Prašymo forma
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:10:32 | Nuoroda
Dmxyler rašė:

1. Ten blanke pirmam puslapyje, kur klausia apie išsilavinimą (jei baigiau paprastą vidurinę 12kl), tai čia vidurinis išsilavinimas? :)

2. Po to ten toliau eina tokios trys lyg ir lentelės apie tą išsilavinimą, tai man tik rašyti ties vidurinio išsilavinimo duomenis?

3. PO to darbo stažas, jei nedirbęs, arba išvis ką čia įrašyt? (ar nieko nerašyt, ar nulius)

4. Užsienio kalbos mokykloje (toje kurioje mokiaus kokia buvo dėstoma rašyt?)

5. Užsienio kalbos studijų metu (rašyti kokia kalba norėčiau ,ar ką čia rašyt?)

6. Apie karinę tarnybą , esu registruotas ten, tačiau priimtas įstatymas, kad karinė tarnyba neprivaloma. Ką rašyt?

Sekantis lapas apie aukštasias mokyklas..

7. Iš kur gauti aukštosios mokyklos kodus ir pirmoje grafoje (stulpelyje) įrašyti "aukštoji mokykla" tai čia sutrumpintai tipo VU ir panašiai? Jei taip, tai kur rasti visus sutrumpinimus.

8. PO to tie pavadinimai nesvarbu ten rašysiu mažąja ar didžiosiomis raidėmis?

9. ten buvo kalba apie universitetinių studijų programas, po to sekanti lentelė apie kolegijas. Tai jeigu tarkim pildysiu į daug vietų tą blanką, tai tarkim noriu į VU ir pildau į universitetinių studijų programos tą lentelę, o jeigu noriu ir į VU ir dar kitą vietą rašyt (jei neįstočiau), tarkim kokia nors kolegija, tai jau kolegija rašyt į kolegijos tą lentelę?

10. Kita informacija 4 punktas, ten rašyti kokius nors mokyklos konkursus ar kąnors? Arba tarkim LJA (Lithuanian junior achievement) ar kažkas tokio, ten ekonomikos atskiras lapelis toks yra, kad baigęs ekonomikos kursą (tą mokyklini ar velniai žino kokį "Ekonomika ir verslas"), tai jį įrašyt?

11. O balų ar konors dar nereik? Nes čia tik blankas, o iškur žinos kokie mano atestato pažymiai, ir visi kitokie diplomai? :)

Sorry už daug klausimų, tiesiog norių viską žinot kad nereiktų po to panikuot. :)

 

 Sunumeravau, kad būtų aiškiau.

1. Taip, vidurinis.

2. Taip, tik ties vidurinio.

3. Jei nedirbęs, tai nieko nerašyk.

4. Čia rašoma, jei esi baigęs užsienio kalbos mokyklą, todėl tau nieko nereikia rašyti.

5. Čia rašoma kokia kalba mokeisi toje (žr. 4) mokykloje.

6. Pažymėk "esu karo prievolininkas". Nors šiaip net nežinau kam šis punktas paliktas.

7. Ten reikia rašyti ne mokyklos kodus, o studijų programos kodus. Juos rasi čia: www.lamabpo.lt/BP_studiju_programos_2009 a.pdf stulpelyje "prašyme nurodomas kodas". Taip, aukštųjų mokyklų pavadinimus rašyti sutrumpintai. Juos rasi toje pačioje lentelėje.

8. Studijų programos (lentelėje "pavadinimas") rašyk mažosiomis raidėmis.

9. Universitetus rašyk į universitetinių studijų programų lentelę, o kolegijas į koleginių studijų programų lentelę. Ten, kur priklauso.

10. Skliaustuose parašyta, ką reikia rašyti. Mokyklos konkursai ar miesto olimpiados nieko neduoda, jų rašyti nereikia. Ten kur "įrašyti kitą papildomą informaciją, teikiančią stojimo lengvatą ar prioritetą" įrašyt gal ir galėtai tą LJA, tačiau turi išsiaiškinti ar už to kurso baigimą prideda papildomų balų toje studijų programoje, į kurią ruošiesi stoti. Bet labai abejoju, kad už jį gali ką nors duot.

11. Atestato reikės tik registruojant dokumentus ir kai bus įforminamas priėmimas. Kada tai vyks rasi čia: http://www.lamabpo.lt/priemimo_datos.html  . O kokių dar dokumentų kada reikės rasi čia: www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf&nbs p; 4.3. punkte.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:12:22 | Nuoroda
waidzius rašė:

o kaip viska ten tam isas uzpiladai tai kaip ten patvirtint ar ka ten daryt ?

 Kai užsiregistruoji, pervesk pinigus į banko sąskaitą, kuri būna nurodoma. Tada praėjus kažkiek laiko (gal apie parai) tau leis prisijungti čia: bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_x$online_reg.show  . Ten viską ir užpildysi.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:22:06 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
waidzius rašė:

o kaip viska ten tam isas uzpiladai tai kaip ten patvirtint ar ka ten daryt ?

 Kai užsiregistruoji, pervesk pinigus į banko sąskaitą, kuri būna nurodoma. Tada praėjus kažkiek laiko (gal apie parai) tau leis prisijungti čia: bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_x$online_reg.show  . Ten viską ir užpildysi.

 nu ten viska uzpildziau ir ka toliau daryt ?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:37:35 | Nuoroda

O toliau žinok nežinau, nes pats dar nepildžiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:41:27 | Nuoroda

Kas zino kaip reikai zymeti prasyme norint stoti i vakarines studijas?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:50:58 | Nuoroda

o gal kas jau pilde?gal gali man padet?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 18:06:48 | Nuoroda

Norejau paklausti,gal kas zino o kaip ten skaiciuos pirma? ar ziures pirma visus nemokamus (jei rasai,iskaitant ir kolegijas) ir po to mokamus,ar pirma univeru mokamus ir nemokamus,ir po to kolegiju nemokamus ir mokamus,ar kaip? Tikiuos kas nors supratot mano klausima :D lauksiu ats.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:04:01 | Nuoroda

gal galit pasakyt, ar susimoket reikia pries pildant prasyma? ir kur tai galima padaryti?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:13:53 | Nuoroda

gali susimoket tiek per internetine bankininkyste tiek eidama i banka. nesusimokejus negalesi prisijungti prie sistemos

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:16:09 | Nuoroda

o kiek ten reikia susimoekt? ir kai susimokesiu, man duos kazkoki koda, kad galeciau prisijungt ar kaip?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:30:41 | Nuoroda

dar gal zinot, ar reikia i banka vaziuot su tuo prasymu, kad jie matytu kiek specialybiu prirasei?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:40:14 | Nuoroda

uz 1 specialybe 80lt, uz 16 - 150lt, uz 32 - 200lt. i banka veztis nieko nereikia, tik savo asmens koda. beje, uzsiregistravus tau parodys toki kvituka, tai ji atsispausdinusi nusivezk i banka ir jau ten uzpildys viska kaip reikia

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:41:03 | Nuoroda
wilmoooote rašė:

o kiek ten reikia susimoekt? ir kai susimokesiu, man duos kazkoki koda, kad galeciau prisijungt ar kaip?

 koda prisijungimo gausi iskart uzsiregistravusi, tik negalesi prisijungti kol nesumokesi

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:42:37 | Nuoroda
waidzius rašė:
R.V.U. rašė:
waidzius rašė:

o kaip viska ten tam isas uzpiladai tai kaip ten patvirtint ar ka ten daryt ?

 Kai užsiregistruoji, pervesk pinigus į banko sąskaitą, kuri būna nurodoma. Tada praėjus kažkiek laiko (gal apie parai) tau leis prisijungti čia: bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_x$online_reg.show  . Ten viską ir užpildysi.

 nu ten viska uzpildziau ir ka toliau daryt ?

 nu ir viskas. jei viskas teisingai uzpildyta, specialybes pasirinktos, tai tada tavo prasymas laikomas priduotu

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:44:18 | Nuoroda

o beje, jei seimoj esam du, t.y. as ir jaunesnis brolis, tai laukelyje tevu islaikomu asmenu skaicius rasyti 2? ar as nebesiskaitau ir rasyti 1?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:46:13 | Nuoroda
wilmoooote rašė:

dar gal zinot, ar reikia i banka vaziuot su tuo prasymu, kad jie matytu kiek specialybiu prirasei?

 pries pildydama reikai uzmoketi. uzsiregistruoji ir tau neleis prsisijungt kol neuzmokesi, uzmokejus leidzia prsijungti ir labai patogu pildyt internetu, nes gali iki nustatyos datos ta prasyma koreguoti, tai as jau trecia vakara vis koreguoju savaji prasyma, nes vis kazka naujo sugalvoju :) o moketi gali ir per el. bankininkyste, jei esi uzsisakius banke.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:46:52 | Nuoroda
laimuxx rašė:

o beje, jei seimoj esam du, t.y. as ir jaunesnis brolis, tai laukelyje tevu islaikomu asmenu skaicius rasyti 2? ar as nebesiskaitau ir rasyti 1?

 rasyk 2, pas mane tokai pat situacija

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:25:03 | Nuoroda

o gal kas zinote ar galima rasyti pirma visas profesijas i vf o paskui ta pacia tvarka i mokama ? 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:47:38 | Nuoroda

labai aciu, kad apsvietet neismanele ;]]]

mane tas pats domina, kas ir chirika..pvz, rasau teise vf, tai jei neistoju, papuolu i mokama ar ne? ar rreikia taip: teise vf, vadyba vf, chemija vf, teise m, vadyba m, chemija m ???

Žinutė parašyta: 2009-06-04 11:03:27 | Nuoroda

Nesuprantu vieno dalyko prasymo formoj. Kodel ten reikalinga nuotrauka ?Tai jei negrazus nepriima ?

  • Biologija / VBE 47
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / MBE 9
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą