Prancūzų filologija VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:54:31 | Nuoroda
ramiai! rašė:
iewwka_ rašė:

uzsienio kalba 78 lietuviu 79 o istorija 47

 turėtum įstot :)

 bet matyt jei pavyks tai  tik mokamai ane?:D

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:59:27 | Nuoroda

Nee, žiūrėk, priima 32. 31 VF, 1 M. Tai jei netikėtai stud. progr. netaps superpopuliari, turėtum įstot.
Mano grupiokių buvo ir su prastesniais balais nei mano. Aš įstojau 15 nr.

O mokytis labai smagu buvo ir nesunku, gaila, kad teko mest.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-01 20:01:43 | Nuoroda

aciu :) labai nuraminai ... tikrai pirma vieta bus prancu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 20:03:35 | Nuoroda
iewwka_ rašė:

aciu :) labai nuraminai ... tikrai pirma vieta bus prancu :)

 Sėkmės stojant/studijuojant. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-01 20:05:01 | Nuoroda
ramiai! rašė:
iewwka_ rašė:

aciu :) labai nuraminai ... tikrai pirma vieta bus prancu :)

 Sėkmės stojant/studijuojant. :)

 aciukas :-)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:17:07 | Nuoroda

Aš rašiau pirmu numeriu... Tikiuosi pavyks į nemokamą įstoti...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:01:06 | Nuoroda

Sveikos :) Mane taip pat depresija kankina... vidurine baigiau praeitais metais, labai norejau i prancuzu bet artimi zmones patare kitaip, paklausiau ir dabar jau puse metu laukiu nauju studiju :) (Meciau)...taigi PRANCUZU FILOLOGIJA mano prasyme pirmuoju numeriu :)  Mano balai taip pat neblizga, bet labai noriu studijuoti sau patinkanti dalyka :) lietuviu 85,prancuzu 85 o istorija 37 labai laukiu sio menesio pabaigos, nes kyla daugybe kvailu minciu, kad neistosiu ir pan tai galbut su kazkuo ir susitiksime rigseji :) jei istosite i prancuzu kaip nors susisieksime :) (aisku jei ir as istosiu)

  • Istorija / VBE 37
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:02:23 | Nuoroda

Salut Jovitutu :)

 

 

 

Žmogeliukai, o kas dar rašė pirmu numeriu šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 20:41:14 | Nuoroda

As rasysiu:)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-05 01:48:16 | Nuoroda
afroditea rašė:

As rasysiu:)

 :)

O tu moki prancūzų kalbą? Ar esi "žalia"? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 20:19:14 | Nuoroda
jovitutu rašė:

Sveikos :) Mane taip pat depresija kankina... vidurine baigiau praeitais metais, labai norejau i prancuzu bet artimi zmones patare kitaip, paklausiau ir dabar jau puse metu laukiu nauju studiju :) (Meciau)...taigi PRANCUZU FILOLOGIJA mano prasyme pirmuoju numeriu :)  Mano balai taip pat neblizga, bet labai noriu studijuoti sau patinkanti dalyka :) lietuviu 85,prancuzu 85 o istorija 37 labai laukiu sio menesio pabaigos, nes kyla daugybe kvailu minciu, kad neistosiu ir pan tai galbut su kazkuo ir susitiksime rigseji :) jei istosite i prancuzu kaip nors susisieksime :) (aisku jei ir as istosiu)

 O kokia specialybe metei, jei ne paslaptis? As irgi praeitais metais baigus, bet db akademinese ir turbut kita diena einu atsiimt dokumentu ir mest specialybe, kuria pati pasirinkau pries metus, bet ne man ji buvo.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:23:32 | Nuoroda
Estrella* rašė:

 

 

 

 

Žmogeliukai, o kas dar rašė pirmu numeriu šią specialybę?

 as rasiau pirma vf antra mokama :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:35:44 | Nuoroda

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

  • Istorija / VBE 37
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-07-08 10:20:59 | Nuoroda
iewwka_ rašė:
Estrella* rašė:

 

 

 

 

Žmogeliukai, o kas dar rašė pirmu numeriu šią specialybę?

 as rasiau pirma vf antra mokama :)

 Aš taip pat =)))

Žinutė parašyta: 2009-07-08 11:31:32 | Nuoroda

aš parašiau šeštu numeriu :))

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-08 12:49:36 | Nuoroda
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:11:36 | Nuoroda
La_loba rašė:
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

 off topicas turbūt, bet labai man įdomu, kur žadi stoti šiemet? aš pati studijavau mediciną, dabar ant psichologijos persimečiau..

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:35:39 | Nuoroda
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

 off topicas turbūt, bet labai man įdomu, kur žadi stoti šiemet? aš pati studijavau mediciną, dabar ant psichologijos persimečiau..

 Nu va va  As i medicina del to ir stojau, kad psichologija nusivyliau. Buvau atviru duru dienose VU. Aplinka patiko, atrodo, ir studentai faini, ir destytojai, bet toks jausmas, kad AI, MES CIA PARUOSIAM UNIVERSITETINI ISSILAVINIMA TURINCIUS ZMONES, o apie darbo perspektyvas kazkaip nieko, lb abstrakciai + dar pasake, kad psichoterapeutais labiau tampa psichiatrai, o ne psichologai, nors cia tikrai netiesa. Nu MAN TEN KAZKO TRUKO. Siaip man yra kai kurie zmones (mano mokytojai, tevai) atvirai pasake, kad psichologija nieko gero, nera perspektyvu ir so on. LIETUVOJE tai, aisku, tiesa...

Gal del to, o gal ir ne vien db stoju i lietuviu filologija ir ispanu kalba VU arba lietuviu ir graiku VU (kaip pasiseks). Gal ir psichologija i sarasa itrauksiu. Bet man atrodo, kad psichologija, kaip TIKRAI RIMTAS, KAS KĄ BESAKYTŲ, MOKSLAS, Lietuvoj yra apgailetinoj padety. Tai mano svajone, gal i uzsieni kada vaziuosiu studijuot. Bet kazkaip nesinori griaut savo idealistisku planu sitam kaime...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 17:49:52 | Nuoroda
La_loba rašė:
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

 off topicas turbūt, bet labai man įdomu, kur žadi stoti šiemet? aš pati studijavau mediciną, dabar ant psichologijos persimečiau..

 Nu va va  As i medicina del to ir stojau, kad psichologija nusivyliau. Buvau atviru duru dienose VU. Aplinka patiko, atrodo, ir studentai faini, ir destytojai, bet toks jausmas, kad AI, MES CIA PARUOSIAM UNIVERSITETINI ISSILAVINIMA TURINCIUS ZMONES, o apie darbo perspektyvas kazkaip nieko, lb abstrakciai + dar pasake, kad psichoterapeutais labiau tampa psichiatrai, o ne psichologai, nors cia tikrai netiesa. Nu MAN TEN KAZKO TRUKO. Siaip man yra kai kurie zmones (mano mokytojai, tevai) atvirai pasake, kad psichologija nieko gero, nera perspektyvu ir so on. LIETUVOJE tai, aisku, tiesa...

Gal del to, o gal ir ne vien db stoju i lietuviu filologija ir ispanu kalba VU arba lietuviu ir graiku VU (kaip pasiseks). Gal ir psichologija i sarasa itrauksiu. Bet man atrodo, kad psichologija, kaip TIKRAI RIMTAS, KAS KĄ BESAKYTŲ, MOKSLAS, Lietuvoj yra apgailetinoj padety. Tai mano svajone, gal i uzsieni kada vaziuosiu studijuot. Bet kazkaip nesinori griaut savo idealistisku planu sitam kaime...

 Mano viena grupiokė buvo iš psichologijos į mediciną perstojus, pažįstamos pažįstama padarė, kaip ir aš ketinu ir jaučias savo vietą atradus... vyksta čia šiokia tokia migracija:) Man irgi sako, kad nerimta, neperspektyvu, na nežinau, tyliai pasvajoju apie bakalaurą čia ir magistrą užsieny. Nesijaučiu humanitarė, kad į kalbas patraukčiau. Nors ir dabar tėvai nori nukreipt kur nors 'rimčiau', tačiau nepasiduodu provokacijoms, nors gal tai ir klaida bus, bet mano. Nes jau kartą buvau nukreipta rimčiau - į mediciną.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:43:07 | Nuoroda
Grandeur rašė:
 Mano viena grupiokė buvo iš psichologijos į mediciną perstojus, pažįstamos pažįstama padarė, kaip ir aš ketinu ir jaučias savo vietą atradus... vyksta čia šiokia tokia migracija:) Man irgi sako, kad nerimta, neperspektyvu, na nežinau, tyliai pasvajoju apie bakalaurą čia ir magistrą užsieny. Nesijaučiu humanitarė, kad į kalbas patraukčiau. Nors ir dabar tėvai nori nukreipt kur nors 'rimčiau', tačiau nepasiduodu provokacijoms, nors gal tai ir klaida bus, bet mano. Nes jau kartą buvau nukreipta rimčiau - į mediciną.

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą