biologija VU ar VDU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-06 12:04:13 | Nuoroda

na kaip manot kur geriau? gal atsiras biologu galinciu pasidalinti ptirtimi?

 

Žinutė parašyta: 2009-03-06 22:33:06 | Nuoroda

Hmmm.... na aš studijuoju šią specialybę..... galiu pasakyt, kad bent jau 2 kursus vasaros bus tikrai parduotos, jei gausi mėnesį atostogų tiesiog cypsi iš laimės.... O taip yra todėl, kad biologijos kurso studentai turi vasaros praktikas, kurios paprastai užtrunka apie mėnesį (reikia nepamiršti, kad dar 1 mėnuo sesija). Pirmame kurse praktika vyksta "legendiniuose" Puvočiuse, antrame kurse vasarą vyksta tik augalų praktika, ji užtrunka visa mėnesį, labaipasiseka, jei nereikia niekur išva-iuoti iš Vilniaus... Šitą sakau, nes daug kas prieš stojant net neįsivaizduoja, kad yra dar tokios praktikos...

Na dabar apie mokslą, galiu pasakyt, kad tai jau nėra taip paprasta... Mokytis reikia palyginus daug, ypač neįprastą pirmame kurse būna ir tai, kad viską reikia mokėti lotyniškai. "Baisioji" aukštoji matematika būna tik pirmo kurso 1 semestre (molekulės ją studijuoja 2 metus :) ) Šiaip mokslas yra gana įdomus, tačiau reikia pasiruošti ir šiokiam tokiam dėstytojų nusistatymui prieš "paprastus" biologus, nes jiem atrodo, kad visi čia sustoja tik šiaip pakvailiot.  

Žinutė parašyta: 2009-03-07 19:52:57 | Nuoroda

o kuo nori buti baigus? kiek pastebejau tai gan placios perspektyvos sios specelybes. 

Žinutė parašyta: 2009-03-07 19:52:58 | Nuoroda

o kuo nori buti baigus? kiek pastebejau tai gan placios perspektyvos sios specelybes. 

Žinutė parašyta: 2009-03-08 12:24:10 | Nuoroda

Biologijos specialybė šiaip yra labai plati ir, turėtų būti, labai perspektyvi, bet tik ne Lietuvoje... Nors ir kaip gaila sakyti, tačiau biologas doktorantas (nesvarbu kokios programos) dirbdamas laboratorijoje Lietuvoje vargiai gauna 2000Lt... Vienu žodžiu apgailėtina....

Na aš labiau esu linkusi prie botanikos nei zoologijos. Kažkodėl tie visi paukščiukai ir žuvytės manęs nė kiek netraukia, gal šiek tiek įdomesnis mokslas yra bestuburių zoologija, bet ir tai...

Žinutė parašyta: 2009-03-08 14:48:16 | Nuoroda

o tai neidomu medicinos biologija? pvz man tai idomiausias dalykas butu.

Žinutė parašyta: 2009-03-08 17:01:10 | Nuoroda

Žinoma, kad įdomu būtų, bet medikai nelabai mėgsta gamtamokslių ir yra daroma viskas, kad kuo mažiau įstotų iš GMF...

Žinutė parašyta: 2009-03-08 17:53:46 | Nuoroda

o kaip su genetika? ar mikrobiologija? 

Žinutė parašyta: 2009-03-08 18:16:11 | Nuoroda

Jei lengviau nori patekti i šias specialybes stok į molekulinę biologiją. Bet ir tai į genetiką labai sunku patekt, nes sulenda vos ne visi biochemikai.

Žinutė parašyta: 2009-03-08 19:25:31 | Nuoroda

o tai kas biologams lieka :D negi tik zoologija ir botanika?

Žinutė parašyta: 2009-03-08 19:58:32 | Nuoroda

Na visų pirma tu 3 kurse ir turėsi pasirinkti kokį profilį imsi: zoologijos ar botanikos... Tačiau aš nesakau, kad į tavo išvardintas specialybes negalima įstoti, aš tik sakau, kad reiks daug, labai daug darbo įdėti norint kur nors rimčiau įstoti.

Žinutė parašyta: 2009-03-08 20:11:07 | Nuoroda

tai zinoma. bet tai pvz i mokamas butu imanoma istot? ar ir savo lesoma mokintis norinciu nelabai priimti nori? nes dbr jau abejoju ar isvis apsimoka stoti i bio :D 

Žinutė parašyta: 2009-03-08 20:44:52 | Nuoroda

Savo lėšomis žinoma, kad galima, galima ir pilnai valstybės finansuojamoj vietoje būti. Tiesiog reikia tūrėti gerus balus ir tiek, magistrantūrai savarbiausia-geri balai :)

Dėl pasirinkimo niekuo negaliu padėt,(agitacine veikla nelabai mėgstu užsiiminėt)tačiau galiu pasakyt, kad nieko romantiško šiame moksle nėra (nebent per kokią sesiją ištisai naktim sėdi ir mokais, kad vėliau parodo pirštą ir isteriškas juokas prasideda).

Žinutė parašyta: 2009-03-24 17:09:18 | Nuoroda

tai nera daugiau biologu??? 

Žinutė parašyta: 2009-06-07 10:47:48 | Nuoroda

As gal visai ir norejau...gal noreciau,bet jeigu ten sunku istoti,sunku mokytis ir galiausiai sunku darba gauti tai koks tolkas cia stoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:16:52 | Nuoroda

lietuva yra ypatingas krastas :D jei nori buti uztikrintas del ateities stok i vadyba ar koki panasu mesla tuomet busi garantuotas kad gausi darbelio su popierismu :D

o del biologijos tai esu girdejas kad zmones pabaigia ir gauna vardinius laiskus is sveicarijos ar kitu eurompos saliu su pasiulymais dirbti biotechnologiju srityje.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-07 22:05:28 | Nuoroda

Merdokai ir Muu,ar Jus planuojat stot i sias specialybes?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 22:06:24 | Nuoroda

Ta prasme i biologija,ir jei taip tai i mokama ar nemokama?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 22:22:46 | Nuoroda

taip as planuoju bet tikrai ne pirmu numeriu :) ir tik i finansuojama. 

Žinutė parašyta: 2009-06-08 10:06:43 | Nuoroda

O ka pirmu numeriu,jei ne paslaptis?;)

Hm...siaip galiu daryti isvada,kad neblogai zadi egzus islaikyt...:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą