Anglu k. VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-23 22:11:06 | Nuoroda

Ar iš tikrųjų laikant anglų.k VBE neišlaikius klausymo testo egzaminas daugiau netikrinamas?

Ruošiuosi laikyti VBE, žinau ,kad galiu išlaikyti bent ant minimumo tai tikrai, žinoma galiųu ir neišlaikyti. Ką patartumėt ruoštis labiausiai ?

Žinutė parašyta: 2009-05-23 22:21:44 | Nuoroda

na bent jau aš asmeniškai tai labiausiai gramatiką ruošiuos, nes ten nusigrybauju dažniausiai :| Šiaip ganėtinai (bent jau man) nebloga svetainė www.englisch-hilfen.de/en/exercises_list /alle_grammar.htm ;

Žinutė parašyta: 2009-05-23 22:24:07 | Nuoroda
Elemhorsteris rašė:

Ar iš tikrųjų laikant anglų.k VBE neišlaikius klausymo testo egzaminas daugiau netikrinamas?

Ruošiuosi laikyti VBE, žinau ,kad galiu išlaikyti bent ant minimumo tai tikrai, žinoma galiųu ir neišlaikyti. Ką patartumėt ruoštis labiausiai ?

 Dėl klausymo tai tikrai netiesa..  o patarčiau labiausiai ruoštis rašinius ir laiškus rašyti nes už juos gana daug balų duoda...  po to gramatiką ir skaitymą 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-05-24 12:04:01 | Nuoroda

O man mokytoja sakė kitaip...

 

Žinau ,kad rašinius rašant taip pat reikia laikytis kažkokių taisyklių. Gal kas nors galite padėti šiuo klausimu ? Kur galėčiau jas rasti?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 14:14:33 | Nuoroda

jus labai neatidus. siaip uz klausyma ir skaityma galima surinkti po 25% tasku, uz kalbos vartojimo priemones (use of english) 20%, o likusius 30% uz tuos tekstukus. taip kad kurie stresuojat del use of english verciau mokykites zodzius, kad skaityma gerai padarytumete, o gal dar tuo paciu tie patys ismokti zodziai pades ir teksta parasyt;)

Žinutė parašyta: 2009-05-24 14:15:18 | Nuoroda
Elemhorsteris rašė:

O man mokytoja sakė kitaip...

 

Žinau ,kad rašinius rašant taip pat reikia laikytis kažkokių taisyklių. Gal kas nors galite padėti šiuo klausimu ? Kur galėčiau jas rasti?

 kiekvienas rašinys ar laiškas turi savo reikalavimus..neaiškino jums kaip reikia rašyti?

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:18:43 | Nuoroda

 gal kas nors turite VBE 2008 pakartotinės sesijos užduotis? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:33:09 | Nuoroda
šypt rašė:

 gal kas nors turite VBE 2008 pakartotinės sesijos užduotis? :)

 http://nec.lt/failai/862_2008_pakartotine_s_anglu_uzsienio_k.zip

Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:53:22 | Nuoroda
Frozen_Fire rašė:
šypt rašė:as

 gal kas nors turite VBE 2008 pakartotinės sesijos užduotis? :)

 http://nec.lt/failai/862_2008_pakartotine_s_anglu_uzsienio_k.zip

 o, ačiukas, aš tai žiopla, ieškojau bet neradau:D dbr tik reik satsakymus susirast, nuu blogiausiu atveju šulioj pasitikrinsiu;D

Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:27:20 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

na bent jau aš asmeniškai tai labiausiai gramatiką ruošiuos, nes ten nusigrybauju dažniausiai :| Šiaip ganėtinai (bent jau man) nebloga svetainė www.englisch-hilfen.de/en/exercises_list /alle_grammar.htm ;

 Saunu,kad nepatingejai ir imetei nuoroda,naudinga svetaine pasipraktikuot

Žinutė parašyta: 2009-05-24 18:18:33 | Nuoroda

 Beje gal kas turit vienoje vietoje priezasties ir tikslo jungtukus?buciau dekinga jei nepatingetumet ir atsiustumet ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 10:26:48 | Nuoroda

 Na kaip, pasiruose egzui? Po "tokios" matekos yra vilciu tiketis lengvesnio nei pernai 

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 78
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-05-28 13:54:59 | Nuoroda
rosso rašė:

 Na kaip, pasiruose egzui? Po "tokios" matekos yra vilciu tiketis lengvesnio nei pernai 

 Na lengvesnio nei pernai noretusi,bet nemanau,kad duos kas :) o del pasiruosimo,ziurim kartojames ka galim :)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 14:10:37 | Nuoroda

O gal žinot kaip vyks klausymas anglų ? Nes aš ten nelabai įsivaizduoju kaip reikės per visą salę... Jau per matematikos VBE buvo pajungę koloneles ir kalbėjo vedėja per mikrofoną, sedėjau gale - nu nieko neįmanoma suprast ką ji kalba. Tai su anglų klausymu irgi jaučiu panaši situacija bus, ypač jei pajungs dar tą magiuką iš maximos po 20 lt :) O jei dar sumąstys magiuką + prie jo pridėt mikrofoną kad "garsiau" gautųsi tai išvis linksma bus :D

Žinutė parašyta: 2009-05-28 14:22:36 | Nuoroda

Nezinau kaip pas jus,bet pas mus Anglu egze  sudaromos mazos grupes ir jos buna atskirose klasese,ir tada su klausymu no problem ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-28 14:46:15 | Nuoroda
Nameless rašė:

Nezinau kaip pas jus,bet pas mus Anglu egze  sudaromos mazos grupes ir jos buna atskirose klasese,ir tada su klausymu no problem ;D

 Kur tas pas jus ? Juk čia nuo šių metų yra ta nauja tvarka jog egzaminai vyksta aktų/sporto salėse. Tad arba visiems tokia tvarka, arba visi klasėse.

Žinutė parašyta: 2009-05-28 15:08:06 | Nuoroda
Kayen rašė:
Nameless rašė:

Nezinau kaip pas jus,bet pas mus Anglu egze  sudaromos mazos grupes ir jos buna atskirose klasese,ir tada su klausymu no problem ;D

 Kur tas pas jus ? Juk čia nuo šių metų yra ta nauja tvarka jog egzaminai vyksta aktų/sporto salėse. Tad arba visiems tokia tvarka, arba visi klasėse.

 Kiek zinau tai anglu tikrai vyks klasese :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 78
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-05-28 15:25:57 | Nuoroda

Kiek girdejau, kad kaip tik nuo siu metu uzdrausta vykdyti uzsienio kalbu egzamins aktu ar sporto salese, todel turetu vykt klasese

Žinutė parašyta: 2009-05-28 17:03:50 | Nuoroda

Gal kas turit anglų egzaminų užduočių atsakymus iki 2008 metų? :]

 

Žinutė parašyta: 2009-05-28 17:24:01 | Nuoroda
sand rašė:

Gal kas turit anglų egzaminų užduočių atsakymus iki 2008 metų? :]

 

 nu gi internete ant kiekvieno kampo pilna

nec.lt/failai/609_vertinimo_instrukcija_ 2008_VBE_anglu_uzsienio.pdf

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą