teise ir penitencine veikla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 10:44:16 | Nuoroda

As irgi cia istojau i vf :) butu malonu susipazinti

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:41:25 | Nuoroda

 Aš jau studijuoju penitencinę veiklą, tai jei kyla kokių klausimų, galėčiau atsakyt :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:49:30 | Nuoroda

 įdomu kaip studijos, dėstytojai ir ar daug prie knygų sėdėt reikia?

suprantu, kad mokytis reikia ir pan., bet ar labai sunku, ar tai tik sausas kalimas, ar galima ir improvizuoti? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:56:29 | Nuoroda
netgi_aš rašė:

 Aš jau studijuoju penitencinę veiklą, tai jei kyla kokių klausimų, galėčiau atsakyt :)

 Norėjau paklausti, gal jau turėjai praktikos? Ir ar jos daug būna? Ir ar būtina praktiką atlikti kalėjime???;D

  • Geografija / MBE 7
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:31:54 | Nuoroda

 Mokytis nėr sunku. Kalt irgi beveik nieko nereikia, nebent tik kai kuriuos dalykus iš įstatymų :D Šiaip pirmi metai, ypač pirmas semestras nesunku, nes mokomasi bendrų dalykų yra. O jau antram semestre daugiau teisės, bet ji visai nesunki. :)) Ir dėstytojai beveik visi geri :D

Praktika bus tik trečiam kurse, bet pirmą semestrą mus vedė į Lukiškes - šiaip pasidairyt :D

Kas dėl praktikos, tai...  jums reikės pasirinkti, ką norit labiau studijuot: mediaciją ar penitencinę teisę. Mediacija - tai yra nusikaltėlio ir aukos sutaikymas su tarpininko pagalba, kurio vaidmenį ir turėtumėt atlikt jūs. Jei pasirinksit šį dalyką, tai praktika bus nevyriausybinėse organizacijose, vėliau - advokatų kontorose, teismuose. O jei pasirinksit penitencinę, tai tada praktika pataisos sistemoje ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:42:54 | Nuoroda

 O ką pati pasirinkai?

Aš mastau apie mediaciją. Manau, kad tai įdomesnis dalykas bei tikiuosi pravers studijuojant kriminalistiką :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:04:20 | Nuoroda

 Aš pasirinkau penitencinę veiklą, nes mediacija man visai ne prie širdies :D Ir šiaip mediacija Lietuvoje dar yra nauja tokia disciplina. 

O kas labiau padėtų kriminalistikai, tai sunku pasakyt... Ir mediacija ir penitencinė veikla turi savų pliusų. Bet aš asmeniškai manyčiau, kad penitencinė naudingiau, nes tai vis dėlto susiję su nusikaltimais, o mediacija orientuojasi į asmenų sutaikymą. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:27:56 | Nuoroda

o aš tikriausiai pasirinksiu mediaciją.:)

Beje dėkui už išsamius atsakymus.:) o ar atsiranda tokių, kurie truputį pasimokę, išeina iš šios studijų programos? ta prasme, ar atsiranda nepatenkintų?:) ir šiaip ką galėtum pasakyt, apie savo dabartinę grupę???:) 

  • Geografija / MBE 7
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:28:13 | Nuoroda

 hmm penas apmąstymui :D

kaip penitencinė veikla? kokios praktikos, ką daryti tenka?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 22:23:22 | Nuoroda

taigi as irgi istojau i teise ir penitencine veikla, vf :) malonu butu susipazinti su busimais kursiokais :)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 12:39:01 | Nuoroda

 Na, visokių būna, kuriems vis kas nors neįtinka :) šiaip buvo tokių, kurie įstojo, sumokėjo už mokslą, bet taip paskaitose ir nepasirodė :D Buvo ir tokių, kurie įstojo, pasimokė kažkiek laiko ir metė studijas. Bet nežinia, dėl ko taip pasielgė :D O tie, kurie visus metus buvo, tai nusiskundimų nelabai girdėjau.

O grupė, tai pakankamai draugiška. Nors visko buvo :D Ir pykčių ir visokių kitų panašių dalykų. Vis dėlto sumesti žmonės iš visos Lietuvos į vieną grupę... :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:41:32 | Nuoroda

 Hmm galkas žino, ar jau pasirodė tvarkaraščiai? Labai įdomu būtų pamatyti kas ir kaip :)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 20:28:34 | Nuoroda

Sveiki...jei aks norit susipazinti parasykit i skype ....nickname bronzine

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-31 10:51:24 | Nuoroda

 Sveiki, m1stau padaryti meet'ą :) Vilniuje, rugpjūčio viduryje. Siūlykite tinkamas dienas :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 01:41:20 | Nuoroda

sveiki:) aš įstojau į mokamą, stovykloje bus puiki proga visiems susipažinti:) kas važiuojat?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-12 14:38:42 | Nuoroda

 tai kas norėtų susitikti kitą savaitę?

Žinutė parašyta: 2009-08-17 15:35:29 | Nuoroda

labas kolegos! as taip pat istojau i sias studijas, tikrai butu malonu susipazint;]
rasykit - DJGJarka  ,  zinoma,  galim ir susitikt su visais ;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą