Patarkit išspręsti problemą...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-11 01:04:59 | Nuoroda

Aš esu dvyliktokas laikysiu valstybinį lietuvių, bet yra vieną problemą man su stilium ir logika yra problemų gal patartumėte ką daryti? Duotą tekstą išanalizuoju normaliai tik va problema su stilium, kuris nuima daug balų ir kenčia pažymys. Gal kas patarsit ką daryt tokia problema???

Žinutė parašyta: 2009-01-12 21:54:45 | Nuoroda

Daugiau skaityk knygu gal, nu ka as zinau..

Žinutė parašyta: 2009-01-13 19:50:40 | Nuoroda

atsiverti kalbos kulturos vadoveli ir mokaisi, ka galima sakyt, o ko ne :) man rodos kitokio jokio budo nera.

Žinutė parašyta: 2009-01-14 18:07:26 | Nuoroda

na manau jog reikia daug skaityti ir bendraujant netgi internete su draugais ar siaip rasant kokiuose forumuose, stengtis rasyti taisiklingai ;) galbut bent kiek pades.

Žinutė parašyta: 2009-01-15 22:20:43 | Nuoroda

Bandyk skaityti kitų interpretacijas, atkreipk dėmesį į išsireiškimus. Reikia skaityti atidžiai, gal net po kelis kartus. Dar vienas labai naudingas dalykas - gavus ištaisytą darbą visada išsinagrinėti savo klaidas. Išsinagrinėti taip, kad daugiau tokių pačių nedarytum, nes jos labai dažnai "keliauja" iš vienos interpretacijos į kitą :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą