Branduolinė energetika ktu ar vu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-05 19:17:51 | Nuoroda

Kaip manote, kokie yra šios programos skirtumai Kauno technologijos ir Vilniaus universitetuose. Kurį patartumete rinktis?

Žinutė parašyta: 2009-04-30 00:37:21 | Nuoroda

ash norejau studijuoti branduoline fizika vu bet pasnekejau su vienu fizikos destytoju vu tai jis pasake kad nelabai apsimoka nes universitetai nezino ka mokinti ar seniems rusiskiems reaktoriams ar naujiems.. uzdarius elektrine nebutu kur dirbti nes uzsienio elektrinems neparuos...  nu zodziu ash paklausiau ir turbut nestosiu i branduoline fizika

Žinutė parašyta: 2009-04-30 22:45:21 | Nuoroda

Nu jei statys naujus reaktorius, tai kaip ir nelabai turetu imti rusiskus, tikriausiai butu kokie prancuziski, bet kas cia zino, kai vyriausybe taip taupo. Dar kalbant apie skirtumus pastebejau, kad programos vu ir ktu priskirtos skirtingoms sritims: vu - technologijos, ktu - fiziniams.

Žinutė parašyta: 2009-05-14 10:51:48 | Nuoroda
Labas,as is branduolines energetikos fizikos (VU).Na pirmas faktas-i KTU pernai buvo priimta berods 12 is planuotu 20,o i VU konkursas buvo didziulis,istojo tikrai protingi ir potencialo turintys zmones.Kas del mokslo-paziurekit studiju programas,palyginkit kas arciau sirdies;) Fizika ir siaip yra sunkus mokslas,is idejos KTU turetu kiek lengviau buti.Niekas nesneka apie ruosima dirbti su RBMK,nei CANDU nei kokiais kitais reaktoriais,bent kol kas.Kalbos yra tokios,kad kai bus zinoma kokius reaktorius statys naujoj AE,tai ten studentai bus siunciami i praktika.Destytojai,kurie desto(destys) su specialybe susijusius dalykus yra is fizikos instituto ar kitu instituciju susijusiu su branduoline energetika.Be to,nors mes dar tik pirmakursiai,jau girdim daug kvietimu i magistrantura uzsieny.
Žinutė parašyta: 2009-05-18 14:28:04 | Nuoroda

visai cia mane klaidinat ash noriu i branduoline bet jau buvau apsisprendus kad ne.... aaaaa... nezinau ka daryt...

Žinutė parašyta: 2009-05-18 20:41:00 | Nuoroda
Stok i branduoline;) Ir,zinoma,VU;) Nesigailesi:)
Žinutė parašyta: 2009-05-19 14:49:48 | Nuoroda

nu kad i vu stosiu tai faktas tik va dabar galvoju apie fizika bet branduoline labai idomu...

Žinutė parašyta: 2009-05-28 17:26:40 | Nuoroda
Paskaityk studiju programas ir nuspresk kas tau idomu:D Fizikos fakultete viskas idomu;) Na man BEF atrodo geriausias pasirinkimas,perspektyviausia specialybe:)
Žinutė parašyta: 2009-05-29 14:33:04 | Nuoroda

nestokit cia jokiu budu

Žinutė parašyta: 2009-06-10 11:18:47 | Nuoroda

As taip pat noriu i branduoline energetika,bet vilniuje taigi belieka VU. noriu paklausti ar labai ten sunku istoti? kokiais balais pernai istojo? tokios info internete niekur nerandu

Žinutė parašyta: 2009-06-10 16:23:52 | Nuoroda
Paskutinio istojusio buvo apie 1700 man rodos.Siaip sauletekio 1-uose rumuose kabo visi balai.Jeigu vilnietis,tai nepatingek atvaziuot.Siaip rytoj varysiu i univera,tai galesiu nuziureti;) Istoti nera labai sunku,uztenka neblogai egzaminus islaikyti.Bet atsiminkit,kad studijuosit FIZIKA ir busit visu pirma FIZIKAI,o ne energetikai.
Žinutė parašyta: 2009-06-10 16:26:32 | Nuoroda

jei galetum uzmesk aki :) butu visai idomu suzinoti

Žinutė parašyta: 2009-06-10 16:28:21 | Nuoroda
Pernai paskutinio kvieciamojo i vf buvo 1817.2,o i mokama 1041.0.
Žinutė parašyta: 2009-06-10 16:58:53 | Nuoroda

Žinoma VU rinkis, nes KTU kaune, o ten geriau nevažiuot :/

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą