Istorija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:08:44 | Nuoroda

Kas istoriją laikote? Kaip ruošiatės? Ar tvirtai jaučiatės?:)

Žinutė parašyta: 2008-12-17 21:51:31 | Nuoroda

Tikrai netviratai, jaučiuosi net pamatų neturinti:) Pagrindinis mokymasis - prieš pamoką persiskaityti temą. Šiuo metu pradedu pasiskaitinėti ir iš įvairių šaltinių, platesniam supratimui.  Turiu viltį, kad per ta savaitę iki egzamino pasėdėjus prie politologijos pasiruošti sugebėsiu. Žinoma, daug nesitikiu. :))

Žinutė parašyta: 2008-12-18 23:04:01 | Nuoroda

Pasiruošimas juodas. Tarp knygų ir papildomos literatūros. Kadangi istorijos egzaminas man svarbiausias, tai negaliu susimauti..

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2008-12-19 14:10:52 | Nuoroda

Kur planuoji stoti? Koks pazymiys iseina? man taip pat istorija labai svarbi, bet kazkaip dar neina prisiversti labai mokytis. Be temos perskaitymo, tai nieko daugiau ir nedarau :( Kolkas :D

Žinutė parašyta: 2008-12-19 18:24:53 | Nuoroda

Siaipspecialiai siam egzaminui nesiruosiu nors man jis ir yra svarbiausias, kartais paskaitau vadoveli ir tiek, po kolkas istorijos turiu devyneta, o is egzamino noretusi gauti ne maziau 70 balu, jai ehzaminus isilaikysiu gerai, bandysiu stot i archeologija arba etnologija...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2008-12-19 18:26:13 | Nuoroda

Blyn kiek klaidu palikau...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2008-12-19 21:51:00 | Nuoroda

Jei ten klausimas man buvo, tai istorijos išeina 9, o stosiu arba į kultūros istoriją, arba filosofiją :]

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2008-12-20 14:42:25 | Nuoroda

Istorija, tai dalykas dėl, kurio turbūt mažiausiai pergyvenu, tikiuosi, tai neišeis į blogą. Jau baigiau kartoti senovės istoriją, viduramžius, o mokykloje šaltajį karą einame.

Žinutė parašyta: 2008-12-20 19:09:52 | Nuoroda

Šaltąjį karą? :O Mes dar antro pasaulinio nepradėjom....

Žinutė parašyta: 2008-12-22 23:25:50 | Nuoroda

Simao, senovę, viduramžius pasikartojai. aš net nenutuokiu aš nieko neatsimenu iš ten, nebent kamurabį ir gutenbergą. šakės kokia aš beviltiška. žinau tik tai, ką šiemet mokėmės[nuo pirmojo pasaulinio]O visa medžiaga man ant lėkštutės tiesiog padėta, pilna visko turiu. Matyt Dievulis valios nedavė :D Bet aš galiu, aš dar parodysiu ką moku!!! :)

p.s.mes irgi šaltojo karo eigoje randamės. t

Žinutė parašyta: 2008-12-23 14:53:31 | Nuoroda

Tai jūs anksčiau kartojimą pradėsit greičiausiai.. O kaip jūs, gal po kelias temas per pamoką imate?

Žinutė parašyta: 2008-12-23 21:48:52 | Nuoroda

Mes irgi dar nepradėjome anto pasaulinio karo, bet mokytoja sakė kad su programa spėjam, todėl per daug nesijaudinu :) Dėl mokymosi.. Mums per kelias pamokas yra išdėstomos temos, o kitas pamokas darome dokumentus.

Žinutė parašyta: 2008-12-26 17:19:11 | Nuoroda

Sveikuciai :) Na ir man teko tas dziaugsmas siemet laikyti istorijos egzamina :)) Ruostis pasakysiu atvirai , kad nesiruosiu ... Griauztis irgi nesigriauziu del to :D Kazkaip isijunge jau tas "pohuizmo rezimas " :P Atrodo , kad jau nebeverta net mokytis...

Žinutė parašyta: 2008-12-27 19:46:21 | Nuoroda

 nuu čia greičiau mokytojai yra ant mūsų isijungę poxuizmo rėžim;D jau prarado viltis, kad ko per 11 metų neišmokom to per  paskutiniuosius neišlaižysim;D na o šeip, pati ruošiuos, mokaus, aišku pritingiu kartais,ai bet gal išlaikysiu kaipnors , gi viltis - durniukų motina:)tad nenukabinkit nosių;D

Žinutė parašyta: 2008-12-28 20:23:19 | Nuoroda

sveiki visi  ohoho, kaip visi čia esantys pažengę, mes tai dar tik tarpukarį mokomės..matyt neliks laiko kartojimui  vienintelė viltis - modulis, gal per jį kartosimės.. o dėl mokymosi tai nežinau.. aš, asmeniškai, gavau daug knygų iš pusseserės, kuri pernai baigė.. šiaip galėčiau patarti Nijolės Letukienės ir Jono Gineikos knygą "Istorija.Politologija. Kurso santrauka istorijos egzaminui". Man tai ji patinka, nes nėra jokių "pasakėlių", sistemingai išdėstyta tik tai, kas svarbiausia.. taip pat yra tam tikrų terminų paaiškinimai ir asmenybių aprašymai.. Išdėsčiau čia kaip koks prekybos agentas    

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2008-12-29 22:45:22 | Nuoroda

Istorija Politologija iš tikrųjų labai patogi ruošiantis egzaminams :) Viena iš mano parankinių.

Žinutė parašyta: 2008-12-30 13:14:23 | Nuoroda

Tai ir mes tarpukary... Man tai jau tokia nuojauta ir anksciau buvo, kad velkames truputi. Kiek cia beliko laiko , o dar visa knyga liko.

Žinutė parašyta: 2008-12-30 13:17:22 | Nuoroda

Del knygu. Tai dar viena gera santrauka yra V.Joniskio Istorijos ir politologijos zinynas. Jaukesne man ji uz letukienes, tik cia trukumas vienas, kad asmenybiu ir savoku nera

Žinutė parašyta: 2008-12-30 17:06:15 | Nuoroda

Bronislovas Banys, Violeta Kriščiūnienė, Aušra SkardžiukienėUžduotys ir testai Vilnius Rosma.

Gal kas turite, žinote šitos knygelės atsakymus? Bent jau testų. Būčiau be galo be krašto dėkinga.

Žinutė parašyta: 2009-01-03 01:24:49 | Nuoroda

deja neturiu, candela  na, bet gal gerai, kad naujuosius laikus baigsim pries egzus, nes vis tiek iš jų 40proc.egzo klausimų.. tai gal daugiau žinių galvoj liks

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą