Geografijos egzas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-07 10:48:30 | Nuoroda

jo bus aukstoji matematika lb sunki bet isgyvensim man 9 is lietuviu isejo...dabar laukiu geografijos bandomo rezultatu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-07 12:01:38 | Nuoroda

tai jei bus jauciu nestosiu nes nepavesiu nes tikrai matke nemano jegom nesamone

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-07 17:13:55 | Nuoroda

visur aukstoji matematika labai sunki ir ji visur yra  aisku nebent stotum i visiskai humanitarinias studijas o geografija studijuojant reikia ir fizikos ir chemijos ziniu, ne tik matematikos...

Žinutė parašyta: 2009-02-07 23:46:41 | Nuoroda

Manes tai visai negas(z)dina kaip nors issikapstyciau is tos matematikos pirma pusmeti... vien del jos nestoti, nesamone..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-08 00:46:45 | Nuoroda

o mane gasdina pykstuosi tiek su matematika tiek su chemija bei fizika

Žinutė parašyta: 2009-02-08 11:16:21 | Nuoroda

Fizika ir man peilis....nuo 10kl jos jau nebesimokau..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-08 16:11:20 | Nuoroda

as irgi... tai kaip reikes mokintis ja universitete neisivaizduoju

Žinutė parašyta: 2009-02-08 16:45:25 | Nuoroda

man matieka ne kas...Chemija siaip dar dabar mokinuosi...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-08 19:33:19 | Nuoroda

visos zadat i univerus?

Žinutė parašyta: 2009-02-08 20:31:00 | Nuoroda

Jo, i VU.. moket teks, jei istociau...seip dar VPU lieka, bet ten labai labai nenoriu...del liaudies kokia ten susirenka

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-08 21:48:12 | Nuoroda

pas mane situacija tokia pat...noriu VU, jei neiseis tada i VPU

Žinutė parašyta: 2009-02-08 22:08:12 | Nuoroda

Tai kai istosim pasisakysim kur, tada pradesim pazindintis, kad butu drasiau

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-14 15:37:15 | Nuoroda

jo butinai

Žinutė parašyta: 2009-02-20 01:16:05 | Nuoroda

peržiūrėjau kelis forumus ir pastebėjau, kad geografai labai išsibarstę... siūlyčiau visiems į vieną temą rašyti, būtų lengviau vieniems kitus susigaudyti...

dabar dėl pasiruošimo egzaminui. būtinai mokykitės pagal egzamino programą, būtinai persispręskit visus kiek tik gausite senus egzaminus. stenkitės ne tik iškalti faktus, bet ir mokykitės analizuoti, interpretuoti. galiu pridurti, kad jei mokysitės vien iš mokyklinių vaovėlų, informacijos gali šiek tiek pritrūkti, patarčiau pagal galimybes pasivartyti ir papildomos literatūros, pvz labai gera knyga gamtinei geografijai A. Basalyko "Žemė - zmonijos buveinė". taip pat sekite naujausius įvykius, kurie gali būti susiję su geografija.

ir dar... galiu pasirodyti kaip sena filologinė žiurkė, bet... jei jau ruošiatės stoti į geografijos specialybę, pamirškit visas giešas, geges, giges ir kitokias bjaurybes. yra vienas vienintelis ir pats gražiausias žodis - geografija ;) ir nesijuokit iš manęs, aš esu užkietėjusi geografė, gyvenu vien šiuo dalyku ir galiu pasakyti, kad visi geografai yra šiek tiek pamišę žmonės, romantikai, svajotojai... kaip gi kitaip galima pasirinkti tokią specialybę... na, jau pakankamai nuklydau į lankas

Žinutė parašyta: 2009-02-20 01:26:35 | Nuoroda

dar kažkas rašė apie matematikos, fizikos ir chemijos vargus studijuojant. žinoma, jei nieko nesimokysi, turėsi problemų. bet net neturint jokių pagrindų iš mkyklos (nekalbu tik apie elementaraiusius matematinius +- veiksmus) ir universitete mokantis, problemų kilti neturėtų. viską, ką reikia, dėstytojai išdėsto per paskaitas ir to absoliučiai daugumai geografijos studentų pakanka. ir manau, kad nestoti į norimą specialybę vien dėl to, kad trečiame semestre bus dėstoma aukštoji matematika, yra kvaila. viskas bus gerai ir viską išmoksite, jei tik įdėsite bent kiek pastangų. juk daugelis geografų tik įstoję sužino, kad kažkada turės mokytis ir matemetiką, ir chemią, ir fiziką, o nuo dešimtos klasės nebūna jų mokęsi. na ir kas? aišku, būna ir skolų, tai neišvengiama, bet būtinai reikia pasakyti, kad skolas renka dažniausis tokie žmonės, kurie į universitetą ateina ne stuidijuoti, o studentauti.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-20 21:46:18 | Nuoroda

bet siemet mums labai idomiai su tais priemimais bus... viskas keiciasi ir neaisku ar pirmakursiams bus geraiu ar blogiau po siu svietimo reformu

Žinutė parašyta: 2009-02-21 04:59:31 | Nuoroda

na, manau ir taip aišku, kad tai ne švietimo, o pinigų plovimo reforma... dabartinis ministras visiškai nekompetetingas, iš jo ko paklausi, to negausi, ko nors paklaustas mikčioja kelias mintinai iškaltas frazes, vargu ar pats supranta ką kalba. nemanykit, kad aš iš  tų, kurie nuolat skundžiasi kiekvienu mūsų politikų žingsniu, tačiau ponas steponavičius tikrai sėdi ne savo vietoje ir jo bei kitų atsakingų pareigūnų palaiminti sprendimai aukštąjį mokslą varo į kapus... visų pirma, kaip reikėtų suvokti tą faktą, kad stengiamasi sumažinti žmonių, įgysiančių aukštąjį išsilavinimą, skaičių? arba tai, kad dirbtinai bus sužlugdytos mažiau populairios studijų programos, kad ir ta pati geografija... ir tai, kad abiturientai, kątikišlindę iš po tėvų sparnelio (niekas neįsižeiskit, aš čia iš asvo patirties;) ir nesuvokiantys, ko iš tikrųjų nori gyvenime, nulems aukštųjų mokyklų ateitį? gerai, visi "studentų krepšeliai" nukeliaus į ekonomiką, teisę, mediciną, gal dar pora technologinių specialybių vgtu. o juk visos kitos studijų prgramos, gal net ištisi fakultetai ar net universitetai bankrutuos. ir vien dėl to, kad abiturientai negauna elementariausių žinių apie studijų programų įvairovę. na, kad ir vu gamtos mokslų fakultetas. kiek studijų programų iš šio fakulteto galėtų išvardinti eilinis šių metų laidos abiturientas? arba koks procentas abiturientų apskritai žino, kad egziztuoja toks galmtos moklslų fakultetas? o ekonomikos arba teisės fakultetas? manau, du pastaruosius įvardintų 100% abiturientų, o VU GMF tik tie, kurie domisi konkrečia specialybe, tik labai siaura suinteresuota grupė. taigi, mažiau populiarių specialybių studentai dėl naujos tvarkos, nustatytos švietimo reformos, paprasčiausiai rizikuoja savo ateitimi. juk kitais metais, nesurinkus pakankamai studentų krepšelių, daugelis tokių studijų programų taps nuostolingos, dar kitais metais gal jau ir bankrutuos. štai kur veda nauja švietimo reforma... o nauja mokėjimo už mkslą tvarka... didesnio absurdo ir būti negali... trūksta pinigų? - pačioje savarankiško gyvenimo pradžioje pradėk klimpti į skolas, prasiskolink banakms tūkstančius, kad galėtum susimokėti už mokslą, o jei tau pavyks ir tavo studijų programa bankrutuos, kai tau iki mokslų pabaigos bus likę vieneri metai ir tu paprasčiausiai neįgysi jau ranka beveik pasiekto laipsnio, negausi net valytojo darbo, kurį dirbti jau dabar reikia mokėti bent dvi užsienio kalbas ir mažų mažiausiai turėti bakalauro išsilavinimą. negaunant net prasčiusio darbo, negalėsi grąžinti paskolų, o tada...

na, aš eilinį kartą nuklydau į pievas, bet jau ne pirmą kartą pastebiu, kad dabartiniai abiturientai nepekankamai įvertina esamą padėtį, tai ir  nesusilaikiau neišreiškusi savo nuomonės...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-21 12:23:33 | Nuoroda

kodel taip sakai kad viska reikia kalt dauguma kad nezutenka knygu mokykliniu?Juk jei patinka geografija tai mokiniesi malonumui savo ir nekali visko njeuagi toks egzas sunkus..islaikyti galima o desimtuka sunkiau gauti..

Žinutė parašyta: 2009-02-21 17:52:50 | Nuoroda

>> saulluze

gal mane neteisingai supratai, aš kaip tik turėjau omenyje, kad nereikia iškalti sausų faktų iš vadovėlių, geografijos egzamine reikalingas mąstymas, analizavimas. o dėl egzamino išlaikymo... galima išlaikyti ir iš bendro išprusimo, tik pažymys tokiu atveju ne būtinai bus 10. o čia kiek supratau, rašė zmonės, norinys stoti į geografiją, tai aš lyg ir bandau patarti, kaip per eggzaminą užsitikrinti dešimtuką. geriausias receptas - žinojimas, kas laukia (dėl to patariau spręsti senas egzaminų užduotis) ir papildomos žinios, kurios užtvirtintų mokykloje gautus pagrindus, gal net užpildytų likusias spragas...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-22 12:33:08 | Nuoroda

>> jibuty

na taip teisingai..o kur pati geografija studijuoji,kuriam kurse?as istikruju va savo nuomone pareiksiu..neturiu ten dideliu gabumu tiems mokslams,bet va savo pastangom daug idedu lb darbo..dvyliktoij klaseij ir siekiu.Tik zinoma pas mane ir taip kad kartais iskalu viska mintinai,nors taip blogai,bet kaip ismint prisimint viska,daug kartu skaityt tai savaime isminsi ??tiesiog realiai mastau ir galvoju geografija patinka zinoma spragu yra ka kartotis..Bet vienoij srity man geriau iseina kai buna tikslus klausimai,o intenpretuoti yra sunkiau kaip tada elgtis egze???ne visiems tas didelis protas duotas..vieniem tdenka pasedeti pasitengti,kitiems nereikia to.Ir lb buna apmaudu kai i tavo vieta pretenduoja koks nors bukas uz tevu sumoketu pinigus....Beje buvau litexpo parodoij ir klausoau apie geigrafija dabar jau ir istorija reikalinga susijusi su geografija...


Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą