Lt iskaita,tema mokslas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-17 18:33:10 | Nuoroda

Kas galvojate kalbeti sia tema?

Žinutė parašyta: 2009-03-17 18:51:45 | Nuoroda

Aš.

Žinutė parašyta: 2009-03-17 21:37:44 | Nuoroda

Mane irgi priskaiciuokit, meno nesirinkau, nes tai per daug savita tema, literatura tikrai ne man :) ziniasklaida per daug vidutiniska tema, nes daug kas ja renkasi ir i tai gali atsizvegti vertinime, asmuo ir valstybe - labai priklausytu nuo potemes.

Žinutė parašyta: 2009-03-18 15:46:28 | Nuoroda

Man kazkaip izanga ir yra sunkiausia sugalvoti, o pabaiga savaime gaunasi :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-18 18:43:16 | Nuoroda

Man irg izanga sunki..O ka siaip galvojat sia tema sneket?Bent mazdaug..

Žinutė parašyta: 2009-03-18 19:19:31 | Nuoroda

Muuuu Gal gai pasidalinti ?

Ir šiaip gal kas turit kokių neblogų rašinių mokslo tema? Nes visi tie iš "moku" tai nei į tvorą nei į mėta, kažkokie minčių kratiniai.

Žinutė parašyta: 2009-03-20 19:55:23 | Nuoroda

Reiktų kažko ką galėčiau pritaikyti Mokslo pasiekimai, žala, sunku net įvardinti. O įžangos tai labai laukiu :d

Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:14:12 | Nuoroda
as noreciau lbai apie genu inzinerija pasneket....:) as specialiai sita tema pasirinkau, kad mokytoja pamatytu, jog ne vient tik berniukai gali tureti nuomone sia tema:)
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-03-26 22:32:37 | Nuoroda

Aš irgi šnekėsiu Mokslo tema :)

Žinutė parašyta: 2009-03-28 10:35:56 | Nuoroda

Aš irgi šnekėsiu šia tema. Manau tai viena iš lengviausių temų, nes yra be galo plati. Ir nereikia žinoti pačių naujausių išradimų, aišku jų žinojimas irgi nekenkia ir duoda pliusą, bet aplamai jeigu žinai apie žmonijos išradimus, stipriai pakeitusius pasaulį, tai kalbėt galima. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-29 16:37:15 | Nuoroda

 Butu saunu jai butu poteme apie religijos itaka mokslo raidai ...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-03-29 16:57:58 | Nuoroda

ir aš mokslo tema planuoju šnekėti :)

Žinutė parašyta: 2009-03-30 19:31:14 | Nuoroda

Jeigu kam negaila pasidalint kazkokia informacija ar straipsniais tinkamais kalbai apie MOKSLA, tai prasau pasidalinti ;}} buciau labai dekingas. Nesinori labai jau nusiprimityvint [;

  ACIU tikrai ;}

Žinutė parašyta: 2009-03-30 19:57:15 | Nuoroda

Jeigu nesunku, tai ir man atsiuskit kokios nors informacijos mokslo tema:

Aciu.

Žinutė parašyta: 2009-03-30 19:59:24 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

Sirgau visą sav., tai dar nenusikerėplinau iki mokyklos :)

šiaip jei apie mokslo žalą, tai man labai aktualiai ir tinkamai buvo www.bioetika.lt parašyta.

Dar turiu parsisiuntus tokių mokslo žurnalų, tai jeigu reikės, galėsiu persiųsti ;)

 būtų labai labai šaunu!

Žinutė parašyta: 2009-04-01 18:20:55 | Nuoroda

Sveiki!

Prisijungiau prie mokslo gan negausaus burio =) Taigi iskaita nenumaldomai arteja , manau butu shaunu pasidalinti kokia informacija, gaila jos neturiu ypatingai daug bet gal kas galetu padeti ??=) Butu shaunumeeeeeeeeeeelis.

 

Rasykit kas galit i =P

Žinutė parašyta: 2009-04-01 18:33:43 | Nuoroda
Ambere rašė:

Sveiki!

Prisijungiau prie mokslo gan negausaus burio =) Taigi iskaita nenumaldomai arteja , manau butu shaunu pasidalinti kokia informacija, gaila jos neturiu ypatingai daug bet gal kas galetu padeti ??=) Butu shaunumeeeeeeeeeeelis.

 

Rasykit kas galit i =P

 Baiktu viskas bus geraj:D!! o tau ivairi informacija tinka, svarbu kad butu apie moksla jo?

Žinutė parašyta: 2009-04-01 22:13:59 | Nuoroda

Skaityk įvairius straipsnius, pavyzdžiui, www.technologijos.lt puslapyje, "Scientific American" žurnalus ir dar įvairiausios literatūros. Ir turėsi informacijos per akis.

Žinutė parašyta: 2009-04-02 17:33:27 | Nuoroda

as taip pat pasirinkau moksla. kazkaip labai nebijau bet neramu  kad nepakliutu koks terminas ar citata. kas galit pasidalinkit informacija. gal izanga kas turit ar apibendrinima kazkoki. ce mano el.   busiu dekinga

Žinutė parašyta: 2009-04-02 18:06:04 | Nuoroda

Sveiki sveiki visi,

Taigi,kaip ir dauguma pasirinkau mokslo tema.Si tema tikrai labai plati,tad nzn tiksliai net apie ka rinktis.Galbut kas nors jau is jusu turi kokios sukauptos medziagele sia tema? aisq skaitineju ir technologijos.lt ir ivairius kitus tinklapius,susijusius su mokslu,bet vis neina izangeles parasyt.Galbut kasnors jau pasiraset ja? Butu labai malonu,jeigu nepagailetume savo surinktos info ir pasidalintumete su manimi.Buciau labai dekinga :) Man galit rasyt per skype ,nes manau kad tai greiciausias budas bendraut ir failams siust.Mano nick Uogialia.Lauksiu jusu zinuciu :)

Pagarbiai,Ugulia :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą