Del papildomu balu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-29 20:34:38 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausimeli:) Vdu universitete pastebejau, jog duodami 4 balai tarptautinio konkurso 1-3 vietos nugaletojams, teko 12 kl dalyvauti vokieciu tarptautiniame konkurse ir uzimti 1 vieta. Butu idomu suzinoti, kada tuos papildomus baliukus prideda? juk kai surasai specialybes papildomam lape tai ten neparasysi tu papildomu balu, o galbut jie turetu didele itaka....kaip ten viskas vyksta? aciu uz atsakyma :)

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-02-03 21:06:16 | Nuoroda

jo tikrai būtu idomu sužinoti kas kaip ten bus :D

Žinutė parašyta: 2009-03-10 22:36:06 | Nuoroda

O jei aš noriu į VU (žurnalistika) ir esu olimpinės sporto šakos Lietuvos suaugusių čempionė? Kiek balų prisideda?

Žinutė parašyta: 2009-05-21 13:25:27 | Nuoroda

gausiu, tikriausiai, vieną varganą taškelį už filologų respublikinį :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:35:09 | Nuoroda

blyn,as 2 metus kaliau LJMM, i baigiamaji vaziavau,belenkiek pinigu sukisau, o dbr per ta rpakeikta Steponaviciu balu neprideda uz tokias mokyklas. norisi klykt :/ jei pritruks kokio vargano taskelio iki mano tikslo tj nuprotesiu :(

Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:30:22 | Nuoroda
gretuse rašė:

blyn,as 2 metus kaliau LJMM, i baigiamaji vaziavau,belenkiek pinigu sukisau, o dbr per ta rpakeikta Steponaviciu balu neprideda uz tokias mokyklas. norisi klykt :/ jei pritruks kokio vargano taskelio iki mano tikslo tj nuprotesiu :(

Labai teisingai Steponavičius padarė, aš irgi pasisakau prieš taškų pirkimą. O pats į LJMM stojau ne dėl jų, ir dabar veikei sumažės LJMM populiarumas, nes stos tik tikrai motyvuoti mokytis mokiniai.

  • Muzika / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-05-25 00:30:05 | Nuoroda

Juk stojant būna nurodyta, už kokių dalykų olimpiadas skiriami balai...

Aišku jog jei stosi į profesija niekaip nesusijusią su vokiečių kalba, balų už tai negausi papildomų.

Žinutė parašyta: 2009-05-25 21:19:23 | Nuoroda

kayen, pirma paskaityk ko klausiama po to atsakinek.

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-05-25 21:20:49 | Nuoroda

zinau kad stojant ir i nesusijusia su vokieciu kalba specialybe bus balai pridedami...nes konkursas- tarptautinis, ir neklausiau. O domejausi apie vygdoma tvarka.

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą