Lietuviu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-03 19:54:43 | Nuoroda

Tai kaip interpretacininkai ruosiates/ ruosytes egzuj? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-03 20:40:00 | Nuoroda

Mokausi kontekstus ir interpretuoju...

Žinutė parašyta: 2009-05-03 21:40:48 | Nuoroda

Aš tai kai nežinau, ką rašysiu, tai kartoju viską, ką mokykloje kartojam. Manau, spėsim viską pakartoti. O šiaip tai labai stipriai nesiruošiu. Šiandien paskaitinėjau interpretacijų pavyzdžius, ypač apie "Metus" skaičiau. Kažin, jeigu duotų interpretuoti "Metus", man rodos, visai apsiimčiau.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-03 22:47:58 | Nuoroda
Splatt rašė:

Mokausi kontekstus ir interpretuoju...

 o kokius tuos kontekstus?

As tai sumasciau dar susirasyt ivairias mintis apie rasytoju kuryba is tokios knygos ("Literaturos klasikos interpretacijos"). Gal pavyks pritaikyt. Zinoma mokausi rasytoju apie rasytoju kurybos bruozus ir kt. Taip pat skaitinejuosi interpretaciju pavyzdzius. Taciau jas skaitinejant mane apima neviltis, jog nemoku as kuriniu  interpretuot :(  Neseniai rasem badomaja interpretacija, tai parasiau beveik kaip atpasakojima prozos kurinio. Eilerasti bijau interptetuot, nes galvoju, jog galiu ne i ta puse nusiinterpretuot.

Žinutė parašyta: 2009-05-03 23:54:07 | Nuoroda
sikse rašė:
Splatt rašė:

Mokausi kontekstus ir interpretuoju...

 o kokius tuos kontekstus?

As tai sumasciau dar susirasyt ivairias mintis apie rasytoju kuryba is tokios knygos ("Literaturos klasikos interpretacijos"). Gal pavyks pritaikyt. Zinoma mokausi rasytoju apie rasytoju kurybos bruozus ir kt. Taip pat skaitinejuosi interpretaciju pavyzdzius. Taciau jas skaitinejant mane apima neviltis, jog nemoku as kuriniu  interpretuot :(  Neseniai rasem badomaja interpretacija, tai parasiau beveik kaip atpasakojima prozos kurinio. Eilerasti bijau interptetuot, nes galvoju, jog galiu ne i ta puse nusiinterpretuot.

 Gal kvailai nuskambės, bet mokinuosi visus. Labiau dėmesį atkreipiu į žinomesnius rašytojus (jų kūrybos bruožus, laikotarpį, aktualias temas ir t.t.).

Žinutė parašyta: 2009-05-04 17:56:38 | Nuoroda

Durniausia, kad reikia atskirti atpasakojimą nuo interpretavimo  Man irgi taip būna. O šiaip tai mane nervina, kai nežinau ką ten priinterpretuoti, per mažai žodžių gaunasi, arba interpretuoju savaip - kaip netinka ir būna blogai.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-04 22:25:41 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

O šiaip tai mane nervina, kai nežinau ką ten priinterpretuoti, per mažai žodžių gaunasi, arba interpretuoju savaip - kaip netinka ir būna blogai.

 Savaip interpretuoti nėra blogai, jei tai kaip interpretuoji sugebi įrodyti ir pagrįsti tekstu.

Žinutė parašyta: 2009-05-05 16:50:04 | Nuoroda

Gal but kas nors turite kokiu nors protingu rasiniu? :) pasiskaitineti :) jei ka labai lauksiu

Žinutė parašyta: 2009-05-05 17:31:49 | Nuoroda

Na tai matyt, neįrodau gerai.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-05 22:47:19 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na tai matyt, neįrodau gerai.

 Svarbu pasitikėti savimi ir parodyti viską, ką moki. Linkiu tau kuo didžiausios sėkmės! :)

 Žinau  tau taip pat linkiu sėkmės. Ačiū už palaikymą

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-06 18:23:29 | Nuoroda

ar yra besiruosianciu analizuot lyrikos kurini????

Žinutė parašyta: 2009-05-07 07:44:51 | Nuoroda

o mum mokytja mineno kad gali but juknaite, granauskas, vaiciunaite arba marcelijus martinaitis. bet dar gali but skema

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-07 18:49:59 | Nuoroda

kazin ar bebus treciam is eiles egzmaine vaiciunaite..drisciau abejot.

Žinutė parašyta: 2009-05-10 17:41:08 | Nuoroda

O Vaičiulaičio tai bet koks kūrinys gali būt? čia tas, kur Valentiną parašė?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-10 17:52:51 | Nuoroda

Taip. :)

Žinutė parašyta: 2009-05-10 20:49:56 | Nuoroda

pabandom paspelioti,mano manymu 5labiausiai tiketini autoriai:juknaite,granauskas,satrijos ragana,Marcinkevicius.ka jus manote?

Žinutė parašyta: 2009-05-10 20:51:40 | Nuoroda

+skema

Žinutė parašyta: 2009-05-10 21:40:29 | Nuoroda

sveiki, tikiuosi kas nors atkreips i sia mano  zinute  demesi,  ir taip  man labai  pades suzinoti labai  svariu  dalyku. pirmiasia gal  but kas nors turite visu autoriu reikalinu  izangas kurios tiktu.? jei  taip tai buciau  labai  dekingas jai  atsiustumete skype: vassiliausskass arba e-mail:  . Dar vienas dalykas kuris mane domina stai  sie lietuviu  poetai:
S. Geda,
M. Martinaitis,
N. Miliauskaitė,
J. Vaičiūnaitė,
T. Venclova.
tai  is ju gali  buti  ideti  tik  eilerasciai taip? labai  laukiu atsakymo.

na galu  gale dar vienas klausimelis is kiek  galima pasirinkti  rasyti  interpretacija? :D  aciu  labai....

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-05-10 22:37:42 | Nuoroda
dainius.... rašė:

na galu  gale dar vienas klausimelis is kiek  galima pasirinkti  rasyti  interpretacija? :D  aciu  labai....

 Labas. Iš trijų ištraukų

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-11 00:07:02 | Nuoroda
dainius.... rašė:

tai  is ju gali  buti  ideti  tik  eilerasciai taip? labai  laukiu atsakymo.

 Iš jų gali būti ne tik eilėraščiai. Bet koks jų poezijos kūrinys gali būt.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą