18:26:27 | Nuoroda

siemet kaip niekad daug (manau) i medicina, odontologija staukianciu.. reik laikyt kumscius uz gerus egzaminu balus ir tai, kad gydytoju gyvenimas pageres, kai mum jau reikes dirbti ;):D o biologijos egzaminas, kaip niekad gasdina, ypac, kai tas balas tapo toks svarbus- kalikam gerai- viska iskalt gali, o ka paprastiem mirtingiesiem, kurie kartais patinget nori , t.y. pailset? :D

matyt reikia ismokt mokytis, nes jei i VU instosiu teks moket mokytis :D

Žinutė parašyta: 2009-03-06 18:39:27 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Tai su chemijos mokykliniu i KMU jau be sansu istot? ech...;(

 Sansu visada yra, bet reikia laikyti ir biologijos egzamina, nes to reikalauja naujosios priemimo taisykles

Žinutė parašyta: 2009-03-06 21:04:34 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Tai su chemijos mokykliniu i KMU jau be sansu istot? ech...;(

 Juk nebūtinai skaičiuoja chemijos egzaminą. Jei laikai matematikos valstybinį tai šansai labai geri. Tada chemijos tik metinį skaičiuos.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-07 10:21:34 | Nuoroda

mano planuose nera matematikos egzamino,nes nesiseka man ji..tai,kad teks labai gerai islaikyt biologija...tada kazkaip gal ir lengviau,ir didesni sansai istot bus... i valstybini chemijos nesiryztu eit..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-07 13:51:26 | Nuoroda

Lunaria---->As taip pat i KMU noriu,bet irg laikysiu chemijos mokyklini...O matkes vapse nelaikysiu...Bet manau,kad svarbiausia-gerai islaikyt bio valstybini Viltis mirsta paskutine...Beje,tu nori i medicina ar kokia kita sriti?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-07 16:38:15 | Nuoroda

Laikom tuos pacius egzaminus,kaip matau:) o tu matieka a lygiu turi? As i kineziterapija noriu.. o tu?

Žinutė parašyta: 2009-03-07 16:56:52 | Nuoroda

@Muuuuu

Del medicinos apsisprendziau ganetinai seniai
Is esmes del to, kad anksciau ar veliau gali tapti nepriklausomas - dirbti pats sau, o ne lieti devynis prakaitus tam, kad lobtu kazkas kitas  Be to, medicina, kitaip nei, pavyzdziui, kokia prekyba, yra labai pastovus, klientu apektu, verslas. Juk kuo toliau, tuo musu visuomene tik labiau sens ir sirgs. Dar buvo minciu del teises, taciau kontingentas sioje srityje visai kitoks, nei tas su kuriuo as noreciau sieti savo gyvenima

Be jokios abejones, jei nesisektu biologija ir chemija, apie sia sriti nebuciau mastes  O is Kauno problemos nedarau - butu proga istrukti is namu ir sparciau socialiai subresti

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-07 17:02:49 | Nuoroda

Sokoladinis------labai motyvuotas esi,o tai yra labai gerai:) medicinos studijos sunkios,bet kartu ir idomios;) kazkodel stebetinai daug besirenkanciu sias studjas ir KMU...konkurencija auga kasdien;D tik idomu ar cia pasaukimas,ar prestizo reikalas i ta KMU patekt?:)

Žinutė parašyta: 2009-03-07 17:30:03 | Nuoroda
shakute rašė:

siemet kaip niekad daug (manau) i medicina, odontologija staukianciu.. reik laikyt kumscius uz gerus egzaminu balus ir tai, kad gydytoju gyvenimas pageres, kai mum jau reikes dirbti ;):D o biologijos egzaminas, kaip niekad gasdina, ypac, kai tas balas tapo toks svarbus- kalikam gerai- viska iskalt gali, o ka paprastiem mirtingiesiem, kurie kartais patinget nori , t.y. pailset? :D

matyt reikia ismokt mokytis, nes jei i VU instosiu teks moket mokytis :D

 

 Tai, kad visi vienodi.Nėra nei kalikų nei nekalikų.Arba mokaisi arba ilsiesi.Geriausiai yra turėti griežtą dienotvarkę- kada ilsiesi ir kada mokaisi...o visi vienodai nori patingėti.

Žinutė parašyta: 2009-03-07 18:20:15 | Nuoroda

@Lunaria

Na, asmeniskai man KMU yra planas B

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą