Anglu k. VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-09 16:26:05 | Nuoroda

Cia bus tema susijusi su anglu vbe. ar daug kas ruosiasi laikys valstybini Anglu k. egzamina? gal  pasidalinam savo paslaptim kaip ruostis siam egzaminui :) gal kas zino kur internete yra naudingos informacijos? visa informacija rasom cia :)

Žinutė parašyta: 2009-03-09 16:27:22 | Nuoroda

*laikyti

Žinutė parašyta: 2009-03-12 12:33:36 | Nuoroda

man anlų egzas daugiausiai lemia į tą vietą, kurią rašysiu pirmą, tai turiu stengtis... aišku, tas anglų egzas yra didelė loterija dėl listeningo, readingo, kurie gali pasisekt arba ne... šiaip lankau korepetitorę, darau įvairias užduotis, bet didžiausią įtaką mano anglų kalbos lavinimui daro kelionese bendravimas su užsieniečiais ;]

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-03-12 20:20:43 | Nuoroda
gre-tute rašė:

man anlų egzas daugiausiai lemia į tą vietą, kurią rašysiu pirmą, tai turiu stengtis... aišku, tas anglų egzas yra didelė loterija dėl listeningo, readingo, kurie gali pasisekt arba ne... šiaip lankau korepetitorę, darau įvairias užduotis, bet didžiausią įtaką mano anglų kalbos lavinimui daro kelionese bendravimas su užsieniečiais ;]

 Kas tas "listeningas", "readingas"?! Tu jau gal lietuvių kalbą pamiršus? Nemoki paprastų lietuviškų terminų? Žiūrėk, kad per tą "anglų kalbos lavinimą kelionėse" nepradėtai šnekėt kažkokia iškreipta kalba. Jei kalbi lietuviškai, tai nevartok tokių žodžių, kurių lietuvių kalboje nėra.

O anglų kalbos egzaminas tikrai nėra loterija. Jei gerai moki, tai tikrai nebus problemų su klausymo užduotim ir kt.

Žinutė parašyta: 2009-03-12 20:46:13 | Nuoroda

R.V.U tik jau nereikia ;) daugelis anglų.m. sako: ryt darysim reading'ą, o kitą savaitę rašysim iš pasyvo ir listening'o.

Žinutė parašyta: 2009-03-12 22:24:01 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

R.V.U tik jau nereikia ;) daugelis anglų.m. sako: ryt darysim reading'ą, o kitą savaitę rašysim iš pasyvo ir listening'o.

 "Anglų.m." tai čia anglų mokytojai? Anglų pamokose tai kad ir viską angliškai šnekėtų, nieko nesakau. Bet tegul anglų pamokoj taip ir šneka. Paskui tokie žmonės pripranta taip šnekėt ir šnekant maišo dvi kalbas. Nemalonu net klausyt, kai taip šneka.

Žinutė parašyta: 2009-03-13 15:40:54 | Nuoroda

Tai ko norėti iš moksleivių , jeigu mokytojai maišo.

Žinutė parašyta: 2009-03-15 22:16:30 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
 O kuri jums dalis egzamine atrodo sunkiausia? Kodėl? :)

 

 Jetau, Man tai ten viskas atrodo taip sudėtinga. Nežinau. Kai bandžiau daryti kažkurių metų egzą, tai pavyko susirinkti apie 70 procentų, bet tai nieko gero, visi kiti gana sunkiai. Man ir klausymo užduotys sunkios, mažai jų daryta, gramatiką jau kartoju, bandau kažką įsiminti, dėl skaitymo tai kaip nors, tekstą suprasiu tikiuos, bet tai jau tie pasirinkimų variantai būna per daug apgaulingi. Rašymo darbai man gana gerai sekasi, tik reikia dar išmokt frazes ir šiaip struktūras ir kas ten po kam  Žinoma, nors ir puolu save nuvertinti, tikiuosi, kad dar pasimokysiu ir viskas pavyks.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-17 22:47:04 | Nuoroda

Naudingos info anglų egzaminui pasiruošti rasit www.egzas.lt. (net ir klausymo užduotys)

Žinutė parašyta: 2009-03-21 11:39:46 | Nuoroda
Dalionsas rašė:

Naudingos info anglų egzaminui pasiruošti rasit www.egzas.lt. (net ir klausymo užduotys)

 Tai kad egzaminai nuo skaitymo užduoties prasideda. Kur klausymo užduotys? Neradau. Ar ten toliau jos?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-30 22:08:42 | Nuoroda

Ten nera tikros uzduotys egazaminu, ten panasios sukurtos, bet siaip pravercia, man ta svetaine lb patinka;) As ir zadu laikyti anglu valstybini, truputi del rasymo bijau., nlb moku as tu tekstu kurt;D

Žinutė parašyta: 2009-03-31 14:30:45 | Nuoroda

Radau jau ir klausymo užduotis ten, bet man neįdomu vėl daryti tuos egzaminus, nes aš jau juos dariau į lapus  bet šiaip gera mokymosi svetainė!

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-31 15:29:11 | Nuoroda

Geras žodyno mokėjimas( t.y. platus), gramatikos žinios, ir jokių kliūčių nėra. Reikia tik daug dirbti

Žinutė parašyta: 2009-03-31 17:03:06 | Nuoroda

sveiki :)  norėjau paklaust, kiek maždaug taškų reikia surinkt anglų VBE , kad išlaikytum egzaminą?

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:07:30 | Nuoroda

Pernai minimali išlaikymo riba buvo 37 taškai (iš 100).

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:08:53 | Nuoroda

Nejaugi taip sunku pačiam susirast? Šiame puslapį gali rast informacijos. Pasiskaityk brandos egzaminų rezultatų analizes ir viską rasi.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 22:22:19 | Nuoroda

greičiau ir paprasčiau pasiklausti : ) ačiū už info..

ak, vadinasi, ne taip gerai išlaikysiu.jei išlaikysiu.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 22:37:40 | Nuoroda

Aišku. Man aišku nesunku padėt, jei pats žinau. Tai parsisiųsk šitą paveiksliuką ir pasižiūrėk kiek maždaug taškų atitinka procentų. Čia pernai metų:

rapidshare.com/files/215868935/Angl__371 __VBE.jpg.html

Žinutė parašyta: 2009-04-04 15:13:58 | Nuoroda

man kazkodel error'a rodo

Žinutė parašyta: 2009-04-09 13:44:19 | Nuoroda

O gal zinote kas konkreciai bus gramatikos dalyje?

Girdejau lyg kazka mokytoja sake kad vietoj tos uzduoties kur reikia pakeisti sakinius (duotas 1 zodis, tau reikia pakeisti sakini, panaudojant 2 - 5 zodzius, tarp ju ir duotaji) bus uzduotis, kurioje reikes tinkamai panaudoti ir irasyti tik 1 zodi (ar daiktavardi, ar veiksmazodi, budvardi, prieveiksmi...).

Ar tai teisybe? Gal ir jus esate ka nors girdeje?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą