Geografijos egzas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-04 17:53:26 | Nuoroda

as irgi noriu lengvo bet kas ten zino kaip,o kaip ruosiesi egzui?nes tikrai as bent jau per sitiek metu,kad ir mokiausi gegeg nes ji man patinka isejo 9 bet rimtai nieko neatsimenu zalia;DDDpagrindai buvo o db isgaravo kai jau reikia ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-02-04 18:16:04 | Nuoroda

Konspektus mokausi ir atlasus vartau, visas mano mokymasis kolkas... atrodo, kad nelabai ka ir moku.... siaubas, fobija man jau egzu  as irg turiu 9-10 bet kas is to...nieko nereiskia cia tie pazymiai..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-04 20:24:44 | Nuoroda
daisygirls rašė:

as snd rasiau bandomaji:D buvo ziauru... buvo praejusiu metu pakartotine sesija

 as rytoj rasau is pakartotines sesijos kokios uzduotys buvo?labai sunkus?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-04 20:43:34 | Nuoroda

teisingai pasakyta kas is to pazymio jei nei bum bum ;Dna pas mus mokytojai daznai sako kad jus pagrindu neturit ar dar ka ,nors ir pazimys geras ;DD

Žinutė parašyta: 2009-02-04 20:50:05 | Nuoroda

As tai nezinau as ir turiu..na orinetuojuos ten daugmaz , bet tik tiek ;D bet vis delto, man patinka ta geografija ;D o tu nori stot i ja?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-04 20:57:56 | Nuoroda

jo noreciau jei pasiseks na dar noriu i turizma ir reakreacija traukia kaip ir geografija.Bet av man bus tai sunku birzelio 10 iste laikysiu o 11 jau gege tai panikos bus..Jau prasiddea.Atrodo is viso ar ka moku  na zinoma nenuvertinu.Nesu vundenkirde mokslams gabumu tiek neturiu bet ziniom pastangom pasiekiau tai tikiuosi ir egzaus silaikysiu ;-]

Žinutė parašyta: 2009-02-04 21:06:12 | Nuoroda

Na pakartotine sesija siaip nebuvo jau tokia sunki, kai viska moki...:) Reikejo azimuta apskaiciuoti,atstuma Testas lengvas buvo:)

 

Man is geografijos astuoni isejo, bet siaip pas mane mokytoja labai griebia... kontroliniu daug, tie kontroliniai tikrai ne is lengvuju rasom is tusciu zemelapiu ir t.t:)

Žinutė parašyta: 2009-02-04 21:23:41 | Nuoroda

Nekas, nekas...neprotingai sudelioti tie egzai, tarkim istorijos ir geografijos.... grisiu po istorkes, protas nebeveiks, jausies insunkta visa, o dar kartotis...

Mes irgi darydavom anksciau is tu tusciu zemelapiu, noreciau ir vel, butu gerai prisiminti, bet gal kai bus kartojimas vel darysim :)

Patikek, o mano mokytoja duoda kokius kontrolinius, na ne kad ne i tema, bet panasiai.... siandien rasem vel, tai gal is 11kl, tiksliai zinojau 3 ar 4... tada kitus galima sakyti kuriau..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-04 21:37:11 | Nuoroda

mano tai mokytoja per pamokas nieko gero nesimoko pakartoja tapaty kas knygoij bet va pvz tokia bisky trenkta,gaili ir pazymiu,as tai buvau nustebus,kad as laikau  gegeg vaikstau i jos pamokas mokausi,o viena tokia visai nevaiksto beveik nors laikis egza ir nerupi,bet mokytoja isvede 8..o kad mums duotu zemelapiu pas mus tai net to nera

Žinutė parašyta: 2009-02-04 22:14:40 | Nuoroda

Gal kokie giminystes rysiai sieja, tai ir isskiria, nors tai tikrai nesazininga...... na, man irgi dabar ju neduoda, ta pati, kas knygoj pakartoja ir viskas ir dar nesamoingesnius kontrus duoda... jau visis zino pries kontra ta..ko galima tiketis..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-05 14:51:35 | Nuoroda

man pats lengviauias dalykas yra tusti zemelapiai...  mes 11 klasej daug tokiu darydavom per kontrolinius tai 10 kiauras isejo  siandien rasem is pakartotines sesijos...tai tikrai toks nesunkus...bet jau zinau kur padariau kvailu klaidu... reikes ateity pasimokyti atidumo ir labiau susikaupti  

girdejau kad labai svarbus dar yra lietuviu kalbos egzas stojant... kaip jums mergaites su lietuviu? kiek isejo siemet?

Žinutė parašyta: 2009-02-05 15:26:33 | Nuoroda

Ir as girdejau, kad lietuviu svarbus.. man tai gal visai ir gerai, 9 isejo..  o tau kiek?

Žinutė parašyta: 2009-02-05 18:18:38 | Nuoroda

devynis turi? Tai turbut super moki, nes pas mane klaseje tik du astuntukai, tai pats didziausias pazymis klaseje isejes...Man sesi isejo...

Labai griezta mokytoja

Žinutė parašyta: 2009-02-05 18:22:09 | Nuoroda

Interpretuot tai moku, bet nevisada suprantu minti :) seip... net neisivaizduoju kiek galeciau egzo gaut, mano gabumai yra 8 verti, tai cia taip tik pasiseke.. nesu turejus zemesnio uz 8 niekad :)

Na, mano irgi griezta ir jama jauti uz ragu tikrai...

Žinutė parašyta: 2009-02-06 10:37:00 | Nuoroda

Na tada aisku:) sekasi tau :) kad man taip

Žinutė parašyta: 2009-02-06 18:52:20 | Nuoroda

sveikos, as ir zadu stoti kzkur su geografija, vienas dalykas ,kur mane lb domina :)

Žinutė parašyta: 2009-02-06 20:36:23 | Nuoroda

Kiek musu jau daaaug!!! jegu!!! bet ale kiek konkurentu cia man atsirado  juokauju zinoma

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-06 21:10:58 | Nuoroda

man ydomu,kai gege studijuoji ar daug matkes buna,nes ant mates prastai man ji sekas jai gabumu nera ;DDDbet gege lb traukia

Žinutė parašyta: 2009-02-06 22:43:34 | Nuoroda

Man irgi lygiai taip pat, gavau bandomo 5..... o gege tai irgi traukia labai, patinka man ji ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-06 23:40:48 | Nuoroda

o mes dar tik bandoma laikysim mates va laikem anglu  bandomaji

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą