Lietuviu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:28:10 | Nuoroda

keista, bet ir po gauto rezultato manau, kad lietuviu kalbos egzo vertinimas yra pernelyg subjektyvus..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:53:58 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
EzoTao rašė:
sokoladinis rašė:
EzoTao rašė:
sokoladinis rašė:

As rasiau rasini pirma tema

 Aš tikiuos, tu į teisę nestoji, nes mane žudo tie tavo šimtukai :D

 Kol neuzsiminei, apie teise negalvojau... bus matyt liepos 18, kur as stoju 

 Žinok, aš tau draugiškai patariu studijuot geodeziją -  labai perspektyvi specialybė, o ir konkursą greičiausiai praeitum... :D :D 

 Tu nesijuok - mano kaimynas geodezininkas vazineja su X5 dabar klojasi kieme trinkeles - prabangias spalvotas klinkerines daugiau nei puse darbo dienos valstybineje istaigoje dirba sau, t.y. matuoja be apskaitos  palydovai, beprotiskai brangi antzemine iranga - tai viso labo tik darbdavio jam suteikti irankiai pasipelnyti o juk istaiga - biudzetine... jie dabar gyvena kaip muitininkai pries 10-15 metu

 bet tu tai saunuolis, beveik visi simtukai :}

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:52:29 | Nuoroda

Liaudis gal žinote kaip rašyti apeliaciją?Ir ar reiks laikyti man dbr Lt MBE? nes neįsivaizduoju kokiu būdu , bet sugebėjau neišlaikyti...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-30 02:53:08 | Nuoroda
Antony rašė:
Lyra* rašė:

67%.. o mokytoja sake,kad buvau verta daugiau.. ;(

 aš irgi. bendras lygis mano buvo kaip studento literatūros. iš didelio rašto išėjau iš krašto.

anglų ir istorija 96%

 67 - uzkeiktas skaicius :D xex...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 08:27:25 | Nuoroda

mano tik 51...lt egzas pats prasciausias is visu, blem kaip cia istot  dbr i MRU dienini, kad ir i mokama

Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:54:04 | Nuoroda

Buvau sutraiskyta :D 35 tegavau sokas man :D nematau logikos :D ka man dabar veikti :D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:00:36 | Nuoroda

gal zinot, kiek mokiniu lt simtukus gavo?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:03:03 | Nuoroda

gal zinot anksciau po kiek laiko pareidavo rezai po apeliaciju?

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:41:09 | Nuoroda

Beligre. Man tas pats buvo... turėjau stiprų 8, o tesurinkau 40.. šokas dar ir dabar, naktį net užmigt negalėjau. Taip ir nesuprantu, kaip tiek gaut galėjau iš lt...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:03:00 | Nuoroda

gavus rezultata labai susinervinau. Rasiau Radauska, eilerasti buvau isanalizavus, su mokytoja issiaiskinus, atsiminiau kaip kas turetu buti... na nezinau,likau labai nepatenkinta....

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:16:19 | Nuoroda
Mante19 rašė:

gavus rezultata labai susinervinau. Rasiau Radauska, eilerasti buvau isanalizavus, su mokytoja issiaiskinus, atsiminiau kaip kas turetu buti... na nezinau,likau labai nepatenkinta....

 Anais metais pas mus buvo tas pats. Mokytoja prieš egzą analizavo eilėraštį ir jis buvo egzamine. Mokinės taip apsidžiaugė po egzo ir pan, tačiau visas džiaugsmas pranyko pasirodžius rezultatams...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:18:44 | Nuoroda

pagaliau ir as suzinojau savo rezultata is lt. siandien 9 val atsiunte. gavau 60, o turejau 54 praeitais metais. neipatingai daug pakilo, bet esu patenkintas. siaip tikejausi 54-73. beveik aukso viduriuka gavau :) su savo rezultatais galvojau stot i odontologija, medicina, bet pamasciau, jog tuscia cia ju. stosiu i LR prezidentus (rofl)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:10:01 | Nuoroda

Net 96 paroviau. Ciuju pridariau rašybos ir skyrybos klaidų kvailų. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:17:57 | Nuoroda
"Binladen" Son rašė:
Mante19 rašė:

gavus rezultata labai susinervinau. Rasiau Radauska, eilerasti buvau isanalizavus, su mokytoja issiaiskinus, atsiminiau kaip kas turetu buti... na nezinau,likau labai nepatenkinta....

 Anais metais pas mus buvo tas pats. Mokytoja prieš egzą analizavo eilėraštį ir jis buvo egzamine. Mokinės taip apsidžiaugė po egzo ir pan, tačiau visas džiaugsmas pranyko pasirodžius rezultatams...

 

KEISTA LABAI ...as tai to eilerascio nebuvau analizavus. bet siaip gerai suprantu Radausko kuryba ir megstu poezija. as taip pat manau, kad vertinimas lb subjektyvus.
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:18:57 | Nuoroda
sheli rašė:

gal zinot, kiek mokiniu lt simtukus gavo?

 

man irgi labai idomu , kiek gavo simtukus. taciau sios info niekur nepavyko rasti ;///
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:05:13 | Nuoroda

ar yra tokiu kurie rytoj perlaikot lt ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:06:56 | Nuoroda

gal kas zinot kas ta "lama duomenu baze, tvarkarascio redagavimas" >>http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html , kas ten yra? Ir jei ten kasnors naudingo, ar imanoma prisijungt, jei taip tai kaip? as esu uzsiregistraves, bet savo duomenis suvedus neieina. gal registracijos numeris , kuri cia reikia ivesti, nera unikalus ISAS kodas? Jei ne tai kas ten yra? . Smalsu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:43:00 | Nuoroda

97%, esu labai patenkintas rezultatu :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:51:24 | Nuoroda
zirzlyss rašė:

gal kas zinot kas ta "lama duomenu baze, tvarkarascio redagavimas" >>http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html , kas ten yra? Ir jei ten kasnors naudingo, ar imanoma prisijungt, jei taip tai kaip? as esu uzsiregistraves, bet savo duomenis suvedus neieina. gal registracijos numeris , kuri cia reikia ivesti, nera unikalus ISAS kodas? Jei ne tai kas ten yra? . Smalsu :)

 sitas dalykas man irgi rupejo, bet pagaliau issisaiskinau, kas tas registracijos nr ;DD jis turi buti parasytas el laiske, kuri gavai is priemimo komisijos, jei prasyma pildei internetu ;]] siaip kiek ziurejau, ten nieko naujo neparaso, tiesiog tavo pasirinktos studiju kryptys, stojamieji ir kontaktai.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:51:46 | Nuoroda

Labai daug žmonių aukštus balus gavo:) Čia taip ir turi būt?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą