Lietuviu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:22:52 | Nuoroda
Smilga ilga rašė:

As pati lietuviu kalbos interpretacijos nespejau perrasyt i svarasti, ir teko panikos busenoj graibstyt is kiekvienos juodrascio pastraipos po sakini. Iki siol itariu, kad kazkoki geros sirdies vertintoja sugraudino mano drebancios rankos rasliava ir jis zvilgtelejo i juodrasi.. Nors oficialiai jo  vertint negalima.

 Laiko interpretacijai truko ir man.  Vos vos spejau perrasyt, o rasydamas i svarrasti belakaip skubejau,primaliau ir ,savaime aisku, zioplu klaidu priveliau.Mazdaug 1-2 min turejau,per kurias interpretacijos pradzia pasitikrinau pramesdamas ir zodzius iki ribos suskaiciavau kad tik riba pazymet galeciau, bet tas skubejimas nieko gero nedave,taciau ant 87 istempiau. Todel manau kad tie kas mano darba vertino tikrai neziurejo i juodrasti ,turbut nepastebejo bruksnio kur as riba pazymejau, o vertino tik tiek ,kiek suprato mano makalyne svarrastyje. 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:23:02 | Nuoroda
Medix rašė:
siestaa rašė:

tiems, kam siandien bus isleistuves, linkiu :

asaros veide viskam kam bloga nuplauti,

sypsenos, viskam kas gera, priimti.

rankoje -atestatas, o zmogaus viduje- savo remuose netelpantys jausmai . 

taip gera buti jaunam. visada  turekite pirmu kartu. (hug)

 

P.S.svenciam iki saules patekejimo ir....visa gyvenima

 taip anksti isleistuves pas jus?:) fainai..;D

 kam anksti o kam jau nelb..;D jau man isleistuwes praeita sawaite buwo,na kaip pas mane anksti,tj iswis pasnk beweik taip ner,plius aisku nesamone buwo swest nznant dr puse rezu...ir be atestato...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:51:55 | Nuoroda
Leeee rašė:
Medix rašė:
siestaa rašė:

tiems, kam siandien bus isleistuves, linkiu :

asaros veide viskam kam bloga nuplauti,

sypsenos, viskam kas gera, priimti.

rankoje -atestatas, o zmogaus viduje- savo remuose netelpantys jausmai . 

taip gera buti jaunam. visada  turekite pirmu kartu. (hug)

 

P.S.svenciam iki saules patekejimo ir....visa gyvenima

 taip anksti isleistuves pas jus?:) fainai..;D

 kam anksti o kam jau nelb..;D jau man isleistuwes praeita sawaite buwo,na kaip pas mane anksti,tj iswis pasnk beweik taip ner,plius aisku nesamone buwo swest nznant dr puse rezu...ir be atestato...

 kaip keista

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:15:09 | Nuoroda

joa,znau kad keista,bet pas mus taip wisad,nepatinka man ir iswis taip laukta swente praejo ziauriia greitai,ziauriai...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:34:50 | Nuoroda
Leeee rašė:

joa,znau kad keista,bet pas mus taip wisad,nepatinka man ir iswis taip laukta swente praejo ziauriia greitai,ziauriai...

 man ta naktis buvo trumpiausia gyvenime ;D net Joniniu naktis tesiasi man ilgiau, nors praktiskai yra trumpesne ;D gera buvo...oi gera... :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-06 21:44:04 | Nuoroda

joa,sutinku su tawim,tos walandos prabego kaip minute....

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:54:32 | Nuoroda

ziuriu jum visiem truko laiko, o man priesingai, interpretacija buvo baigta kazkur 50min anksciau, o pats nesitikejua ir gavau 77

  • Fizika / VBE 72
  • Istorija / VBE 35
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 77
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2009-07-12 11:46:05 | Nuoroda
EzoTao rašė:
zirzlyss rašė:
wilmoooote rašė:
zirzlyss rašė:

gal kas zinot kas ta "lama duomenu baze, tvarkarascio redagavimas" >>http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html , kas ten yra? Ir jei ten kasnors naudingo, ar imanoma prisijungt, jei taip tai kaip? as esu uzsiregistraves, bet savo duomenis suvedus neieina. gal registracijos numeris , kuri cia reikia ivesti, nera unikalus ISAS kodas? Jei ne tai kas ten yra? . Smalsu :)

 sitas dalykas man irgi rupejo, bet pagaliau issisaiskinau, kas tas registracijos nr ;DD jis turi buti parasytas el laiske, kuri gavai is priemimo komisijos, jei prasyma pildei internetu ;]] siaip kiek ziurejau, ten nieko naujo neparaso, tiesiog tavo pasirinktos studiju kryptys, stojamieji ir kontaktai.

 o tas registracinoj nr yra tas pats kas unikalus isas numeris? jei taip , tai as ji suvedu ir klaida meta. Jei ne tai as kitokio kodo negavau ;///

 Ne tas pats. Unikalus ISAS kodas reikalingas jungiantis prie ISAS sistemos seka: Prašymų registracija internetu -> Priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas Internetinė
Stojančiųjų Aptarnavimo Sistema (ISAS) -> PRISIJUNGIMAS prie Internetinės Stojančiųjų Aptarnavimo Sistemos (ISAS).

Registracijos nr. reikalingas jungiantis prie LAMABPO duomenų bazės. Šitą kodą turi gauti ne su tuo laišku, kai tavo įmoka atpažinama jų sąskaitoje (su ISAS nr., prisijungimo duomenimis ir tt), o su kitu. Jį gausi, kai susidėliosi bent kelias studijų kryptis (arba vieną, jei tiek užsisakęs) ir jie užregistruos tavo pasirinkimus. Aš šitą kodą gavau gerokai vėliau, jis susideda iš keturių skaitmenų - logiška, kad ISAS netinka :)

 

 pas mane irgi tokia problema. tai kaip reikia pildyti blanka kur irasai universitetus, jei negali prisijungti prie ju sistemos? ar ta blanka taip kazkur reikia pildyti ir atskirai jiems siusti?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:05:07 | Nuoroda

nusivyles

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / MBE 9
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą